Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

Ob 21. 1. 2018 ob 10:19, Bily pravi:

Pozdravljeni

Mene pa zanima tale oglas

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12793784

sem govoril z lastnikom, motor je takšen kot mora biti...,tudi ceno bi še malenkost znižal. Glede na to, da v kolikor sem prebral, je “skoraj” nuja pri MT07 menjava original izpuha se mi zdi to dober nakup.

če se pa odločim da ne rabim akrapoviča, za koliko bi ga pa lahko prodal? In montiral nazaj original...

hvala

izpuh menjaš ponavadi zaradi lastnih želja in ne zaradi nuje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Marjanček pravi:

A je mogoce sel kdo pogledat??

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12770080

 

Kaj češ gledat, motor je nov. Garancijo ima podaljšano, kar pomeni prišparanih cca 300-400€ :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

reci naj ti slika

Nasplošno...enkrat se mi zgodilo...Honda varadero 1000 na sliki solidna oz lepa...in jz se nisem zavzel na oglasu,da ni slike glih z leve...Po Hondo bilo zelo faleč(tujina) no in ko pridem tja po levi konkretno popraskana,počena maska,brez žmigovca...pač bogi mopi...

A vseeno super,saj mislim,da je takrat spustil okoli 25% na že dobro ceno...in tako je Honda odšla z menoj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sesir pravi:

Nasplošno...enkrat se mi zgodilo...Honda varadero 1000 na sliki solidna oz lepa...in jz se nisem zavzel na oglasu,da ni slike glih z leve...Po Hondo bilo zelo faleč(tujina) no in ko pridem tja po levi konkretno popraskana,počena maska,brez žmigovca...pač bogi mopi...

A vseeno super,saj mislim,da je takrat spustil okoli 25% na že dobro ceno...in tako je Honda odšla z menoj...

vsak nakup brez ogleda motorja je loterija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

vsak nakup brez ogleda motorja je loterija

 

pred 47 minutami, dAlencc87 pravi:

Pa se res je:sleep2::book::cool:

Glede mojga primera?Sploh ne...videl slike,preden pa sem dal denar pa vidu mopi in se lahko odločil...Odloči se vedno tisti,ki ima "malo" denarja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, sesir pravi:

 

Glede mojga primera?Sploh ne...videl slike,preden pa sem dal denar pa vidu mopi in se lahko odločil...Odloči se vedno tisti,ki ima "malo" denarja...

A nisi rekel da si vidno kupoval perfektne rabljene motorje ? Varaderota si pa zlamanga kupu ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kawl pravi:

A nisi rekel da si vidno kupoval perfektne rabljene motorje ? Varaderota si pa zlamanga kupu ? :D

Prekupoval ekstra veliko mopedov...Vse kar bilo zame moralo biti perfektno...vsak mopi ima svojo ceno...

Zase enduro ah kje...razmišljam...razen Varadero 125 za v trgovino nikoli registriral endure...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, sesir pravi:

 

Glede mojga primera?Sploh ne...videl slike,preden pa sem dal denar pa vidu mopi in se lahko odločil...Odloči se vedno tisti,ki ima "malo" denarja...

Na splosno mislim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker redno spremljam cene motorjev me  ob takem oglasu čudi,da 3 leta stara MT-07 ki ima prevoženih 6300 km zanj vprašajo 5.190 euro

medtem,ko nova pri motonavtiki pa 6.390 euro     obe imata abs!

za 1200 euro več imaš novega,meni je dalo kar razmislit

l.p.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21/01/2018 ob 10:19, Bily pravi:

sem govoril z lastnikom, motor je takšen kot mora biti...,tudi ceno bi še malenkost znižal. Glede na to, da v kolikor sem prebral, je “skoraj” nuja pri MT07 menjava original izpuha se mi zdi to dober nakup.

WTF. Nova MT-07 stane po ceniku 390€ več kot tale. Akrapovič? Na motor za par jurjev metat izpuh za jurja+ pol pa pri prodaji mislit kako se bo to povrnilo, jao. Če resno misliš dati okoli 6k za MT-07, pol kupi novo. Ne pa nekaj kao spimpanega rabljenega za praktično isto ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tocno tako. Imam rajsi nov motor, kot pa rabljen z akrapovicem za podobno ceno.

