Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

pred 58 minutami, vrešnik pravi:

Superca, hvala za tale nasvet, bom upošteval (delno:)), če se odločim rabljeno kupvat :)

Sem pregledal ampak ne vem zakaj točno se je šlo, vendar sem zdaj še bolj skeptičen :)

Morda je pa res bolje, kot vas večina pravi, da nekje še spraskam denar in kupim novo...razen, če pri temu iztržim jurja :D 

dejansko je prednost pri novem, da je novejši, kar v osnovi pomeni da vsako leto na istem modelu, kaj izboljšajo. Recimo dodajo drsno sklopko, dodajo cornering abs, al pa kako drugo glupost. Novejše za jurja razlike sploh ni za pomišljat.

Še nekaj, pri novem so nove gume, pri rabljenem? že tu lahko 250€ zaslužiš :D

Pa še nekaj ne pozabi, če si dal za moped 6 jurjev, jih boš še toliko zagonil čez leto za vzdrževanje, registracijo, bencin in kavice (seveda če se boš vozil), cifra je hipotetična, vse je odvisno koliko in kam se boš vozil.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Slow pravi:

Naceloma se tega v to temo ravno ne pise, ampak jaz osebno ga ne bi kupil. Motor je lahko super in dela brez tezav, ampak meni se zdi premajhna razlika v ceni v razmerju z novim starim modelom. Prakticno tri leta star motor za dobrega jurja manj kot nov motor (model 2016 z ABS). Upam, da mi prodajalec ne zameri in povsem mozno, da je motor čisto OK, ampak novo je le novo... Razumem tudi, da je nekje meja, do kaksnega zneska se je nekdo pripravljen/zmore skesirati, ampak in ce bi rad dober motor potem je verjetno to to.. drugace pa bi sam poskusil napraskati se tistega jurja.

Ima pa omenjeni motor nekaj dodatne opreme, ki tudi ni zastonj (skid plate in hand guard).

skid plata ni lih presežek

ostalo pa se strinjam, 6200 EUR za 3 leta star motor brez polne opreme, verjetno iztečena garancija, da ti jo 1 mesec...

vreden je 5 jurčkof in roka, prodajalec ima 1200 EUR dobička+

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=23600&makeModelVariant1.modelDescription=v-strom&maxMileage=20000&maxPowerAsArray=PS&minFirstRegistrationDate=2014-01-01&minPowerAsArray=PS&scopeId=MB&usage=USED

pri nas kupovat rabljene motorje pri takih garažnih prodajalcih, so samo te opcije:

- izgubljena servisna knjižica

- prevrteno

- iz uvoza

- dobiček najmanj 20% na nabavno ceno

Skratka čista preprodaja.

 

pred 12 urami, Rogerg pravi:

Kolko je čisto nov?

Sicer zgleda motor v nulo, tudi okolica fotografije je urejena itd., tu je samo vprašanje cene, ali je dovolj ugodno napram novemu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Rogerg pravi:

nov je skor 8.000 ... :hmm:  ... če bi se še za kakšen popust zmenu, bi jaz na tvojem mestu raje vzel novega letnik 17 .. če pa hočeš 2.000 prišparat, pa vzameš letnik 15 ... v dveh sezonah narejenih samo 3720 :?

odločitev je tvoja :)

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Snecer pravi:

skid plata ni lih presežek

ostalo pa se strinjam, 6200 EUR za 3 leta star motor brez polne opreme, verjetno iztečena garancija, da ti jo 1 mesec...

vreden je 5 jurčkof in roka, prodajalec ima 1200 EUR dobička+

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=23600&makeModelVariant1.modelDescription=v-strom&maxMileage=20000&maxPowerAsArray=PS&minFirstRegistrationDate=2014-01-01&minPowerAsArray=PS&scopeId=MB&usage=USED

pri nas kupovat rabljene motorje pri takih garažnih prodajalcih, so samo te opcije:

- izgubljena servisna knjižica

- prevrteno

- iz uvoza

- dobiček najmanj 20% na nabavno ceno

Skratka čista preprodaja.

 

Za Eliso lahko trdim, da ni tako. Vsaj ko so mojega prodali. 

pred 11 urami, Rogerg pravi:

dami ukrepaj, to ni  za nikamor...   oglasi iz interneta je naslov teme

oukej :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

Kaj so pa navedli?

