Skoči na vsebino

Kaj si mislite ženske o moških


Bmflar

Priporočene objave

Da obvladam moški jezik, ni nobena skrivnost, a za moške - motoriste je očitno potrebno več kot le joški. In prav je tako. Se pravi - če hočeš ujeti motorista, moraš razmišljati kot motorist. Pravo skrivno seks orožje je torej motor. Da, nabavila si bom motor. :cool: Tako bomo končno vsi govorili v istem jeziku. Mene, divjo po srcu, najbolj mika kroser. A prosim, prihranite mi z dolgimi opisi motorjev, saj o samem delovanju motorja nimam pojma, čeprav vse skupaj ko berem, deluje blazno seksi. Še lepše pa ga je za videti, zato si želim, da bo lepe barve in oblike. Da, še vedno govorimo o motorju. V sami temi o zanimanju motorja je moderator moje izbrisal, verjetno mu moja dokaj specifična navdušenost nad obetajočim motorjem ni bila povšeči, a nič ne de, nisem zamerljive sorte. 

Dobrodošle tudi pričakovane ''konstruktivne'' kritike ta starejših in oddanih moških. Nikoli ne veste, lahko da bom nekoč postala žena ravno vaših sinov, sorodnikov motoristov. Let's face it - le kdo me ne bi hotel imeti v žlahti. :blush:  Hvala za pozornost. Aj lav ju all guys. Objemček.

 

All we need is love 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, če boš lovila tipa na motor, polej boš vedno samo ljubica, moraš imeti pa le dosti več, kot le motor, predvsem pospravljeno podstrešje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Lila333 pravi:

Hmmm, če boš lovila tipa na motor, polej boš vedno samo ljubica, moraš imeti pa le dosti več, kot le motor, predvsem pospravljeno podstrešje :)

Pozdravljena. :) Si nova tukaj, je tako? No, glede na nick predvidevam da si ženska, zato te tudi nazivam v ženskem spolu. So te zasvojili všečki, kaj? Priznam, mene tudi. :blush: Moj cilj je bil vsaj enkrat priti v dvorano slavnih a se zdaj to zaradi partibrejkerjev zdi misija nemogoče. Kurc, pa končno je moje življenje začelo dobivati smisel. No, preidimo k dejstvu. Moram priznati, da v vsej moji zgodovini foruma motosveta nisem prejela boljšega nasveta. Tako natančno si zadela stanje mojega duševnega stanja, da me je ganilo v dno srca. Obljubim, da ga bom že jutri šla pospravljat k psihologu. Zdaj, ali si želiš biti moja prijateljica, ali si hotela narediti vtis na en penis. Vsekakor upam, da si si s tako blazno dobrim nasvetom na moj račun pridobila kaj pik pri njemu. Ker če pa kaj zagovarjam, je to ljubezen. Da bi se hotela družiti z mano, malo dvomim,  saj me ženske že od nekaj nekako ne marajo :cry: (krokodilje solze) a še dobro po eni strani, saj me razne kokoške, ki blebetajo le o pedikuri manikuri frizerju, fitnesu in raznih podobnih sranjih, da bi naredile vtis na penis, blazno dolgočasijo.  Prijateljstva torej ne bomo sklepali. Nisem te začutila. Ti pa vseeno iz srca privoščim in želim, da boš osvojila srce ogledanega motorista. Pa le glej, da ni zaseden, saj znajo biti ta pravi packi oddani tukaj :blush: a le popazi, da te to ne zavede in vodi v skušnjavo.. Ker samo ljubica nočeš biti, kajne

Popravljeno . Popravil kao normalna
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, ker si se tako potrudila s pisanjem, bistva pa na zalost nisi dojela, vse kar sem hotela povedati z mojim komentarjem, ki se mimogrede niti ni nanasal nate osebno, je pac to, da motor ni vaba za tipe in da mora imeti zenska kaj vec kot samo jeklenega konjicka med nogami...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kao normalna 

... ti neki ne razumeš...

namreč.... ti moraš narediti vtis v srce moškega....in ne na penis... iz penisa mu lahko samo potegneš dušo....  :P

 

 

pred 2 minutami, Lila333 pravi:

 in da mora imeti zenska kaj vec kot samo jeklenega konjicka med nogami...

