Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

Ja se ze prodaja neki casa..je pa precej specificn motor, se ne proda hitr kot kksn golf 1.9 tdi :D 

7 minutes ago, Kmet2 said:

Pridi ga iskat za 10kek ......nove gume ,opravljen veliki servis v vrednosti 1100€ ,preverljiva zgodovina ,prevoženih 9kkm , no ko pridem iz dolomitov jih bo imel 10kkm ...l 2011  in seveda homologiran akrapovič .......

13708330_1715391045387096_19678012236472

Ce bi bil to kar iscem, bi prsu ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, rejsr pravi:

Ja se ze prodaja neki casa..je pa precej specificn motor, se ne proda hitr kot kksn golf 1.9 tdi :D 

Ce bi bil to kar iscem, bi prsu ;)

Se pravi iščeš manj za več denarja  :cool:  hec ne se užigat :P.....no sam je kar blizu resnice :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Kmet2 kaj če bi ti kupu en KTM 350 EXC-F? Al pa Huso 350 FE.  Sej če ti ne bo všeč, ga lohk pol jez kupm od tebe...:whistle:

PS: Aja pa lahko ti pomagam svetovat pri dodatni opremi. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Rogerg pravi:

a drgač ma tale stroj trd zic? ker  vidim da maš gel gor..

Ne je zelo udoben kot MTS ki sem jo imel samo imam problem ker lahko nogo skrčim samo na 100 stopinj  in tako pač rešujem problem .

Ni gel , temveč https://www.google.si/search?q=air+hawk+2&espv=2&biw=1280&bih=637&tbm=isch&imgil=x3FMdXRFa-qVqM%3A%3BH4ekrInAzHn_kM%3Bhttps%253A%252F%252Fwww.amazon.com%252FAIRHAWK-MEDIUM-SEAT-COMFORT-CUSHION%252Fdp%252FB007KPR5QA&source=iu&pf=m&fir=x3FMdXRFa-qVqM%3A%2CH4ekrInAzHn_kM%2C_&usg=__d_ngo34EBWK1n8x-uen2yxM9RS8%3D&ved=0ahUKEwizkom13dXOAhWLDRoKHX6BBZkQyjcIJw&ei=xE67V7OgEIubaP6ClsgJ#imgrc=x3FMdXRFa-qVqM%3A

pred 3 minutami, skalar36 pravi:

Ej Kmet2 kaj če bi ti kupu en KTM 350 EXC-F? Al pa Huso 350 FE.  Sej če ti ne bo všeč, ga lohk pol jez kupm od tebe...:whistle:

PS: Aja pa lahko ti pomagam svetovat pri dodatni opremi. :D

Golda :wub:....edino to še rabim in nič drugega .....enduriranje me zelo veseli in kaj soft še spravim skupaj ,hard je pa preveč za moje vijake in poškodbe :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Kmet2 pravi:

Pridi ga iskat za 10kek ......nove gume ,opravljen veliki servis v vrednosti 1100€ ,preverljiva zgodovina ,prevoženih 9kkm , no ko pridem iz dolomitov jih bo imel 10kkm ...l 2011  in seveda homologiran akrapovič .......

13708330_1715391045387096_19678012236472

Ti pa res svoji ne pustiš nobenga vesela :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 19. 8. 2016 at 8:23 AM, Kmet2 said:

a maš še kaj za mene :P

 

glede a to, da si trenutno dukatist bi se v garaž zagotovo še našlo kaj zate.

ponvica za zbiranje olja, ki kaplja izpod motorja, olje za dolivanje ipd...

 

hec hec, moral sem, kar nisem mogel da ne bi... ;);)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 8. 2016 at 8:23, Kmet2 pravi:

:OK:....zelo splača ,sam kaj ko me ne veselijo taki motorini .....a maš še kaj za mene :P

Lej tole boš lohk še dolg vozu, pa kolen boš šparu k ga nouš po tleh drsu. :kva2:

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=226874219&scopeId=MB&isSearchRequest=true&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&minFirstRegistrationDate=2010-01-01&maxFirstRegistrationDate=2013-12-31&makeModelVariant1.makeId=11000&makeModelVariant1.modelDescription=goldwing&pageNumber=1&fnai=next

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Borutt pravi:
pred 5 urami, Borutt pravi:

Vidim, da se je od oddaje oglasa povečalo število konjev. Tudi kilometre ponudiš po želji ? Trp žwau :jezik:.

Lahko razlozis tole glede konjev?se premal jih je napisan..

http://www.ducati.com/bikes/diavel/diavel/tech_spec.do

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, motolover pravi:

Poznan:)

Zgleda da se hoče zbližat z KTM serviserjem :lol1:je doumel da je jajček kupil :D

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, motolover pravi:

 

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Poznan:)

Zgleda da se hoče zbližat z KTM serviserjem :lol1:je doumel da je jajček kupil :D

Zbližanje je premalo. Jaz želim intimen odnos in za to je edino Gees primeren. :jezik:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Borutt pravi:

 

Zbližanje je premalo. Jaz želim intimen odnos in za to je edino Gees primeren. :jezik:

Ja lej .....vsak ima svoje sanje in fantazije .......:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce so vpisani v homologacijo, na izpuhu imajo stevilo, ima db killerje, potem je ok. Ce kej od tega manjka potem znas imeti tezavo(ki ni neodpravljiva).

seveda more bit izpuh tok glasen kot pise na ploscici motorja.. Vse se da :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, ProdriveR pravi:

No, potem ni take panike :)

Kaj pa moto fortuna, ki uvaža motorje iz italije? Pozna kdo, je kdo že kupoval od njega?

kot povsod je tudi pri njemu potrebno imeti "fortuno" (srečo). Več bi vedel povedati Bear, mislim da je že tam nakupoval, pa imel potem problem z mopedom, jaz sem pa pred leti za nekoga gledal ninjo 250 in še danes fajn laufa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!