Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

pred 11 urami, dAlencc87 pravi:

Kolega se zanima za tegale..lastnik pravi da je v karbonu,pri njemu razbit ni bil nikoli,original plastik nima..je že šel kdo gledat? hvala lp

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12293238&display=Honda CBR 1000RR

A ni bila ta zadeva v konjicah.koliko js vem je letnik 2004.masina pa od 06 cbr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Miha1985 pravi:

A ni bila ta zadeva v konjicah.koliko js vem je letnik 2004.masina pa od 06 cbr.

To ne vem od kje je bila..vem samo da se je že prodajala..samo po slikah sodeč je letnik 06..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, dAlencc87 pravi:

To ne vem od kje je bila..vem samo da se je že prodajala..samo po slikah sodeč je letnik 06..

Men ne potegne...mopedov je dost naprodaj...plus cbr1000rr l.04 me je zelo razočarala napram konkurenci!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, sesir pravi:

Men ne potegne...mopedov je dost naprodaj...plus cbr1000rr l.04 me je zelo razočarala napram konkurenci!

To je res..sam tole je 06,k plastike ne vem če kr pasejo od 06 na 04..mimogrede,ni za v to temo,a ves kaj o plavajočih diskih kako pa kaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, dAlencc87 pravi:

To ne vem od kje je bila..vem samo da se je že prodajala..samo po slikah sodeč je letnik 

pred 2 urami, sesir pravi:

Men ne potegne...mopedov je dost naprodaj...plus cbr1000rr l.04 me je zelo razočarala napram konkurenci!

04 letnik je bla zalost.954 je bla stroj proti 04.1000rr.je pa res da so z 06 in 07 mocno izboljsali tak krivuljo moci kot vodljivost motorja.08 je pa tak bla raketa od mopeda.kaak se je pa to pelalo kot po tirnicah.je pa zrla olja vec kot bencina.hehe.z 12letnikom je pa spet bla zalost.vsaj pri mojih izkusnjah je bla 08 model boljsi kot 12.novega se pa nisn sprobal.komaj cakam da castim cevape pa coca colo da mi da kdo en krog z novo.hehe.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej ker sem bil po nekaj ogledih za nakup rabljenega motorja totalno razocaran nad vzdrzevanjem motorjev in se je v praksi izkazalo da skoraj ni motorja ki naredi tehnicni pregled sem se odlocil da napisem opise ogledov in jih delim.

 

YAMAHA Fzs 600
REGISTRSKA OZNAČBA: LJ38-1Z
Lokacija: Slap pri Vipavi

Motor ima na stevcu 67k km, na tehnicnem 7.2016 pa 68k ocitno se je vozil ene 1000km v rikverc od lani.
Menjalnik med prvo in drgo grdo skrta.
Hladilna tekocina pod minimumom in z vonj po olju. Prodajalec ne ve kdaj je bila menjana.
Oboje zavore prevec naponane da zavirajo tudi ko ne pritiskas - mozno da so zviti diski.
V primiru nujnega zaviranje iz 100km/h na 0km/h se zacne motor zvijat kot kaca
Ko je motor v brzini zavija v levo ce spustis balanco. V prostem teku gre ravno.
Balanca zvita.
Udrt renzervar.
Podrsane obe plastiki prednja in zadnja na obe strani.
Podrsan avspuh.
Obe stranski zasciti motorja podrsani in zviti
Levo spodaj je karter zapackan od olja.
Zadnja guma je prakticno za v smeti.
Pri vrtenju prednjega kolesa na mestu nekaj poka v kolesu. Mozno da senzor hitrosti.
Na prednji desni vilici pusca oljni semering ceprav po prodajalcevih besedah menjani semeringi pred kratkim.
Pretegnjena veriga ceprav po prodajalcevih besedah menjana pred 5k km.

 

yamaha vipava.JPG

Popravljeno . Popravil moto_mat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 7. 2017 ob 14:34, moto_mat pravi:

Torej ker sem bil po nekaj ogledih za nakup rabljenega motorja totalno razocaran nad vzdrzevanjem motorjev in se je v praksi izkazalo da skoraj ni motorja ki naredi tehnicni pregled sem se odlocil da napisem opise ogledov in jih delim....
 

Obstajajo kupci tudi za take motorje, jaz :whistle:. Zbrišeš tisto enko spredaj pa je cena prava ;) .

Ne bi želel kritizirat da nebi tako izpadlo, kupil bivši motor od izibajkerja, lastnik pred mano ga nekaj stolkel in ni imel pojma o vzdrževanju, nisem našel še vseh napak, ampak če ti prodajalec pove, da nima pojma o motorjih da je šel z njim po tleh in delno popravil (čeprav eni popravki niso bili najboljši),  da dovolj nizko ceno, oceniš če se splača zajebavat ali kupiš bolje ohranjen motor, do sedaj za nakup 3 motojev porabil manj kot 1700€, noben ni lep vsak je opravil ali opravlja svojo funkcijo. (to da na vsakega pol vržeš še ene 200€ je pomoje logično, obnova vilic, menjava hladilne, štelanje ventilov, nove zavore... to so stvari ki jih je dostikrat treba menjat pri 10+ let starem motorju ali je ohranjen ali ne)

Problem pri tem motorju je, da piše da je brez vlaganj, kar je pol grda laž, zato jaz vedno svetujem, kupi najceneje možno al pa novo ali skoraj novo, vse umes je neko sivo področje zelo dovzetno za nateg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, smasher pravi:

Obstajajo kupci tudi za take motorje, jaz :whistle:. Zbrišeš tisto enko spredaj pa je cena prava ;) .