... jp.... lulčka...  :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Zivnorc pravi:

@kao normalna 

... ti neki ne razumeš...

namreč.... ti moraš narediti vtis v srce moškega....in ne na penis... iz penisa mu lahko samo potegneš dušo....  :P

 

 

Ocitno sem naredila dober vtis v srce mojega (takrat se brez motorja), ker sva skupaj ze desetletje kar se pa tice "duse"...se pa tudi nic ne pritozuje :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Lila333 pravi:

Ocitno sem naredila dober vtis v srce mojega (takrat se brez motorja), ker sva skupaj ze desetletje kar se pa tice "duse"...se pa tudi nic ne pritozuje :P

 

In ti to vezana na takem portalu:lol1:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, VS800 pravi:

In ti to vezana na takem portalu:lol1:

Hmmm a ni to moto portal, nisem vedela da sem vezani nimajo vstopa, ja hudicka no polej se moram pa res locit, da bom lahko kaj o motorjih komentirala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Lila333 pravi:

Hmmm a ni to moto portal, nisem vedela da sem vezani nimajo vstopa, ja hudicka no polej se moram pa res locit, da bom lahko kaj o motorjih komentirala :P

Je tudi za vezane, da se lažje razvežejo :) 

Ob 17. 10. 2017 ob 23:31, kao normalna pravi:

Da obvladam moški jezik, ni nobena skrivnost, a za moške - motoriste je očitno potrebno več kot le joški. In prav je tako. Se pravi - če hočeš ujeti motorista, moraš razmišljati kot motorist. Pravo skrivno seks orožje je torej motor. Da, nabavila si bom motor. :cool: Tako bomo končno vsi govorili v istem jeziku. Mene, divjo po srcu, najbolj mika kroser. A prosim, prihranite mi z dolgimi opisi motorjev, saj o samem delovanju motorja nimam pojma, čeprav vse skupaj ko berem, deluje blazno seksi. Še lepše pa ga je za videti, zato si želim, da bo lepe barve in oblike. Da, še vedno govorimo o motorju. V sami temi o zanimanju motorja je moderator moje izbrisal, verjetno mu moja dokaj specifična navdušenost nad obetajočim motorjem ni bila povšeči, a nič ne de, nisem zamerljive sorte. 

že v štartu si obsojena na fail.

tu je zate motorizacija, pa mogoče kakšen prodajalec, ki te poservisira

http://dan.at/en/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer, moje mnenje je, da (tak) portal ni kriv za razvezo, ker ce je, potem je v taki vezi ze dolgo skripalo, pripomore le k hitrejsi odlocitvi do razveze :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Lila333 pravi:

Snecer, moje mnenje je, da (tak) portal ni kriv za razvezo, ker ce je, potem je v taki vezi ze dolgo skripalo, pripomore le k hitrejsi odlocitvi do razveze :)

nek film je bil nekoč, nespodobno povabilo ... po domače "zlati ti..." pa ti sistem razpade, dok si rekla keks

tako je to v kapitalizmu

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Snecer pravi:

nek film je bil nekoč, nespodobno povabilo ... po domače "zlati ti..." pa ti sistem razpade, dok si rekla keks

tako je to v kapitalizmu

 

Na žalost v realnem življenju res dostikrat prevlada denar, samo ne bi pa smel zanemarit niti njegovega ljubosumja in nezaupanja, če sta se že oba strinjala za tako pot in polej se vprašaš, kaj je hujše, zlati tič ali ljubosumje in kaj je pravzaprav pripomoglo k razpadu veze (no, na koncu je bil tako ali tako happy and po filmsko, s čimer so uničili celoten film, preveč nerealistično)...ni za vse kriv denar ane :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wow, ste se razpisali. :kva2: Uglavnem, da povem vsem, in ne zapravljam dragocenega časa za tolikšno nastrojenost, ma čeprav ste ljubki vsi za popizdit. :blush: Kupila si bom motor.  Da, in z njim se ne bom važila tukaj, pač pa ga vozila. In ne, ne bom vam dala tega veselja da bi skupaj tekmovali, kdo ima večjega. Pa ne motor. :boobies:

Strastne dolge mokre poljubčke vam pošilja moja lačna vagina. :winkiss: Jo grem nahranit zdaj, tečnobo. Lov ju all. Xx

Popravljeno . Popravil kao normalna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

kokice :P

 

Takoj nehaj.... ker bos mogu pol jutri reč trikrat skleca.... to pa je zate ze hud napor.....:ras:

Popravljeno . Popravil dr.looney
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!