Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

pred 1 minuto, C eagle pravi:

žal zadnje čase tvojih slik ne morem videti... ne vem zakaj...

si se mi že kaj zameril :P...sej veš , kopirano s FB :cool:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, ninjaxx pravi:

Pozdravljeni.

pozna kdo ta motor ali tega prodajalca?

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11418771&display=Yamaha FZ6 FZ-6 Naked

Ne poznam motorja, poznam pa prodajalca.

Pošten fant, saj se z nekimi zaj.....mi ne upa hecat.

Fant živi od prodaje motorjev in če prodaja šrot, bo hitro propadel. Tega se sam več kot dobro zaveda.

Je pa kolega kupil letos motor od njega.

Zadovoljen

 

Mu je pa po cca enim mesecu spustil zadni amortizer.

Ga je Niko menjal z novim na svoje stroške.

Tako da, če ti je moped všeč, priporočam nakup.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, sayo pravi:

Kakšna goljufija? Sej te noben ne sil, da ga kupiš. Če je previsoko nastavu ceno jo bo moral pač spustit, da bo prodal. Če bo prodal po oglaševani ceni, dobro zanj. Ne vidim pa tle nobene goljufije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Frenk 67 pravi:

Kakšna goljufija? Sej te noben ne sil, da ga kupiš. Če je previsoko nastavu ceno jo bo moral pač spustit, da bo prodal. Če bo prodal po oglaševani ceni, dobro zanj. Ne vidim pa tle nobene goljufije.

Km ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Frenk 67 pravi:

Pa saj ne gre za isti motor.

Vem , pravijo pa da gre ;) ne bom se jaz tukaj mešal .....:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, Frenk 67 said:

Pa saj ne gre za isti motor.

Skoraj bi trdil,da gre za čisto isti motor,ne vem sicer a je tisto pod števcem prikazovalnik prestav in ali je to original zmontirano gor pri teh modelih,ali je naknadno montirano,to bi bila ena od opazk,da gre za isti motor.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, kitekatus pravi:

Skoraj bi trdil,da gre za čisto isti motor,ne vem sicer a je tisto pod števcem prikazovalnik prestav in ali je to original zmontirano gor pri teh modelih,ali je naknadno montirano,to bi bila ena od opazk,da gre za isti motor.

 

Tudi jaz mislim, da gre za isti motor. Ne morem verjet! Policija ali kdo je pristojen za to, bi se moral bolj potrudit za "lovjenje" takšnih prevar. Ni hudič, da se ne da prevarantov dobit. Pristojne službe bi se morale bolj angažirat ne pa, da lovijo kurje tatove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spusti se mail na gp.tirs(afna)gov.si (Tržni inšpektorat) in to je to. Pa še obvestijo te na koncu, kaj in kako je s prijavo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, vandrovec pravi:

Pa res mislite, da ste našli enega "grešnega kozla"? To je praksa skorajda vseh, ki se ukvarjajo s preprodajo, po moje. :hmm:

Res je vandrovec to je praksa vseh, ampak, nekje je treba začet "čistit" zadevo, se strinjaš? 

A si ne želiš, da bi kupovali pri nas recimo rabljene motorje ceneje in z resničnimi podatki, ne pa, da itak preplačaš motor/avto, pa še napizdli so te. Poglej ta dotični motor; v Italiji imajo večji standard od nas in je motor tam cenejši, pri nas pri tako mizernih plačah, pa želi nekdo obogatet in te pri tem celo napizdit. Jaz se tudi strinjam, da je takšno golazen (govorim na splošno za tiste, ki to počnejo) treba vdarit po žepu in jih za mesec ali dva zapret, nikoli več ne bo pomislil, da bi zbijal kilometre.

Popravljeno . Popravil DL650
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, vandrovec pravi:

Pa res mislite, da ste našli enega "grešnega kozla"? To je praksa skorajda vseh, ki se ukvarjajo s preprodajo, po moje. :hmm:

Zelo verjetno res. Pre prodajalcev je pri nas preveč, pa vsak bi rad vsaj jurja "zaslužil" na enem takem bolj solidnem motorju. Pol pa števce vrtijo, da izpadejo "bolj konkurenčni"....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprasanje:   Zakaj je bil ta motor za preprodajalca v tujini tako ugoden, da se mu ga je splacalo v SLO uvozit za nadaljno prodajo?

Ce si znas na to vprasanje odgovorit, te sigurno ne bo premamila par sto EUR nizja cena in bos iskal preverjeno robo.

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, Nearrain said:

Vprasanje:   Zakaj je bil ta motor za preprodajalca v tujini tako ugoden, da se mu ga je splacalo v SLO uvozit za nadaljno prodajo?

Ce si znas na to vprasanje odgovorit, te sigurno ne bo premamila par sto EUR nizja cena in bos iskal preverjeno robo.

 

 

 

Pizdarija,ta dotični primer Tenerejke,tukaj bi ta preprodajalec z goljufijo(sumim,tako kot nekateri,glede na dva oglasa,v katerem sta si motorja ista),zaslužil skoraj 2.000€.Zato se mu je splačalo ga uvozit,naivnežev pa ni malo,tudi sam sem se enkrat že opekel:P
Za dejansko preverit,če gre za ista motorja,pa ugotoviš,da pokličeš tipa v Italijo,št.je v oglasu in vprašaš,če se motor še prodaja in če ti tip reče,da je šel za Slovenijo,potem veš,da je to ta motor.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Frenk 67 pravi:

Pa saj ne gre za isti motor.

če se gre za isti motor, bo čudežno izginil avtoneta

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, dore pravi:

Nalepka na kovčku je zginla.

 

Pa res. Ravno po tisti X nalepki na enakem mestu je bilo sklepati, da je skorajda neverjetno, da bi šla za različna motorja. Prej je imel tudi ta na A-netu tisto nalepko na desnem kovčku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri mojem so povsod objavljeni kilometri..pa naj ga kdo kupi če lahko ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, milosh pravi:

http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=11323746&show=1

 

Pozna kdo tolee suzo? Hvala vneprej za odgovore.

Jaz je ne poznam, ampak imam eno podvprašanje za tebe in sicer: se ti zdi, da nekdo z takšnim motorjem naredi samo 1555 km na leto? Ja na leto, prav si prebral! 

Nekateri delamo/jo, 6ookm na dan. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!