Skoči na vsebino

Povišana šipca Maxiscooter


Priporočene objave

Dajmo se malo razpisat in malo podebatirat.

Katere povišane šipce ste montirali na vaše maxije ??

Najbolj prodajan in zastopan je pri nas GIVI. Pa je GIVI res najboljši ?

Verjetno obstajajo tudi cenejše/dražje variante in slabše/ boljše variante.

Katere poznate, katere ste že montirali, katere ste samo vidli na spletu, katere bi radi imeli ?

LP

Blond

tukaj

je že GIVIjeva za Burgmana 650

Popravljeno . Popravil Blond
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel na Tmaxu givijevo sipico, nizjo kot original, ne pa povisano. kasneje sem kupil original nizko sipico. Givijeva je bila uredu, ampak dolocene krivine niso bile 100% narejene, posledicno tudi prileganje ni 100% (je pa zelo blizu, da ne bo kdo mislu da stoji gor kot kak kitajski ponaredek). Original je pa le original. moja je bila debelejsa in bolj tocno narejena. res pa da tudi 2x drazja od givija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajmo se malo razpisat in malo podebatirat.

Katere povišane šipce ste montirali na vaše maxije ??

Najbolj prodajan in zastopan je pri nas GIVI. Pa je GIVI res najboljši ?

Verjetno obstajajo tudi cenejše/dražje variante in slabše/ boljše variante.

Katere poznate, katere ste že montirali, katere ste samo vidli na spletu, katere bi radi imeli ?

LP

Blond

tukaj

je že GIVIjeva za Burgmana 650

Jaz sem ti pred kratkim ponudil novo in še krom rob je imela.

Sedaj je že prodana, pa še zelooo ugodno bi ti jo dal in zmontiral, bila pa je super, saj imam jaz na svojem popolnoma enako. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

vem, vem in zelo sem ti hvaležen.

Nažalost sem imel druge finančne izdatke, ki so imeli višjo prioriteto, tako da bo šipa počakala še kak mesec.

Do takrat pa zbiram informacije.

Popravljeno . Popravil Blond
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

zdravo!

A mogoče kdo ve, kako je s tem povišanim vizirjem, ki ga je Blond predlagal? Zanima me sicer, kako je z montažo in če se vse normalno prilega..

namreč, enkrat sem videl na enem burgmanu 650 zmontiranega in se je malo naslanjal na eno ogledalo.. posledično je zaradi vibracij ogledalo malo obdrgnilo.

Mogoče je bila kriva samo montaža, da ni bilo vse poravnano..

lp

g

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Prodam novo povišano šipo Givi za Burgman 650 EX. od letnika 05 naprej, šipa ima dodatno krom obrobo ter zgornji nastavek za dodatno regulacijo vetra. Šipa odlično v celoti zaščiti voznika, ter sopotnika. Cena je zelo ugodna v kompletu, tudi zmontiram. Info: 070 878966

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam novo povišano šipo Givi za Burgman 650 EX. od letnika 05 naprej, šipa ima dodatno krom obrobo ter zgornji nastavek za dodatno regulacijo vetra. Šipa odlično v celoti zaščiti voznika, ter sopotnika. Cena je zelo ugodna v kompletu, tudi zmontiram. Info: 070 878966

kaj to pomeni?Prodajaš burgmana?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam novo povišano šipo Givi za Burgman 650 EX. od letnika 05 naprej, šipa ima dodatno krom obrobo ter zgornji nastavek za dodatno regulacijo vetra. Šipa odlično v celoti zaščiti voznika, ter sopotnika. Cena je zelo ugodna v kompletu, tudi zmontiram. Info: 070 878966

Sem resni interesent za opisano šipo, zanima pa me samo cena okvirno!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MRA je nemški proizvajalec šip za motorje/skuterje. Dostikrat dobiš na ebay-u takšno zadevo ceneje kot pri nas. Splača se preverit ponudbo.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem resni interesent za opisano šipo, zanima pa me samo cena okvirno!

Šipa je Givi original povišana in širša za Burgmana 650, zgornji pritrjeni dodatni del za uravnavanje toka vetra je MRA, obroba je pa crom plastična letev izgleda pa tako kot na tej sliki.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šipa je Givi original povišana in širša za Burgmana 650, zgornji pritrjeni dodatni del za uravnavanje toka vetra je MRA, obroba je pa crom plastična letev izgleda pa tako kot na tej sliki.

Prosim, če se lahko dogovoriva kdaj in kje bi lahko jaz to šipo prevzel, saj jo bom zagotovo vzel, zato vas prosim, da mi jo rezervirate!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim, če se lahko dogovoriva kdaj in kje bi lahko jaz to šipo prevzel, saj jo bom zagotovo vzel, zato vas prosim, da mi jo rezervirate!

Pokliči me na 070 878966 in se vse dogovoriva !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Prodam NOVO  GIVIJEVO povišano šipo original za Burgman 650 Ex. (novi model 05  -  012).  Šipa zaščiti  pred insekti in vetrom v celoti  šoferja in sopotnika !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Pozdravljeni.Kje bi se dalo kupit povišan vizir za suzuki burgmana 650 ?L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Na svojem sva imela GIVI-jevo, zadeva je OK razen v enem primeru. Ko sva se enkrat vozila ca 20 km po makadamu za šleperjem, se skoz šipo ne vidi več nič, pa skozi vezir od čelade tudi eno figo. In takrat sem ob povsem dol spuščeni šipi sedel tako pokonci kot še nikoli, da sem videl naprej preko šipe.:dry:

Po moje izdelek iz istega orodja in z drugo nalepko so KAPPA, ki je ca 15% cenejša. Se pa splača iskat po spletu, ker jo z dostavo vred dostikrat dobiš precej ceneje, kot v naših trgovinah.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Zdravo ima kdo za prodati povišano šipo za Suzuki Burgman 650 ex, letnik 08…….

prosim za info in lahko tudi na 031 348 999….

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!