Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

pred 5 minutami, dAlencc87 pravi:

Glej,ne vem kaj bi imel od tega da lazem o tem.. poglej si kak post nazaj v dolocenih temah, tudi v vtisi iz dnevnih voženj itd.pa potem raziskuj kaj je res in kaj ni,pa ali se zmisljujem itd..Z motorjem sicer ni nič narobe,samo iz principa bi rad take dilerje ustavil, ceprav je nemogoce..Cca 7000km je prevrtel nazaj,ne vem kje je dobil podatek o verigi in zobnikih,leva stran plastik je malo porajsana in pocena,nič resnega.. potrebna bo menjava zav.ploscic,motor je bil precej vozen na pisti in enkrat tudi paden..Kot sem rekel naceloma ni z njim nič narobe,bi ga obdrzal samo sem imel željo po novejsem motorju.. aja pa uvozen je iz ITA,prvi lastnik v SLO iz okolice NG.. vec se mi ne da razlagat,če koga se kaj zanima mi lahko pošlje PM..Caw baw grem na siht..:cool:

Ja no, evo. Sej ni bilo tezko. KOrekten 12 let star motor, torej, ampak nikakor tak, kot ga prodajalec oglasuje. In to me moti! Ce bi mi povedal, to, kar si ti, bi bilo ok. Ali pac ne in bi sel gledat drugega. Tako, bi se pa pocutil prevaranega v primeru nakupa. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, dAlencc87 pravi:

Glej,ne vem kaj bi imel od tega da lazem o tem.. poglej si kak post nazaj v dolocenih temah, tudi v vtisi iz dnevnih voženj itd.pa potem raziskuj kaj je res in kaj ni,pa ali se zmisljujem itd..Z motorjem sicer ni nič narobe,samo iz principa bi rad take dilerje ustavil, ceprav je nemogoce..Cca 7000km je prevrtel nazaj,ne vem kje je dobil podatek o verigi in zobnikih,leva stran plastik je malo porajsana in pocena,nič resnega.. potrebna bo menjava zav.ploscic,motor je bil precej vozen na pisti in enkrat tudi paden..Kot sem rekel naceloma ni z njim nič narobe,bi ga obdrzal samo sem imel željo po novejsem motorju.. aja pa uvozen je iz ITA,prvi lastnik v SLO iz okolice NG.. vec se mi ne da razlagat,če koga se kaj zanima mi lahko pošlje PM..Caw baw grem na siht..:cool:

in to vse si ti povedal zdajšnjemu prodajalcu pri nakup, oz. pri tvoji prodaji, al je problem v tem, da bo on zaslužil kak €, zaradi tvoje nesposobnosti:smoke: In kako veš, da je 7000 zbil, lahko je samo napisal manjšo kilometrino, si šel zdaj motor pogledat ali na pamet delaš škodo sedanjemu prodajalcu, zopet, zaradi tvoje nesposobnosti. In v čem je problem, da nekdo prodaja več motorjev, razen tega, da si zopet ti toliko nesposoben, da bi lahko tudi ti to počel:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, builder pravi:

in to vse si ti povedal zdajšnjemu prodajalcu pri nakup, oz. pri tvoji prodaji, al je problem v tem, da bo on zaslužil kak €, zaradi tvoje nesposobnosti:smoke: In kako veš, da je 7000 zbil, lahko je samo napisal manjšo kilometrino, si šel zdaj motor pogledat ali na pamet delaš škodo sedanjemu prodajalcu, zopet, zaradi tvoje nesposobnosti. In v čem je problem, da nekdo prodaja več motorjev, razen tega, da si zopet ti toliko nesposoben, da bi lahko tudi ti to počel:P

Se ti vidi da dilaš z motorji in avti .....:lol1:na klobaso bi še pršu , po motor pa rajši po smrt k teb :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bi šel zbit 7 jurjev na starem motorju, in ne 20 ali več, men to ni normalno:P

Pravkar, Kmet2 pravi:

Se ti vidi da dilaš z motorji in avti .....:lol1:na klobaso bi še pršu , po motor pa rajši po smrt k teb :lol1:

veš tisto, o zarečenem kruhu:lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, builder pravi:

da bi šel zbit 7 jurjev na starem motorju, in ne 20 ali več, men to ni normalno:P

veš tisto, o zarečenem kruhu:lol1:

Vem , kmal ti je ratal .....:lol1:ampak sem za isti denar dobil mlajšega novejšega in z 100kkm prevoženimi ......kolk ma tvoj 50-60 kkm :lol1:

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, builder said:

 In kako veš, da je 7000 zbil, lahko je samo napisal manjšo kilometrino,

s kakim namenom?

da je oglas bolj privlačen?

da se cena zdi primernejša?

ker ve, da tako kupca lažje zvabi k ogledu in osebno seanso?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker imam par motorjev s katerimi se vozim in ne vem natančno koliko je km na števcu, recimo, in motorja ne prodam iz danes na jutri, 75000 na števcu, napišeš 70000, da bi pa šel zbijat iz 70000 na 63, daj nehaj prosim te:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ga je pa tako lepo opral in opicanil, da zgleda, kot da ima 7.000 km manj kot takrat, ko ga je kupil.