Ne bi želel kritizirat da nebi tako izpadlo, kupil bivši motor od izibajkerja, lastnik pred mano ga nekaj stolkel in ni imel pojma o vzdrževanju...

Malo površno si tole opisal. Ko sem jaz prodal ta motor je bil brez ene same skrite napake. Tri leta v mojem lastništvu, redno vzdrževan, delal mi je ko švicarska ura... Moj kupec ga je vozil eno sezono in ga prodal, ker je prešaltal na skuterja... Naslednji lastnik je bil iz obale in je padel s tem motorjem. Od njega si pa ta motor kupil ti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, izibajker said:

Malo površno si tole opisal. Ko sem jaz prodal ta motor je bil brez ene same skrite napake. Tri leta v mojem lastništvu, redno vzdrževan, delal mi je ko švicarska ura... Moj kupec ga je vozil eno sezono in ga prodal, ker je prešaltal na skuterja... Naslednji lastnik je bil iz obale in je padel s tem motorjem. Od njega si pa ta motor kupil ti...

Sej te nisem nič kritiziral,  sem rekel, da za tabo verjetno motor ni videl več rednega vzdrževanja. Nisem dovolj natančno povedal. (to je samo moje mnenje, glede na to da veriga rabi nekaj cajta za dobit tolko lufta)

(Stikalno za zavorno luč zadanaj ni bilo prištekano, luč spredaj je ebay in nima pozocije kar je seveda padec na tehničnem, zadnji žmigavci so bili prav tako brez kakeršne koli E oznake in ne lepo namontirani, stikalo na tački ne dela, sprednje vilice puščajo olje, veriga je imele ene 7cm "slaka" ) In števca še veno nisem zamenjal, NE PRITOŽUJEM SE NAD MOTORJEM, JE ODLIČEN IN SEM GA DOBIL ZA POŠTENO CENO IN SEM ZADOVOLJEN Z NJIM. Ravno prejšnji teden sem bil brez avta in moral skočit do Lj pa sem na hitro počekiral stanje preden sem štartal, motor dela in sem se vozil z njim.

Hotel sem samo povedati, da tiste napake ki jih je naštel pri Fejzrci niso nujno katastrofalne, je pa grdo če se laže in ne pove pošteno da je treba kaj poštimat. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12369263&display=Honda cbr

Motor sem šel gledat..pobarvan je na crno mat,baje samo zaradi izgleda..sprednji zmigavci so full podrsani,spodnja plastika nima nalepke honda,na starih slikah jo ima in tam ko pride pritrjena z vijakom je pocena in zlimana skupaj..veriga je baje original did po 38k km,zdaj piše da je skoraj nova..med prvimi lučmi in sprednjo masko je precej razmaka,tam kjer je spoj..baje da smo se že trije premisli po ogledu..verjetno sem se kaj pozabil,če se koga kaj zanima, kontakt zs.. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je sigurno že kdo preveril. Sem bil v kratkem dvakrat dol za druge motorje... razočaran vedno , tega pa nisem pogledal...

Se pa že nekaj časa prodaja kakor mi je znano...

 

 

bmw.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12373871&display=Honda 1000 RR fireblade

U glavnem tale motor..da komu prisparam bencin,zivce in km-je...sem ga šel gledat in dobro,da lastnika ni bilo doma,drugač bi njegova jaj.. visela na drevesu..

Ga klicem,mi pove motor super,zelo lep,nikoli paden,nič opraskan,mogoce malenkost,samo servis je za narest..on je doma samo za vikende,tako da mi je motor pokazala njegova mama..

-ima 65000 in ne 45000km

-sprednji diski zviti

-sprednji ležaj v kolesu fuc

-veriga in zobniki zanic

-zadnja luč zažgana od izpuha in vse polepljeno okoli

-pozicijska lučka spredaj razbita

-vprasam mamo če je kaj padel,pa je rekla da ja,da je imel zdrs in je bil celo lastnik poskodovan malenkost,ampak dobro da ni spustil motorja in je drsel skupaj z njim..

-gume fuc,za menjat

Verjetno sem se kaj pozabil,u glavnem odsvetujem nakup oz Max Max 2000 EUR..pomoje..

 

Lp

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 24 minutami, builder pravi:

tak motor je vreden največ 3 jurje, če je v vredu stanju:P

če daš 52.000 € in mu zbiješ za 500 € tut neki profitiraš :P 

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!