Skoči na vsebino

AIDS


Sanda7

Priporočene objave

Pa še nekaj povzetkov vsebine tega dokumentarca - tukaj.

Bistvein izvlečki:

- HIV test dejansko ni HIV test, izdelovalci celo priznavajo ,da to ni to;

- HIV pozitiven si bojda lahko tudi, če imaš navadno pljučnico;

- tudi, če HIv pozitivna mamica rodi zdravega otroka (ki ni pozitiven), mora, po ameriški zakonodaji, jemati šesttedensko kemoterapijo (ki lahko naredi ogromno škode mlademu organizmu);

- večina bolnikov z AIDS umre zaradi težav z jetri (zaradi zdravil);

- v filmu povejo, da so se kampanjo ,da je AIDS bolezen tudi heteroseksualcev, šli homoseksualni krogi, da bi odvrnili pozornost in fokus javnosti na homoseksualne kroge/užvialce mamil - k ipa so bojda še vedno največja skupina ogroženih...;

- bojda virusa HIV v človeškem telesu tudi z elektronskimi mikroskopi ni še videl nihče;

-...

Skratka - zanimivo pogledati, mnenje pa si še oblikujem.

Zdi se neverjetno, a po drugi plati - če dobitnik nobelove nagrade trdi, da po znanstveni metodi še ni dokazov niti za virus HIV, niti učinkovitih testov ...

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede Aidsa je bila tudi teorija zarote, da naj bi ga umetno razvili ravno američani in sicer kot sredstvo izničenja(eliminiranja) oz. grožnje vsem homoseksualcem....in naj bi po naključju oz. z mutacijo oz. z napačno formulo prešel tudi na "normalne" seksualce....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo. Sam do tega dokuja še pridem, pa bo... Zdej manjka sam še to, da Buško pove, kak so ta zdravila za AIDS zdrava, pa bomo meli skor 100% dokaz, da so zlooo nevarna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...
  • 2 let pozneje...

Avanturistične žilice ni pa čist nič v tebi, a ne da? :P

ponavad se pr avanturah zmer kaka pizdarija zgodi :whistle:

zato sem pa rajš ziheraš :P pa nardim plan, preden grem kam :OK:

(sej si mislu avanturo v smislu potovanja? :unsure: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavad se pr avanturah zmer kaka pizdarija zgodi :whistle:

Saj to je smisel avanturizma, al ne? ;)

(sej si mislu avanturo v smislu potovanja? :unsure: )

Ne, ampak lahko vzporednico potegneš tut s "potovanji"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U jebemumast kaki vlki škorpijon!!! :eek: A je strupen? :?

A maš ti takega ko ta škorpijon od pajkice :grrr ti se skriješ lahko :P

pajkica kr za rit ga prim oreng :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist :topic:

sam res bi prvošla temu đrku k tala minuse u taki temi, da ga faše :worship:

pa da vidm kok vesela mu bo pol gledat rdečo farbo :wacko:

men tud mal ni do tega .... in marsikomu bi bil takle dan lahko v opomin..če se že drugač ne zavedamo, kaj delamo, se lahko vsaj danes.

če pa nekdo v temu vidi grožnjo, ne vem kakšno, si pa zarad mene lahko utakne ga nekam ... pa nej sproba, če je vredno :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa že malo nagravžno :SS

ja malo depilacije bi zaleglo za lepšo fotko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist :topic:

sam res bi prvošla temu đrku k tala minuse u taki temi, da ga faše :worship:

pa da vidm kok vesela mu bo pol gledat rdečo farbo :wacko:

men tud mal ni do tega .... in marsikomu bi bil takle dan lahko v opomin..če se že drugač ne zavedamo, kaj delamo, se lahko vsaj danes.

če pa nekdo v temu vidi grožnjo, ne vem kakšno, si pa zarad mene lahko utakne ga nekam ... pa nej sproba, če je vredno :doze:

sej maš prav...za nekatere...

zame je pa itak vseeno... se nimam kaj bati... sem prešaltal iz bisexualca na bisexualca ... včasih bi,pa nobena ni dala, sedaj pa bi, pa se mi ne da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se že drugač ne zavedamo, kaj delamo, se lahko vsaj danes.

Jaz sem se ful zavedal rizika takega početja, zato sem bil včeraj vzdržen... Ampak danes je nov dan!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej še noben ni umru zarad aidsa? Vedno je bla razlog kakšna druga bolezen. Aids ti sam imunski sistem sesuje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pa sej še noben ni umru zarad aidsa? Vedno je bla razlog kakšna druga bolezen. Aids ti sam imunski sistem sesuje....

škodas da razlagaš,saj pou njih ne razume...sam jst in ti pa se zavedava kako potek :yea1: sam tko naprej srce moje in bova ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škodas da razlagaš,saj pou njih ne razume...sam jst in ti pa se zavedava kako potek :yea1: sam tko naprej srce moje in bova ... :OK:

Anja, čakel mal............ :hmm::? a niso bajkerji pametni ljudje .................. sem misli da ........................ :xx:

P.S.

Na zdej :blush: pa sem spet zardel ......................... sovražim rdečo ....... razen, če je ............... :yea1::lol1::lol1: sexsy zgleda :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa tudi dokazano, da skoraj 50% žensk v svetu okužijo zvesti možje.

no to pa je neumnost,da se zvesti mož okuži ko skače znotraj zakona..... :headbang: a na svetu je 50% žensk poročenih ???

(drgač pa ...same so si krive ,kaj jih pa silijo da morajo doma tudi imet spolne odnose.... :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!