Če pa resno, potem:

- ali je pun para ko govno vitamina in mu je vseen za vse (tko kot nekaterim tukaj na MS :P),

- ali je pa samo tip, ki pač ni resen (pa ni pun para, ko govno vitamina), ampak mu je vseeno vseen za vse (tko kot nekaterim tukaj na MS :P).

Ajd!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, SMX17 pravi:

A se da v SLO sploh kupiti (rabljeno) vozilo, ki ni bilo pod rokami "kirurga"?

 

@Borutt se karkoli dela na temu, da se tovrstva stroka bolj nadzira? Imaš kot prometnik kakršne koli podatke o temu, koliko prevar se dogaja, koliko povdarka oddelki posvečajo temu?

Sam sem prodal motor in ga kaj kmalu za tem videl na spletnih portalih z nižjimi kilometri - kaj lahko storim v takem primeru? Širim po socialnem omrežju, prijavim komu?

Tukaj lahko objavite sumljive zadeve:

Seveda je potrebno kaj napisati, pa povezava na debato je tudi v isti temi. Zihr pomaga tudi FB objava, ker potem barabe najmanj skrijejo oglas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, builder said:

ker imam par motorjev s katerimi se vozim in ne vem natančno koliko je km na števcu, recimo, in motorja ne prodam iz danes na jutri, 75000 na števcu, napišeš 70000, da bi pa šel zbijat iz 70000 na 63, daj nehaj prosim te:P

v tem primeru bi bilo bolj pošteno če bi napisal 80.000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, ELO pravi:

v tem primeru bi bilo bolj pošteno če bi napisal 80.000

a maš ti kaj za prodat, bi kaj kupil od teba:P

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Vem , kmal ti je ratal .....:lol1:ampak sem za isti denar dobil mlajšega novejšega in z 100kkm prevoženimi ......kolk ma tvoj 50-60 kkm :lol1:

47753:P

sestre mi:D

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, builder pravi:

.... zaradi tvoje nesposobnosti ..... ali na pamet delaš škodo sedanjemu prodajalcu, zopet, zaradi tvoje nesposobnosti.  .....razen tega, da si zopet ti toliko nesposoben, da bi lahko tudi ti to počel:P

No mogoče je pa hotel čisto dobrohotno opozoriti na take sorte (prep)prodajalce vozil ... konec koncev če se že ukvarja s preprodajanjem, naj si vsaj omisli s.p. in se gre posel - takim kot pa je ta, pa smo včasih rekli "mutibariči" ... sedaj so pa poslovneži, ki se znajdejo ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, sebar pravi:

 

pred 9 urami, XTR pravi:

Pozna kdo to Hondo NT 700 VA v TC Motoshop? Kakšno odstopanje razvidno s slik? Tega modela namreč ne poznam.

http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=11752305&show=1

Na internetu se ta model pozna kot Honda Deauville... če boš slučajno kaj guglau ;) 

 

...in ob eni priliki sem tlele na MS prebral, da je bolj slaba za vozit (med primerljivimi). Mogoče je napisal @Kmet2, ampak nisem prepričan, teme pa zdajle tudi nisem iskal.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, sebar said:

Na internetu se ta model pozna kot Honda Deauville... če boš slučajno kaj guglau ;) 

Poznam to oznako. V oglasu je že oznaka modela narobe napisana, NC namesto NT.

19 minutes ago, GoBobi said:

...in ob eni priliki sem tlele na MS prebral, da je bolj slaba za vozit (med primerljivimi). Mogoče je napisal @Kmet2, ampak nisem prepričan, teme pa zdajle tudi nisem iskal.

Ajd!

Imam v spominu to, nisem se pa nikoli resno zanimal za ta model. Samo zbiram informacije za znanca in je vsaka informacija dobrodošla. Nekako je bilo rečeno, da je precej boljših motorjev na voljo za ta denar, po drugi strani pa nima konkurence. Verjetno ni tako slab motor. Zamenjal bi namreč 650ccm čoperja za nekaj bolj touring.

Barva je pa tako lepa bela, da bi ji kakšne modre nalepke prav lepo pasale, pa mogoče še kakšna majhna modra lučka. :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pol ga pa noben ne bi več maral. Bi bil kar naenkrat sam na kofetu, sam na cesti, sam na morju,... k da bi bil mal kužen ...

...zarad Deauvillke seveda :P...

Ajd!

Popravljeno . Popravil GoBobi
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, XTR pravi:

Poznam to oznako. V oglasu je že oznaka modela narobe napisana, NC namesto NT.

