Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Res je frišna ta,prou zadišalo po morju :cool:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, nemo pravi:

Primošten... tudi Jadranka, nekoliko redkeje obiskana

lzTB6V.jpg

Japajade ;)

Fotografija osebe Midva Z Bibi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Japajade ;)

Fotografija osebe Midva Z Bibi.

hotu sem rečt, da, za razliko od Starigrada, ne grem do Primoštena glih vsak teden... pa mislim, da nisem edini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, nemo pravi:

hotu sem rečt, da, za razliko od Starigrada, ne grem do Primoštena glih vsak teden... pa mislim, da nisem edini

Sej vem ,sam sm se mogu vsaj mal potolažt , k sem ti fouš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, Kmet2 pravi:

Sej vem ,sam sm se mogu vsaj mal potolažt , k sem ti fouš :D

A paše sem tisti rek: če ne bi blo foušije, bi blo za vse dost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, nemo pravi:

A paše sem tisti rek: če ne bi blo foušije, bi blo za vse dost...

Nemo paše ,samo pri meni je tista pozitivno dobrodušna foušija .....ko ti res privoščim !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je čist brez veze. Ne boš me prepričal, da je tebi tam dol bolj lepo, kot meni doma na balkonu. Pa kar ena jata delfinov pa tihožitje pa to. Bla, bla .... Pol pa svizec pride .........

Srečno

M

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani se je nekaj govorilo, da bodi na jadranski magistrali do 2017 postavili stacionarne radarje... ima kdo kaj podatkov glede tega ali je šlo samo za govorice? Ker če se je/bo to zgodilo bo precej nerodna reč, na veliko lepih odsekov imajo 50km/h omejitev... :)Letošnja sezona se počas bljiža in prav z veseljem jo bom piču do Makarske... :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, gregagp pravi:

Lani se je nekaj govorilo, da bodi na jadranski magistrali do 2017 postavili stacionarne radarje... ima kdo kaj podatkov glede tega ali je šlo samo za govorice? Ker če se je/bo to zgodilo bo precej nerodna reč, na veliko lepih odsekov imajo 50km/h omejitev... :)Letošnja sezona se počas bljiža in prav z veseljem jo bom piču do Makarske... :) 

če piči od spredaj, ni panike :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

če piči od spredaj, ni panike :P

 

lepo bo mogel en za****, če bo nastavljeno, da bo samo spredaj slikalo .. :lol1:.. ko je tak vsem jasno, katera kategorija vozil vozi prehitro .. ;)

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je in v bistvu me nič ne moti, da bodo radarji (če bodo, zaenkrat nism nič videl) nameščeni v naseljih ali tam kjer je omejitev in kjer je elektrika zanje. Verjetno tam, kjer je divjina jih ne bo.

skoz naselja pa že dolgo ne divjam več :P

Še najbolj me moti na AC odseku okoli rijeke, tam je nekaj zlo nesmiselno nizkih omejitev. Čeprav, lani sem vedno vsaj 10x prevozil ta del s tempomatom na hitrosti nekje 120-130km/h, pa do sedaj nisem dobil še nobenega plačilnega naloga. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oni del okoli rijeke je res nekoliko "abstrakten" .. jaz se ponavadi kar prilagodim kakšnim domačinom in vozim njihov tempo .. mogoče pa ti zbirajo kazni, pa ti bodo pol v kompletu poslali .. :P

saj ne rabiš divjat .. ampak 40 čez one ovinke pa res ne gre, no .. :) .. se bo marsikateri gostinec pritoževal čez te radarje ..

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Tex pravi:

oni del okoli rijeke je res nekoliko "abstrakten" .. jaz se ponavadi kar prilagodim kakšnim domačinom in vozim njihov tempo .. mogoče pa ti zbirajo kazni, pa ti bodo pol v kompletu poslali .. :P

saj ne rabiš divjat .. ampak 40 čez one ovinke pa res ne gre, no .. :) .. se bo marsikateri gostinec pritoževal čez te radarje ..

jst na jadranki vse 40 vidim kot 140, mi preveč trese moped :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Frenk 67 pravi:

Trije so na Reški obvoznici, na Jadranki pa jih še ni.

https://kompare.hr/savjetnik/gdje-vas-ceka-kamerag-tocne-lokacije-radara/

 

sam za te ne bi rekel, da pošiljajo kazni. al pa so višje od 130km/h nastavljeni, nekateri te pa slikajo od spredaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi, da slikajo od spredaj, če se prou spomnim.

en nov bo kmal na Jadranki pri Crikvenici

http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/Kamere-rijecke-policije-snimile-vise-od-40-tisuca-prekrsaja-Dio-radara-seli-na-nove-lokacije-saznajte-gdje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm .. tu malo naprej proti Rijeki (na sliki v levo) je odcep za Jadranovo, ne? Torej izven naselja in 90kmh? Samo da niso po ovinkih na 40kmh .. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!