Skoči na vsebino

Cross 125-250 2T


stindeee

Priporočene objave

Zanima me kaj je cenovno bol ugodno

95 oktanc, kopije delov, domač servis...poraba goriva? Ne vem...toč 90% benza pa 10% vode. Dej definiraj vprašanje. Če hočeš primerjavo nam daj kost, da jo lahko glodamo. Ker v tvojem primeru prašič še niti zaplojen ni bil! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ziujo :) js se pa zanimam za nakup krose. razmislu sm o 125ccm 2t. od prej mam zlo mal izkusen in sem vozil samo pitbike(mini cross) od prijatla.. sicer me ljudje strasijo da me bo ta moc motorja ubila ampak verjamem da z zadostno mero previdnosti lahko tudi to speljem :) vozil bi samo rekreativno in po hostah ter travnikih. razpon cene je tam nekje od 1000€ pa do max 2000€. star sem 15 let visok sem 189cm in imam cca 70kg. aja pa se to: razmislal sem da bi si kupil 150 4t hondo pa so mi odsvetovali ker je manjsi in za mojo visino tezje obvladljiv :) prosim samo za nasvete nobenih pridiganj ^^

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ziujo :) js se pa zanimam za nakup krose. razmislu sm o 125ccm 2t. od prej mam zlo mal izkusen in sem vozil samo pitbike(mini cross) od prijatla.. sicer me ljudje strasijo da me bo ta moc motorja ubila ampak verjamem da z zadostno mero previdnosti lahko tudi to speljem :) vozil bi samo rekreativno in po hostah ter travnikih. razpon cene je tam nekje od 1000€ pa do max 2000€. star sem 15 let visok sem 189cm in imam cca 70kg. aja pa se to: razmislal sem da bi si kupil 150 4t hondo pa so mi odsvetovali ker je manjsi in za mojo visino tezje obvladljiv :) prosim samo za nasvete nobenih pridiganj ^^

lp

150tka bo res malo majhna. Za 2000€ imaš že kar veliko izbiro, tudi v 250 4 takt klasi. (niso lih novi motorji, vendar če dobiš kšnega direkt po generalki ne boš sfalil).

Kar se tiče 2 taktnih...Honda, Đamaha, Kawasaki, Zuzuki, Husqvarna, KTm...s tem ne moreš sfalit. :) KTM in Husqvarna imata nekoliko dražje dele, ma mislim, da niti to več ni res, ker sem jst kupoval 5 let nazaj :D

15 let in 190. Neb šel rajš košarke špilat? ( ok, to je delno pridiga ).

Skratka...moči ne bo preveč, nikoli. Motor je podoben prvemu sexu...počas, da se spoznata, s časom pa bo postajalo vse bolj zanimivo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

150tka bo res malo majhna. Za 2000€ imaš že kar veliko izbiro, tudi v 250 4 takt klasi. (niso lih novi motorji, vendar če dobiš kšnega direkt po generalki ne boš sfalil).

Kar se tiče 2 taktnih...Honda, Đamaha, Kawasaki, Zuzuki, Husqvarna, KTm...s tem ne moreš sfalit. :) KTM in Husqvarna imata nekoliko dražje dele, ma mislim, da niti to več ni res, ker sem jst kupoval 5 let nazaj :D

15 let in 190. Neb šel rajš košarke špilat? ( ok, to je delno pridiga ).

Skratka...moči ne bo preveč, nikoli. Motor je podoben prvemu sexu...počas, da se spoznata, s časom pa bo postajalo vse bolj zanimivo :D

kaj pa predlagas bolj? 250 ali 125? pa katera ima manjse stroske, drugace pa hvala ta pojasnilo :D in kosarka mi negre motorje pa nemorm iz glave zbit hahaha :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa predlagas bolj? 250 ali 125? pa katera ima manjse stroske, drugace pa hvala ta pojasnilo :D in kosarka mi negre motorje pa nemorm iz glave zbit hahaha :D

Stroški so pač odvisni...na 2 taktnih je več servisov (pogosteji so te večji servisni intervali), vendar če se ti pokvari 4 taktni, boš plačal veliko več za generalko, kot pri 2 taktnem. Je pa tut fora, da moraš pri 4 taktnem pa vsakih 10 ur menjat olje. Used se, sprobaj...ker način vožnje je čist različen.

Men tut ne gre košarka pa se lahko tut sam pobaham s hvalevredno višino...

Če pa te zanima še bolj konkretno...2 leti nazaj bi uzel 2 taktno 125, danes bi uzel 4 taktno 250 :D Pač sem si vmes premislil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodaja se Cros Suzuki 125 2takt letnik 2001 opravlene ma vse servise. nova guma itd. cena 1450 mogoce bi se kaksn euro spustu ce ne ostane doma :D

Lp vec na zs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Pozdrav :D jaz bom hmal nabavu 125 2T (še iščem) pa me bolj zanima kak je vozit 2T. Bolj kar se tiče ko skočiš al ko skoz špuro pelješ...kak s sklopko delaš v teh primirih. :D

lp

Popravljeno . Popravil MX29
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 2 let pozneje...

Jaz sem še začetnik in bi vás rad vprašal kaj je boljše in v čím je razlika med 2 Alí 4 taktni motor? Se že v naprej zahvaljujem za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 2/21/2011 at 4:38 PM, budacki said:

 

Jože na osnovi danih podatkov ti nebi mogel priporočit NIČ! :D

Začetnik, amater, že nekaj izkušenj?

Velikost in teža?

 

Mah recmo tko ... 125 Yamaha, Honda, Kawasaki, Suzuki, Husqvarna, KTM...s tem neboš sfaliu!

Vse ostalo...rajši pejt stran.

Honda CR 125 ... od 98 naprej imajo alu okvir...lih tam nekje po mojem bi še kakšno dobil. Vzemi eno dobro uštimano, ker tut take obstajajo in gasa :)

 

PA OBVEZNO KOMPLET VSO OPREMO! OBVEEEEEZNO! :D

Jaz sem še začetnik in bi vás rad vprašal kaj je boljše in v čím je razlika med 2 Alí 4 taktni motor? Se že v naprej zahvaljujem za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za čistokrvnega začetnika bo 4 taktni veliko prijaznejši.

 

 

pred 6 minutami, Sandi kosnik pravi:

Jaz sem še začetnik in bi vás rad vprašal kaj je boljše in v čím je razlika med 2 Alí 4 taktni motor? Se že v naprej zahvaljujem za odgovore.

Za čistokrvnega začetnika bo 4 taktni veliko prijaznejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!