Imam v spominu to, nisem se pa nikoli resno zanimal za ta model. Samo zbiram informacije za znanca in je vsaka informacija dobrodošla. Nekako je bilo rečeno, da je precej boljših motorjev na voljo za ta denar, po drugi strani pa nima konkurence. Verjetno ni tako slab motor. Zamenjal bi namreč 650ccm čoperja za nekaj bolj touring.

Barva je pa tako lepa bela, da bi ji kakšne modre nalepke prav lepo pasale, pa mogoče še kakšna majhna modra lučka. :D

 

Jaz jo nočem več voziti. Je za silo uporaben motor in nič drugega. Sedaj imamo kakšnih 20 motorjev in upam, da ne bodo vsi zasedeni ali pokvarjeni, ko bom šel na teren. Mogoče je nekomu fajn, ker je nizka. Zame ni. To je moje mišljenje.  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, dAlencc87 pravi:

Zaradi takih komentarjev kot je tale tvoj,me veckrat prime(pa mogoce se koga)da se odjavim iz MS.. clovek samo hoce povedat resnico pa opozoriti kolege motoriste in evo..Je že nesposoben in bla bla..zarad mene ce 5jurjev zasluz z motorjem, briga me..Ne vem,ali sem zgresil temo v oglasi iz interneta,ali naj odprem novo,in sicer SRCE ME BOLI ZARADI NESPOSOBNOSTI..Naj mi prosim nekdo razloži kaj potem sploh lahko objavljamo v določeni temi..In ne vem zakaj bi delal škodo kupcem tega motorja,če povem po pravici.. skregano z logiko..Sej vem zima nam načenja mozgane zgleda..Sej bo kmalu boljs,bo več časa za vožnjo in manj za nabijanje na MS..lp

bi blo treba na tvoj oglas opozorit, ker si zgleda prodal zanič motor, revež pa zdej, ker se je opekel, se hoče znebit motorja, ker ga je nasankal bivši lastnik, evo, tako jest vidim tvoje pisanje:P

Nisi navedel, kaj sem te vprašal, pišeš samo, kok je motor zanič, kot da ni bil tvoj, HALO, človek ki pljuva po svojem bivšem motorju, je nafukant, zrihtaj motor in ga potem prodajaj, ne nafukavaj ljudi in nato pljuvat po motorju, ki več ni v tvoji lasti, če je pa frajer zbil kilometre pa to napiši, a prej se prepričaj, če je to res, ker mu že drugič delaš  škodo:P

DA RAZČISTIMO, TE POZIVAM, DA NAPIŠEŠ, ALI SI ŠEL PO TVOJI PRODAJI POGLEDAT MOTOR IN SI UGOTOVIL, DA JE ŠTEVEC ZBIT?

ALI SI POVEDAL NJEMU PRI PRODAJI, DA JE BIL MOTOR NA PISTI IN JE BIL PADEN IN ZDAJ RAZLAGAŠ NAM, KAKO ON PRODAJA ZANIČ MOTOR:smoke: 

ČE SI TO STORIL, SE TI BOM OPRAVIČIL, DA SEM SPLOH DVOMIL V TVOJO ISKRENOST IN POŠTENOST:P ŠE VEČ, POVABIM TE NA MALICO IN PIVO IN SE TI OSEBNO OPRAVIČIM:D

Poklical bom sedanjega lastnika in se sam prepričal:cool:

Po moje nisi, ker se bojiš, da te bo novi lastnik nalomu, ker si mu prodal jajca in mu raje ne greš ispred oči:lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, GoBobi said:

...pol ga pa noben ne bi več maral. Bi bil kar naenkrat sam na kofetu, sam na cesti, sam na morju,... k da bi bil mal kužen ...

...zarad Deauvillke seveda :P...

Ajd!

Prvi v koloni,.. :)

 

33 minutes ago, Borutt said:

Jaz jo nočem več voziti. Je za silo uporaben motor in nič drugega. Sedaj imamo kakšnih 20 motorjev in upam, da ne bodo vsi zasedeni ali pokvarjeni, ko bom šel na teren. Mogoče je nekomu fajn, ker je nizka. Zame ni. To je moje mišljenje.  

Kupuje se nižji motor, to je zaželjeno v tem primeru. Všeč mu je ta model. Mini RT, po izgledu, kaj več skupnega pa nimata. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, XTR pravi:

Prvi v koloni,.. :)

 

Kupuje se nižji motor, to je zaželjeno v tem primeru. Všeč mu je ta model. Mini RT, po izgledu, kaj več skupnega pa nimata. 

Potem mu bo verjetno všeč. Meni ni všeč zaradi drže in zaradi mašine. Se ne more primerjati z V-Stromom. Drugače pa ti motorji pri nas tečejo in tečejo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!