Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

ninja zx6r je bla katastrofa, po malo jajcanja uzeu nazaj in sm doplačal in vzel fz8 ki je pri meni laufala od 14500km do 48k. Februarja sm jo prodal enemu izmed najboljših prjatlou in pr njemu ševedno laufa brez problema

torej, vse je odvisno od sreče 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je blo kr neki prerekanja, pa gor dol da je uzeu nazaj

Ni slo tko zlahka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.bolha.com/avto-moto/motociklizem/motorna-kolesa/chopper-cruiser/yamaha-sr-125-1306109030.html?aclct=1471526459

YAMAHA SR 125

" motor je dokaj težek saj ima 280kg zato ga ne priporočam ravno kakšnim 15 letnikom "

Ne vem al je rezervar nafilau s svincem al kaj da je podvojil težo SRja.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo pozna tole Hondo CBF 1000 iz Ivančne Gorice?

Rabili bi par podatkov o motorju, da se ne vozimo zastonj do tam. Lahko tudi preko zasebnega sporočila! Vsakemu, ki bo pomagal dolgujemo kofetka.

Moped je za očeta, bi prestopil iz Bandita 600 na tole, ker naj bi mu bil Bandit nezadostno močan. Vsekakor je tole velik prestop, vendar, ker včasih potuje tudi v dvoje...mogoče niti ni tako zgrešil izbire. ABS je vsekakor en ogromen plus, saj smo imeli možnost testirati njegovo učinkovitost in je naravnost čudovita zadeva. Vsekakor pa tudi če ima kdo kaj primerljivega naprodaj, se priporočamo. Znamka in model načeloma nista pomembna.

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11233762&display=Honda CBF 1000 ABS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kaj o tej CBFki? Ker je že tako pol sezone porabil na premišljanje, bo drugo leto Bandit, samo čimprej bi rabil kakšen podatek o tej Hondini kravi.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On brez nalepk, s fejk barvo in fejk sedežem je ziher spešl edišn :?

Drugače pa lepo ohranjen E90 s papirji je kar prek jurja... sam ne dosti. Glede na ceno in falirane podatke o moči mam občutek, da nekdo ne zna pik in ničel postavit na pravo mesto. 6.6kW bo bolj realen podatek ko 66kW. Pa cena ranga 1250 tudi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povsem res a moraš bit Jugoslovanski hipster za ga kupit za 1250. Veliko bolj zanimive stvari se najde čeprav je E90 legenda. Bolj sam agregat sicer.

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. september 2016 at 16:12, budacki pravi:

A kdo ve kaj o tej CBFki? Ker je že tako pol sezone porabil na premišljanje, bo drugo leto Bandit, samo čimprej bi rabil kakšen podatek o tej Hondini kravi.

 

 

CBFki pa že no moreš reči da je krava. Sej ni čoper ampak majhen, luškan moped za pičke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če imaš denar vzemi novejšega, drugače pa samo za info. nima originalnih smernikov in nima originalnega nosilca tablice...drugače pa izgleda lep, ampak v živo in na sliki ni rečeno, da je enako..btw imam tudi sam enak model samo da je S z masko.. in sem zelo zadovoljen,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Ktr1sk pravi:

Če imaš denar vzemi novejšega, drugače pa samo za info. nima originalnih smernikov in nima originalnega nosilca tablice...drugače pa izgleda lep, ampak v živo in na sliki ni rečeno, da je enako..btw imam tudi sam enak model samo da je S z masko.. in sem zelo zadovoljen,...

Hvala za nasvet. Novejšega bi vsekakor rajši vzel, ampak je pod 5000€ težko dobiti lepo ohranjenega. Cene se mi zdijo malo nerealne za novejše modele.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 10. 2016 at 1:18, Bakka pravi:

Cene se mi zdijo malo nerealne za novejše modele.

Ja cene so kupcem vedno nerealne in previsoke .... jaz pa mislim, da pri motorjih kar nekako deluje trg rabljenih - ponudba/povpraševanje pač določa neko okvirno ceno in pa seveda letni čas in nuja prodajalca, da proda: sam nisem nikoli prodajal "na mus" in to sem vedno povedal potecialnim kupcem: "se mi ne mudi in če ga ne prodam se bom pač še eno sezono vozil" .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!