Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Ma nije stalo, još kad duo čelos zapjeva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Borutt pravi:

Včeraj zopet veliko neuravnovešencev na Jadranski magistrali. Zopet so na veliko prehitevati v škarje, skozi križišča s pasom za levo zavijanje, v ovinkih, v naseljih prehitevali vsepovprek, se približevali ali pa presegali številko 200 izven naselja in številko 100 v naselju, ... Tablice so bile pa v večini slovenske.

Tut za to je treba met cohones :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Zgleda, da se z manjšanjem možganov večajo jajca. Kot, da bi se možgani utekočinili in odtekli meter nižje ter zapolnili primanjkljaj v dolžini in prostornini. 

:lol1:, ampak se povsem strinjam s taboj:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bil kaksen nas udelezen v nesreci na ovinku pred Selinami? Rdec motor je bil v ograji :? Kaksna info kako je voznik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Včeraj zopet veliko neuravnovešencev na Jadranski magistrali. Zopet so na veliko prehitevati v škarje, skozi križišča s pasom za levo zavijanje, v ovinkih, v naseljih prehitevali vsepovprek, se približevali ali pa presegali številko 200 izven naselja in številko 100 v naselju, ... Tablice so bile pa v večini slovenske. 

 

tvoji tečajniki...opogumljeni z znanjem preizkušajo v praksi

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Snecer pravi:

tvoji tečajniki...opogumljeni z znanjem preizkušajo v praksi

kolikor spremljam, ni niti enega s tečaja...

Sami "znalci"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Borutt said:

Včeraj zopet veliko neuravnovešencev na Jadranski magistrali. Zopet so na veliko prehitevati v škarje, skozi križišča s pasom za levo zavijanje, v ovinkih, v naseljih prehitevali vsepovprek, se približevali ali pa presegali številko 200 izven naselja in številko 100 v naselju, ... Tablice so bile pa v večini slovenske. 

 

Nč ne priznam :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

ali pa presegali številko 200 izven naselja in številko 100 v naselju, ... Tablice so bile pa v večini slovenske.

Tisto nad sto v naselju in slovenske tablice lahko potrdim, sem videl na lastne oči, ko sem vozil previdno zaradi "črne" v Selinah. Videl sem tudi staro ženico ob cesti, ki je molila rožni venec, verjetno za "prehitre" motoriste...:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Borutt pravi:

Včeraj zopet veliko neuravnovešencev na Jadranski magistrali. Zopet so na veliko prehitevati v škarje, skozi križišča s pasom za levo zavijanje, v ovinkih, v naseljih prehitevali vsepovprek, se približevali ali pa presegali številko 200 izven naselja in številko 100 v naselju, ... Tablice so bile pa v večini slovenske. 

 

sm prepričan da ni bil nubedn iz tlelelele dol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!