- obnovljen? :) 

Ta črnSX, ki ga vozi @mladench. Ta siv bo šele v prodaji, ko bo dodobra stestiran. In da, sigurno se ne bodo šli nekih zajebancij (vem, ker sledim zadevi), sicer je pa vse novo na njemu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 6. 2017 ob 17:21, skalar36 pravi:

Voziš znamko, ki je itak precenjena. Če ne upaš vprašati za popust, normalo, da so te veseli...

Bolje voziti precenjeno dobro znamko kot pa plačat 10 jurju za motor, ki očitno trese močneje kot vibrator za beton. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, mislim, da ne veš, kako vibrira vibrator za beton, ali pa motor za 10k. Ampak v osnovi se strinjam, bolje precenjena znamka, ki se pelje dobro, kot motor, ki pač...ravno zato sem ga prodal in nikjer ga nisem hvalil, kot radi preberemo pri lastnikih precenjenih znamk, ki jih redno vozijo na vpoklice in tega ne omenjajo nikjer...le zakaj!? Ker njihov polizdelek, ki rabi precej poprodajne ljubezni stane več kot soliden\dober osebni avto? Če to ni precenjeno, potem ne vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12205469&display=Suzuki GSXR 1000 TOP

Še prejšnji teden jih je imel 58000km.

No v olajševalno okoliščino mu pa dam da je motor res zrihtal tak kot se spodobi.ko sem js šel gledat je bil žalost.lp

Popravljeno . Popravil Miha1985
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina je uvoženih. Greš pogledat motor. Jaz sem šel gledat kawasaki z1000sx pa ni bil vredu. Prevoženih je imel 19 tisoč pa je bila že menjana ketna. Od sopotnika je bilo vse obrabljeno pri tačkah. Ročaje je pobarval verjetno zato ker je bilo tako obrabljeno.

Je pa že kupil en kolega tam pa je bil vredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce je od prve res lastnik ze 6 let, o motorju ve marsikaj. Poleg ima servisno, servisiran v as domzale, povprasaj tam, kaj vedo o motorju, ce je res tam servisiran, imeti mora potrjeno servisno,  ce so km realni... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 hours ago, oresnik said:

"Blokada je dejansko notri, tako nisem nikoli imel težav s policaji."

 

Pol pa je imel srečo ker ni naletel na prave policaje. 600ccm in 35kw gre tako skozi, kot varnostni pas.

Sej te ne bo vsak dan nekdo ustavil pa dal kazen, a če se ti slučajno to zgodi verjemi da ostaneš bodisi brez motorja ali izpita.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, hovdre pravi:

...Se mi zdi malo sumljivo da ima motor samo 700km in se prodaja za skoraj 2000 EUR ceneje kot nov...

Ni nujno, da je sumljivo. Lahko je bil testni motor pri tej firmi. Ali pa 100 drugih razlogov zakaj je tako malo prevoženo in taka cena... Pojdi tja, s sabo vzemi kakega, ki se dobro spozna, lahko kaj odkrijeta, lahko pa zadeneš na tomboli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, da je bil testni dvomim, ker je model zgleda en dilercek rabljenih avtomobilov (s.p.).

Sem malo googlal njegovo firmo in so ga nekaj simfali, da je vrtel kilometre.

Bom sel na ogled in bo kar bo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, hovdre pravi:

Pozdravljeni

Pozna kdo sledec motor oz. ima izkusnje s tem prodajalcem?

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12253262&display=Honda CB 650F ABS LETNIK 2016-KOT NOVA-7...

Se mi zdi malo sumljivo da ima motor samo 700km in se prodaja za skoraj 2000 EUR ceneje kot nov...

Meni se zdi sumljiv prvi blatnik, ne paše zraven, mogoče to potrdijo tudi slike z googla. Kakor na hitro najdem, naj bi imela ta barvna kombinacija bel blatnik. Mogoče menjan samo zaradi videza, pa vseeno...

image.png.fac791f1dd04356aff7bac16483b24df.png

Rdečega ima pa tale (mislm da so HRC barve):

image.png.84766fa03457bc039ce2526599d7c01f.png

lp

 

Popravljeno . Popravil blazzarss
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!