Btw, z dusilcem ni neki wau od zvoka. 

Sam cakam komentar kako prvo leto vrednost pade 20%, nato pa vsako leto 10% :D:D 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

33 minutes ago, jskrablin said:

WTF. Nova MT-07 stane po ceniku 390€ več kot tale. Akrapovič? Na motor za par jurjev metat izpuh za jurja+ pol pa pri prodaji mislit kako se bo to povrnilo, jao. Če resno misliš dati okoli 6k za MT-07, pol kupi novo. Ne pa nekaj kao spimpanega rabljenega za praktično isto ceno.

Živijo

razmisljam tudi o novi...

Ampak moja računica je pa taka

6400 motor + izpuh cca 600 + nosilec, žmigovci cca 200 z vgradnjo= cca 7000

ali pa za 5800-5900 motor takšen kot ga hočem. V moji denarnici se 1000+ viška kar pozna. 

Neja vem...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Bily said:

Živijo

razmisljam tudi o novi...

Ampak moja računica je pa taka

6400 motor + izpuh cca 600 + nosilec, žmigovci cca 200 z vgradnjo= cca 7000

ali pa za 5800-5900 motor takšen kot ga hočem. V moji denarnici se 1000+ viška kar pozna. 

Neja vem...

lp

Vse to so lepotne zadeve ki jih potem pozabis ko kupis motor. 

Da si pa za podobno ceno prvi lastnik - neprecenljivo :) 

Moje mnenje, teli led zmigavci in sportni nosilci so ok, ampak samo iskanje pozornosti pri policijo. Izpuh je ok, ampak ce bos imel notri dusilec hude spremembe v zvoku nebo v primerjavi z originalom. 

Ce ga nebos imel ima meni osebno preglobok zvok, plus bogi un ki se bo vozil za teboj. Pa ne pozabi, policisti za na dusilce alergicni in kazen je 400e+odvzem tablice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se povsem strinjam s tabo...,ampak sej kupuje se tudi in predvsem z očmi...,zato pa imamo različne motorje, avtomobile, obleke...

kar pa zadeva zvok...,original na mt je obup..,ampak res obup...kt bi šivalni stroj vozu..

in pa se mi zdi, da bi še najmanj izgube naredu...,se le gre za prvi motor (max 2 sezoni) potem pa korak več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 2 minutami, Bily pravi:

in pa se mi zdi, da bi še najmanj izgube naredu...,se le gre za prvi motor (max 2 sezoni) potem pa korak več...

Sem mel napisan cel spis, pol pa sem tole videl. En nasvet imam zate. Najprej se nauči za silo dobro vozit. Pol pa ko ti bo vsaj približno jasno, kaj od motorizma sploh hočeš gruntaj in tuhtaj kak stroj s kakimi predelavami in dodelavami si boš kupil. Ona rabljena MT-jka je konkretno precenjena 'ker avspuh'. Če ga pa res moreš met (avspuh) pa kr kupi.

Od ostalih komentarjev, ko si lih začetnik. Gume so pri 7k verjetno še prva vgradnja in znajo biti bolj proti koncu - extra strošek. Preveri če je Akrapovič homologiran. Če ni je nekaj dela in stroškov s tem (v kolikor je ta izpuh sploh možno homologirati na tem motorju), če te dobijo z nehomologiranim pa zna biti tud kr fin nenačrtovan izdatek in extra sitnosti s Policijo. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupiš simpatičen motor za 3000 evrov (ki mu v dobrem letu ne bo padla cena) z vsemi raznimi nosilci,auspuhi... ga voziš eno leto ali dve, potem boš pa sploh videl, če je motorizem zate in če je MT sploh motor, ki si ga želiš.  Tiste 3 tisočake pa prišparaj za potovanja in bencin. Win win.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Bily pravi:

Živijo

razmisljam tudi o novi...

Ampak moja računica je pa taka

6400 motor + izpuh cca 600 + nosilec, žmigovci cca 200 z vgradnjo= cca 7000

ali pa za 5800-5900 motor takšen kot ga hočem. V moji denarnici se 1000+ viška kar pozna. 

