Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 48 minutami, DAMI34 pravi:

Če se bo vremenska napoved obdržala (no burja, max 12C) je prvi (naslednji) vikend s Kmetom razdevičiva :P :ras:

Borutt, kr prprau položnice !

:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se že kvari vremenska :( , no upam, da se jutri pa v četrtek nazaj popravi :D 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res bo treba nekaj naredit v tej smeri. Al čim prej na jadranko, al pa v gorenjske toplice.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke Nemo zmagal si :D
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, nemo said:

še SLO mora premagati CRO pa bo komplet.

Poslušam Otvoreni radio, napovedovalci kurijo strasti (Slovenija mora pasti itd.), vrtijo domoljubne komade ... jaz pa ob 9h v bife ob marini navijat za SLO. Če me jutri ne bo domov, začnite iskalno akcijo...:mad:

Ti sam fajn naviji za naše rokometaše.

A motor ze veš komu boš dal?:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, nemo pravi:

še SLO mora premagati CRO pa bo komplet.

Poslušam Otvoreni radio, napovedovalci kurijo strasti (Slovenija mora pasti itd.), vrtijo domoljubne komade ... jaz pa ob 9h v bife ob marini navijat za SLO. Če me jutri ne bo domov, začnite iskalno akcijo...:mad:

A si jim ušel? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi se jutri Črne v Selinah .. da ne bo po čudežu 30 več namerila, kot tvoj cajger .. ;) oziroma 31 več, no ..

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, nemo pravi:

Privilegij (prvih) zimskih obiskovalcev...

9vfzSv.jpg

Kako hudiča si  motor  spravil gor ?  :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 1. 2017 at 23:13, Tex pravi:

Pazi se jutri Črne v Selinah .. da ne bo po čudežu 30 več namerila, kot tvoj cajger .. ;) oziroma 31 več, no ..

O cem to govoris?  :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, compaq said:

O cem to govoris?  :?

O tem:

bscap0010e.jpg

če še nisi srečal slavne Ćrne, blagor tebi ..  :D .. je namreč stalna prebivalka okolice starigrada, predvsem v Selinah ji je lušno .. ma ne no, saj je prav simpatična in lušna, jo je fajn srečat/spoznat ..

Popravljeno . Popravil Tex
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je policaj in policajka? Zakaj sta slavna? Grizeta? Dejte razlozit naravnost in po domace, da bomo razumel tut tisti, ki se tja ne odpravljamo vsak vikend. 

Imel sem bliznje srecanje v Baric dragi, ma tam sta bla dva tipa. Neko kontrolo sem pa res opazil se v Starigradu. Ampak tam se se peljal pocasi, ko mucek. Je bila izkusnja z Drage poucna in dobesedna. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, compaq pravi:

To je policaj in policajka? Zakaj sta slavna? Grizeta? Dejte razlozit naravnost in po domace, da bomo razumel tut tisti, ki se tja ne odpravljamo vsak vikend. 

Imel sem bliznje srecanje v Baric dragi, ma tam sta bla dva tipa. Neko kontrolo sem pa res opazil se v Starigradu. Ampak tam se se peljal pocasi, ko mucek. Je bila izkusnja z Drage poucna in dobesedna. 

Policajka , bla tudi na 24kur in po vseh HR medijih , ker je pomagala reševat motorista iz skal ko je poskušal vzleteti ,zato slavna ....pa tudi v Selinah je glavna in ni pregovarjanja z njo ,samo plačej pa če si šel po omejitvah al pa če nisi .......zdej kaj bolj jasno , guljfajo kot naši  :P dost po kmečko in domače :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, compaq said:

To je policaj in policajka? Zakaj sta slavna? Grizeta? Dejte razlozit naravnost in po domace, da bomo razumel tut tisti, ki se tja ne odpravljamo vsak vikend. 

Imel sem bliznje srecanje v Baric dragi, ma tam sta bla dva tipa. Neko kontrolo sem pa res opazil se v Starigradu. Ampak tam se se peljal pocasi, ko mucek. Je bila izkusnja z Drage poucna in dobesedna. 

Po vseh Dragah je treba pazit, znajo bit kar drage .. Črna pa kompanjon pa sta zelo rada v Selinah na avtobusni postaji .. ona ponavadi pomeri in potem pošlje kolega k tebi .. :) .. neke hude debate pa se ne splačajo, kot so že zgoraj povedali ..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, compaq pravi:

To je policaj in policajka? Zakaj sta slavna? Grizeta? Dejte razlozit naravnost in po domace, da bomo razumel tut tisti, ki se tja ne odpravljamo vsak vikend. 

Imel sem bliznje srecanje v Baric dragi, ma tam sta bla dva tipa. Neko kontrolo sem pa res opazil se v Starigradu. Ampak tam se se peljal pocasi, ko mucek. Je bila izkusnja z Drage poucna in dobesedna. 

po domače, ona ma nastavljeno meritev, tip pa kasira...si razumel poanto?

Lažeta....začneta s kaznijo 5000kun/po glavi, na koncu se zdilata na 250kun in ker mi ni mel "sitnega" da vrati, je reku da je tudi 200 dovolj. Aja pa lagal je da sva šla 89km/h...v resnici je bila brzina okrog 65km/h.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet so mi zjebal vikend na Jadranki :dry: namesto tega bom moral pit , jest pa še vozit okrog  ......:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej prou, nej se mal spucajo ceste pa segreje se na prbližno delovno temperaturo.

una dva bomo pa probal letos zrihtat 'sa ulaganjem kviska' :) (tko al pa drgač)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!