Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 36 minutami, 215709 pravi:

Baje da dol nimajo opozorilnih tabel za radar par sto metrov pred njim kakor je drugje v navadi

 

je to res?

Res je! Naenkrat zagledaš "prokleto" škatlo na tleh ali v zraku.
Pred tednom in pol sem imel "upam vsaj" v Slunju srečo, da sem jo opazil in to tisto,ki meri "v rit".
Če bi imeli table z opozorilom, potem smo itak na "konju".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imajo neke škatle na stojalu, ki izgledajo, kot nekakšen starinski fotoaparat, pokrit s črnim platnom. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 6. 2016 at 9:40, Kmet2 pravi:

Mah, neki mi citira, sori kmet.

Radarji na riješki obvoznici so baje aktivni, jaz vedno vozim 120, do sedaj ni se nobene slikce, pa tudi, ko na meji kontrolirajo prometno, mi še nihče ni zatežil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena iz prejšnjega tedna, slikano nad magistralo (cesta na S. Velebit). sama magistrala pa super, od senja naprej brez gneče :OK: sicer pa ena slaba iz vožnje: BMW z nemškimi tablicami sredi res nepreglednega ovinka lagano sportski čez pas do razgledne točke, na srečo sem lih ujel takrat italjana s prikolo da smo šli tam lepo počasi pa je vseeno falil max 2 metra.

P__C000.JPG

Popravljeno . Popravil blazzarss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob Friday, July 29, 2016 at 18:29, DAMI34 pravi:

Mah, neki mi citira, sori kmet.

Radarji na riješki obvoznici so baje aktivni, jaz vedno vozim 120, do sedaj ni se nobene slikce, pa tudi, ko na meji kontrolirajo prometno, mi še nihče ni zatežil.

Te slika od spredaj ali od zadaj ? Mogoče se tukaj skriva odgovor za izgubljenega poštarja.  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo šli iz Vodic proti domu je ponekod konkretno pihalo po magistrali. Na srečo zgrešili dež, razen v Delnicah nas je opralo za 5min okoli 7ih zvečer. Cesta med Starigradom in Karlobagom pa vrhunska in prazna! :D Močno upam, da nismo kakšen radar spregledal v obe smeri :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk na Hvaru je ponorel, zvečer so masovno odhajali. Jaz ne grem, pa naj piha kolkr hoče. Sem dobro založen.:D

P8040376.JPG

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus mi prosim en pove kje pogleam kako je stanje glede vetta od Karlobaga pa do rijeke.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Aljaz(gsr) pravi:

Serbus mi prosim en pove kje pogleam kako je stanje glede vetta od Karlobaga pa do rijeke.

 

Podatke o vetru ... itd

VETER - DEŽ .... itd

Zbog jakog vjetra na Krčkom mostu i autocesti A7 između čvorova Orehovica i Šmrika promet je zabranjen za I. skupinu vozila - autobuse na kat, vozila s kamp prikolicama i motocikle, a na Jadranskoj magistrali (DC8) između Bakra i Svete Marije Magdalene još i za dostavna i vozila s natkrivenim teretnim prostorom (I. i II. skupinu vozila).
 

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Scarabeo 500 pravi:

Folk na Hvaru je ponorel, zvečer so masovno odhajali. Jaz ne grem, pa naj piha kolkr hoče. Sem dobro založen.:D

P8040376.JPG

Scarabeo

Mislim, da sem 10-tic na Hvaru in dosedaj je blo enkrat cel dan slabo vreme in enkrat  eno uro dez. Druga stvar je pa pot domov, ce si z mopedom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Aljaz(gsr) pravi:

Serbus mi prosim en pove kje pogleam kako je stanje glede vetta od Karlobaga pa do rijeke.

 

tle pogledaš tut za stanje na cestah http://www.hak.hr/info/stanje-na-cestama/

Še vedno pa jo lahko pihneš za velebitom.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, jskrablin pravi:

Sekalo je sekalo danes preko Novega Vinodolskega. Preko palca sunki burje > 90 km/h...

hudiča, smrtno nevarno :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, jskrablin pravi:

Skor mi je šiltkapo odneslo, to ni hec :P 

če ni sunkov vsaj 150km/h ne vela :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa za jutri?

 

Kar sem gledal se bo umirilo. Pač nujno se moram vrniti, trenutno sem blizu Zadra. Sam ne štekam, če piše samo osobna vozila so to samo avtomobili?

 

Mal me skrbi :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!