Neja vem...

lp

Pozabil si v svoj račun vnesti še en pomemben podatek.

Pri novi imaš 2 ali 3 leta tovarniške garancije . 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Pozabil si v svoj račun vnesti še en pomemben podatek.

Pri novi imaš 2 ali 3 leta tovarniške garancije . 

 

to je yamaha ne KTM :fredyjecar: mal heca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 1. 2018 ob 10:19, Bily pravi:

Pozdravljeni

Mene pa zanima tale oglas

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12793784

sem govoril z lastnikom, motor je takšen kot mora biti...,tudi ceno bi še malenkost znižal. Glede na to, da v kolikor sem prebral, je “skoraj” nuja pri MT07 menjava original izpuha se mi zdi to dober nakup.

če se pa odločim da ne rabim akrapoviča, za koliko bi ga pa lahko prodal? In montiral nazaj original...

hvala

Tudi sam bi se na tvojem mestu odločil za nakup novega. 6390eur pride novi, pomeni da z njim ne boš imel nobenega stroška (nove gume, novo olje, filtri itd.) + imel boš dve leti garancije. Pa tudi če ga boš čez dve, tri leta prodajal, boš prvi lastnik, kar tudi nekaj pomeni pri prodaji.  Akrapovič na motorju za 6k se mi zdi nesmisel, no razen če bi imel res viška denarja, samo potem ne bi kupil tega motorja. Moje mnenje, kupiš nov motor, če ti res ne sede zvok si kupiš drug izpuh (obstaja še kaj drugega in cenejšega kot je Akrapovič). Sicer se pa pred nakupom še malo spogajaj za kak kos dodatne opreme (dodatnega popusta ponavadi ne dajo, se pa lahko dobi kak kos opreme poleg). Meni so, ko sem se zanimal za nakup novega motorja ponujali gratis zadnji kufer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, kateri pravi, da na MTjki ni razlike z original izpuhom ali z drugim, še očitno ni slišal razlike .... Dejstvo je, da MTJka z drugim izpuhom dobi nov karatker.

Kar zadeva novo vs. rabljeno pa so že drugi vse napisali. Fajn je met novi moped, fajn je met pa tudi jurija v denarnici. Ko boš čez 1 leto naklepal recimo 8k km na moped, bo pa vseeno, al jih je nekdo pred tabo že naredil 8 ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, apirko said:

Tisti, kateri pravi, da na MTjki ni razlike z original izpuhom ali z drugim, še očitno ni slišal razlike .... Dejstvo je, da MTJka z drugim izpuhom dobi nov karatker.

Kar zadeva novo vs. rabljeno pa so že drugi vse napisali. Fajn je met novi moped, fajn je met pa tudi jurija v denarnici. Ko boš čez 1 leto naklepal recimo 8k km na moped, bo pa vseeno, al jih je nekdo pred tabo že naredil 8 ...

Kaksen karakter? :D 

C’mon motor ima 50kw. 

To me spominja kot na hondase ki so na bingce pa vtije montirali izpuh z vecjim fijem pa sportnim filtrom pa so mislili da so dobili 109hp gor.

Racionalen nakup je nakup novega. Tist k ima pa jurja prevec pa kupi tak izpuh ki je skoraj 20% vrednosti novega motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, ukica pravi:

Kaksen karakter? :D 

C’mon motor ima 50kw. 

To me spominja kot na hondase ki so na bingce pa vtije montirali izpuh z vecjim fijem pa sportnim filtrom pa so mislili da so dobili 109hp gor.

Racionalen nakup je nakup novega. Tist k ima pa jurja prevec pa kupi tak izpuh ki je skoraj 20% vrednosti novega motorja.

Racionalenega nakupa motorja ni če smo relani. To je luksuz ne racinalizem. 

Če si pameten kupi rabljenega, četudi je samo 1000€ razlike. Pusti slovenceljne ki mislijo da je samo novo tisto pravo, vse kar je staro leto ali več je pa že za v kanto... za 1000€ greš na en ornk dopust alpa si kupiš kompelt opremo za sebe za na motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!