Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 10 urami, DinDiin pravi:

Lipstick je nasproti priletel,pa mrbit skalaprava? 

Bo držalo! Predvčerajšnjim do Senja, včeraj do Karlobaga.....nikakor pa mi letos ne znese do Paklenice. Vedno neka časovna stiska in je potrebno predčasno obrniti proti domu. Morda mi rata naslednji petek, ko se obeta menda spet lepo vreme. 

Se pa strinjam, včeraj je bilo vrhunsko.

Lipstick, tvoje nove Aprilije se pa ne da zgrešiti, zelo lep motor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr je blo. sam v enem dnevu do Paklenice in nazaj je pa kr safr. za nazaj domov ni več unga pravga užitka,ko sam na uro gledaš in probaš čimprej do doma prit pa kar se da varno. Pa tud kondicije nimam za take dolge fure. Šel sem, če bom pa letos še kaj šel na Jadranko pa ne vem. Mal sem se je naveličal. Ni več tistga gušta kot pred 2 leti ko sem se stresu a zajčkovem ovinku. Tud s tem motorjem sem ful bl previden. Sem zgleda jajca takrat zgubu ko sem padu :P ,pa nisem porajtu ,da bi kje ob ograji ležala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, jozexj6 pravi:

dobr je blo. sam v enem dnevu do Paklenice in nazaj je pa kr safr. za nazaj domov ni več unga pravga užitka,ko sam na uro gledaš in probaš čimprej do doma prit pa kar se da varno. Pa tud kondicije nimam za take dolge fure. Šel sem, če bom pa letos še kaj šel na Jadranko pa ne vem. Mal sem se je naveličal. Ni več tistga gušta kot pred 2 leti ko sem se stresu a zajčkovem ovinku. Tud s tem motorjem sem ful bl previden. Sem zgleda jajca takrat zgubu ko sem padu :P ,pa nisem porajtu ,da bi kje ob ograji ležala

Ja ko dobiš mulce ti tud Jadranka postane dolgočasna ....:D......dej te tvoje pravljice prišparaj za naraščaj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec tega meseca grem za 3 dni malo po Jadranu pa bi prespal nekje v okolici Zadra, in me zanima če ima kdo kako priporočilo, lahko je hotel ali apartma, samo da je motor čez noč nekje na varnem?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, bregar07 pravi:

Evo, jutri startava s kolegom na pot, Ljubljana 9h am, Semic in potem dol na Rijeko in Krk. V torek pocasi proti Makarski, prespiva nekje na poti, v sredo v Mostar in Visegrad. V cetrtek nato piciva preko Tuzle v Banja Luko in v petek pocasi domov.

Vreme je sicer bolj kislo, ma upam, da se napoved kaj izboljsa :) Ce bo kdo v teh krajih, Whatsapp me, gremo na pivo in cevape! :) 00447565415880!

Capture.JPG

Srečno pot! Jaz grem konec meseca upam da bo kaj topleje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Lipstick pravi:

 

DSC03972sm.jpg

Men osebno najlepsi moped. Ever.

Fouš sm ti :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, symdriver pravi:

Srečno pot! Jaz grem konec meseca upam da bo kaj topleje.

Mi tudi planiramo tam po 20tem Balkan

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 5. 2016 at 19:31, hajoktejn pravi:

Men osebno najlepsi moped. Ever.

Fouš sm ti :P

 

Tudi meni eden lepših!!!!  Fouš ti ga pa nisem.. ti ga privoščim!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5/1/2016 at 6:27, skalaprava pravi:

Bo držalo! Predvčerajšnjim do Senja, včeraj do Karlobaga.....nikakor pa mi letos ne znese do Paklenice. Vedno neka časovna stiska in je potrebno predčasno obrniti proti domu. Morda mi rata naslednji petek, ko se obeta menda spet lepo vreme. 

Se pa strinjam, včeraj je bilo vrhunsko.

Lipstick, tvoje nove Aprilije se pa ne da zgrešiti, zelo lep motor :OK:

Mogoče bi se pa lahko ustavil v Kočevju ko že letiš mimo :D... In še kdo, če ga zanima in gremo eno furo dol odpeljat...Petek? Sobota? Samo ideja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki smo vreme gledal.. ampak da vprašam še vas: a se splača ju3 do Starigrada pičit? povsod kaže da med Rijeko in Senjom bo deževno. ma kdo kej izkušenj? :) hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrjetn bo tko k dons,pa so bolj popoldne manjse plohe,nic kriticnega. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, DinDiin said:

Vrjetn bo tko k dons,pa so bolj popoldne manjse plohe,nic kriticnega. 

super, hvala za info. sj za domou pa paše da mal osveži plohca ene 4-5 km :) po možnosti po senju 

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sicer z avtom proti Krku. Vecina, ki gre na Jadranko gre verjetno po Reški obvoznici, ce gredo iz te smeri. Zato malo v razmislek...

Res ne vem ali se je sosedom totalno zrolalo :)!?

Se mi zdi, da je nekaj novih omejitev proti morju, vec 70 in 60.

In nato pika na i, v enem izmed tunelov celo 50. In to brez kaksnih posebnosti, npr zaradi dela.

Noro, tako pa res dobis obcutek da se samo kasira, prekasajo se mnoge nase "izume".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Omejitve na tej obvoznici so res čisto mimo.Me pa zanima če je mogoče kakšen stacionarni radar,do sedaj so me merili samo enkrat z ročnim radarjem na izhodu iz enega izmed tunelov?Je pa zanimivo da najhitreje vozijo domačini,tako da bi sklepal da radarjev ni.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda so!

http://net.hr/danas/hrvatska/popis-svih-lokacija-provjerite-gdje-su-sve-postavljeni-fiksni-radari/

In ja, zelo je treba bit pozoren, ker izredno radi postavljajo radarje na stojalih za tunele, kjer je veliko niš ali elementov kjer je mozno obracanje za interventna vozila in npr na koncu pumpe Petrol proti Slo ali na drugih nišah, ker je izredno malo odstavnih pasov na relaciji proti Krku.

Res nima smisla reskirat. Jaz imam sicer mesane izkusnje, v vecini vozijo domacini po predpisih, seveda se pa najde kaksen "divjak" vmes.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, Toni pravi:

Omejitve na tej obvoznici so res čisto mimo.Me pa zanima če je mogoče kakšen stacionarni radar,do sedaj so me merili samo enkrat z ročnim radarjem na izhodu iz enega izmed tunelov?Je pa zanimivo da najhitreje vozijo domačini,tako da bi sklepal da radarjev ni.

 

LP

So radarji.

Lokacije u Rijeci:

Kostrena D8 – 50 metara nakon križanja Doričići (smjer jug)
Tunel Pećine – prije isključenja za Tower centar (smjer istok)
Obilaznica – kod čvorišta Draga (smjer zapad)
Obilaznica – 650 metara prije čvora Diračje (smjer zapad)
Obilaznica – 50 metara prije ulaza u tunel Škurinje II (smjer istok)
Zvonimirova ulica – kod OMV-a (oba smjera)
Liburnijska ulica – željeznički nadvožnjak (smjer centra)
Ljubljanska cesta – kod kućnog broja 4 (smjer istok)
Nova cesta – kod Gradske toplane (smjer zapad)

VIR

Ne najdem pa vizualnega zemljevida, za lažjo predstavo. Upam da ne snemajo v rit.

Lp

Jani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!