Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 2 urami, amateur pravi:

Ata, sem mislil, da si svojo floto motorjev odprodal, ker ni bilo glasu od tebe. Boš kaj prilimal?

 

Veš da bom. Sedaj so porihtani albumi, da lahko gledaš brez ročnega pretikanja. Zaj je samo problem ali vzet KTM-a ali malega Dakarčka.....  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, DAMI34 said:

Ne bo :D

Je bla:twak:, od 10h do 14h od Karlobaga do Marije....., sem izmeril koliko je dog odsek iz Karlobaga do Lukovog Šugarja, po mojem števcu točno 144,2 km, tolk sem jih naklepal, dokler niso umaknil table in ugasnil lučke ( kolikokrat sem prepeljal ? ):

<br />DSC08202.jpg DSC08204.jpg DSC08205.jpg DSC08206.jpg DSC08207.jpg DSC08209.jpg DSC08210.jpg DSC08213.jpg DSC08214.jpg<br />

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, hajamoto pravi:

Vrč hod po vodo, dokler se ne razbije.:blush:

Ktm dela dokler ne crkne? :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Lipstick pravi:

Je bla:twak:, od 10h do 14h od Karlobaga do Marije....., sem izmeril koliko je dog odsek iz Karlobaga do Lukovog Šugarja, po mojem števcu točno 144,2 km, tolk sem jih naklepal, dokler niso umaknil table in ugasnil lučke ( kolikokrat sem prepeljal ? ):

 

Odsek je cca 20km v eno stran, tri in pol krat :P

To sva počela s @frenkom , ko sva od pakle do MM hodila obračat.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Snecer pravi:

Celotno povprečje pa verjetno 50kmh :) 

90, je pa res da ni bilo stricev, na GSih,...pa tet tut ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, DAMI34 said:

90, je pa res da ni bilo stricev, na GSih,...pa tet tut ne :D

Divjak, si spet ovinke seku ...., moje celodnevno povprečje ( 827,6 prevoženih km, cca 9.5 ure čiste vožnje ) samo 87,4 km/h, sm tud nekaj prekrškov neredu:blush:.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala qurcu da se boste nadivjal in napadal cez vikend,grem dol v torek da bom imel mir pred divjaki,dam klobuk na glavo pa lagoon turisticki.:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo...

Ab mi lahko nekdo povedal,kje se nahaja ta gospa Milena..namreč,iz ponedeljka na torek bi rabila s frendom prenočišče in,če se je treba prej kaj najaviti/rezervirati.

Hvala že v naprej za vse odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Lipstick pravi:

Divjak, si spet ovinke seku ...., moje celodnevno povprečje ( 827,6 prevoženih km, cca 9.5 ure čiste vožnje ) samo 87,4 km/h, sm tud nekaj prekrškov neredu:blush:.

Js sm čist po pravilih vozu ( mojih) :P

Je pa res, da se skuz v ravni črti vozu, k ovinkov ne znam :D

 

pred 31 minutami, maiden pravi:

živjo...

Ab mi lahko nekdo povedal,kje se nahaja ta gospa Milena..namreč,iz ponedeljka na torek bi rabila s frendom prenočišče in,če se je treba prej kaj najaviti/rezervirati.

Hvala že v naprej za vse odgovore.

Na FB napiši apartmani Luka

https://www.facebook.com/Apartmani-Luka-174078566443756/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, DAMI34 pravi:

Odsek je cca 20km v eno stran, tri in pol krat :P

To sva počela s @frenkom , ko sva od pakle do MM hodila obračat.

 

Midva sva furala Pakla Marija Magdalena pa še mal do Maslenice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj vrnil iz dvodnevne Jadranke. Čudovito skoraj neponovljivo! Vreme kičasto, družba pri Nadi taka, kot si jo pošten motorist samo želi (gradbišče v Novem Vinodolskem pa vredno komentarja še posebno od enega Nadinega gosta..) 

Do naslednjič!:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!