Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

kr neki :fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

kr neki :fyou:

Ti pa v bazen na telovadbo!  :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, Kmet2 said:

Krenil iz lj ob 15.30 in prišel v Paklo ob 21h zjeb.... k hudič, spil eno pivo in umrl :P Na nebu šajba na cesti pajčevina, ne vem kje ste vi videli gužvo ....:cool:

Ni bil Avstrij , je bil pa scooteraš in brez hujših posledic , mal sta si lubčka dala v Novih Vinodolskih ...

13308341_1696389010620633_41362158115303

Pa še kakšna za Damija ki rit namaka v kloru namesto soli :P

13305143_1696389413953926_65422617571800

In še umetnija moje drage.....sam ne ženski dati fotoaparata  ti sprazni baterijo pa iz med 23. ooo slik dobiš 2 komaj uporabni :P

13254653_1696389060620628_30741904156093

Pridite , lepo je :cool:

 

mhm, pa se mi je zdelo, da je nekaj iz WW2 nasproti pripeljalo .. ;)

:OK:

bscap0001.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma brez veze, kr neki :fyou::ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

Ma brez veze, kr neki :fyou::ras:

Ma ja točn tko, brez veze gužvo delajo, greva ko bo normalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Kmet2 pravi:

 

Pa se nisem mogel dolgo , je uletel Osarider in pokazal svoj pravi obraz :Ppa še čelno mi je hotel dat , sej na šepavca je lohk skakat , sam pridem jaz k seb :D

13239052_1696514260608108_19270295274532

To je to za danes , lp :kmet:

 

Matkurba kwa mam grd ksiht, si bom mogu nabavt novo kozmetiko za lička! :jezik:

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Lipstick pravi:

Jez tud bil:

DSC04237.jpg
DSC04238.jpg
DSC04242.jpg
DSC04243.jpg

sn vedo, da me en s superkorsami preganja...;-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, siks pravi:

sn vedo, da me en s superkorsami preganja...;-)

preganjal  ???? nikakor, sem pa opazil, da imaš kar nekaj težav na motorju, boš moral k kiropraktiku ali fizioterapevtki :sleep2:.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Lipstick pravi:

preganjal  ???? nikakor, sem pa opazil, da imaš kar nekaj težav na motorju, boš moral k kiropraktiku ali fizioterapevtki :sleep2:.

Offtopic..kako ta huda tuna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 5. 2016 at 15:57, DAMI34 pravi:

Ma brez veze, kr neki :fyou::ras:

prou maš .. krneki brezveze :jezik:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Lipstick pravi:

preganjal  ???? nikakor, sem pa opazil, da imaš kar nekaj težav na motorju, boš moral k kiropraktiku ali fizioterapevtki :sleep2:.

ja...dobro opazuješ...veš, tako si lajšam težave z bolečo ritjo...pa pol kr gre...kiropraktik alpa fizioterapevtka bi mogoče bila rešitev zate, mi zgledaš malo tog...:ras:

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla Jadranka do Raba in nazaj z EXC-jem na prikolci. Fotke pa v kaki bolj offroad orientirani temi :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, siks pravi:

ja...dobro opazuješ...veš, tako si lajšam težave z bolečo ritjo...pa pol kr gre...kiropraktik alpa fizioterapevtka bi mogoče bila rešitev zate, mi zgledaš malo tog...:ras:

Maš prov, imam zdroblen gleženj, eneparkrat zlomleno ključnico, ....., med drugim sem tud hrbtenico uspel zlomt ( Th 12 )  :dry:, pa sem kljub temu lohka 8-12 ur na motorju brez da me rit boli,  mogoče  pa ne vozim prave motocikle ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Lipstick pravi:

Maš prov, imam zdroblen gleženj, eneparkrat zlomleno ključnico, ....., med drugim sem tud hrbtenico uspel zlomt ( Th 12 )  :dry:, pa sem kljub temu lohka 8-12 ur na motorju brez da me rit boli,  mogoče  pa ne vozim prave motocikle ???

mene pa že po uri vožnje začne žulit...pa pol malo telovadim...pa pol gre. zdaj na smt je bolš, a še vedno ne optimalno...verjetno je problem v meni...al sem js alpa moja rit preobčutljiva...moped maš pa tapravi, hud, lep, zmogljiv...takega bi meu tut jaz...drži se...ko se pa še kdaj srečama, boš pa razložo, kk si vse te rane fasal...:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, siks pravi:

mene pa že po uri vožnje začne žulit...pa pol malo telovadim...pa pol gre. zdaj na smt je bolš, a še vedno ne optimalno...verjetno je problem v meni...al sem js alpa moja rit preobčutljiva...moped maš pa tapravi, hud, lep, zmogljiv...takega bi meu tut jaz...drži se...ko se pa še kdaj srečama, boš pa razložo, kk si vse te rane fasal...:-)

Nebi o tem, bi predolgo trajal :blush:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..kak.....kak je fse te rane faso?

...prepočasi je laufo s hlačami in gatami spuščenimi pod koleni....pa ga je dobo....

:P

:lol1:

 

Aja....pa vam povem, da je to tu v tej temi eno samo nakladanje...en vlllki bullšit....   :dry:

.....jadranka drugače sploh ne obstaja... :ras:

.....res ....krneki.... :ras:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Zivnorc pravi:

..kak.....kak je fse te rane faso?

...prepočasi je laufo s hlačami in gatami spuščenimi pod koleni....pa ga je dobo....

:P

:lol1:

 

Aja....pa vam povem, da je to tu v tej temi eno samo nakladanje...en vlllki bullšit....   :dry:

.....jadranka drugače sploh ne obstaja... :ras:

.....res ....krneki.... :ras:

 

Tud v parlamentu ni tok nakladanja :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, maus pravi:

prou maš .. krneki brezveze :jezik:

 

sej vem, ne vem kaj vidite u tistem drajsanju gor dol gor dol, pa riba pri dinkotu, pa tista voda ob cesti, pa kr sam eni owinki, kr neki :ras:

sami patetični kilometri

pred 9 urami, Lipstick pravi:

Maš prov, imam zdroblen gleženj, eneparkrat zlomleno ključnico, ....., med drugim sem tud hrbtenico uspel zlomt ( Th 12 )  :dry:, pa sem kljub temu lohka 8-12 ur na motorju brez da me rit boli,  mogoče  pa ne vozim prave motocikle ???

ne da te ne boli, ti nč ne čutiš :P preveč utrjena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj sem bil 2x zaporedoma doli, čeprav imam kar daaaleč do tja, ampak če bo bog dal zdravja, gremo z kolegi malo dol spet za kakšen dan ali dva. Jupiiiii

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!