Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Ma jest ne vem kaj ste to ene presrane ljubljanske rit al kaj... Pri dinku se je cist ok, od mesa do morske... in porcije so ravno prav velike. In osebje je prijazno z dinkom na celu.

Če bi bili še pri svojih motorjih tako pikolovski...pa se ne bi vozili na tresocih voblastih ropotajocih podhranjenih kozolcih ali vsaj kaj od tega.

Popravljeno . Popravil motom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, motom said:

Ma jest ne vem kaj ste to ene presrane ljubljanske rit al kaj... Pri dinku se je cist ok, od mesa do morske... in porcije so ravno prav velike. In osebje je prijazno z dinkom na celu.

Če bi bili še pri svojih motorjih tako pikolovski...pa se ne bi vozili na tresocih voblastih ropotajocih podhranjenih kozolcih ali vsaj kaj od tega.

Je povedal jeseniski gurman na stasiti FZ1 :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, motom pravi:

Ma jest ne vem kaj ste to ene presrane ljubljanske rit al kaj... Pri dinku se je cist ok, od mesa do morske... in porcije so ravno prav velike. In osebje je prijazno z dinkom na celu.

Če bi bili še pri svojih motorjih tako pikolovski...pa se ne bi vozili na tresocih voblastih ropotajocih podhranjenih kozolcih ali vsaj kaj od tega.

Paklenica mi še nikoli ni bila končni cilj, do tam se komajda ogrejem :P

Za SS dirkače pa verjamem, da je kar podvig pot do tja in se je tam potrebno okrepčati ter prespati.

Bom pa spremenil svoje mnenje in se bom enkrat zanalašč ustavil pri Dinku, tako, med potjo, da vidim to "opevano posebnost"...brez pijače zraven, ker med vožnjo se ne sme pit. :D

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, vandrovec pravi:

Paklenica mi še nikoli ni bila končni cilj, do tam se komajda ogrejem :P

Za SS dirkače pa verjamem, da je kar podvig pot do tja in se je tam potrebno okrepčati ter prespati.

Bom pa spremenil svoje mnenje in se bom enkrat zanalašč ustavil pri Dinku, tako, med potjo, da vidim to "opevano posebnost"...brez pijače zraven, ker med vožnjo se ne sme pit. :D

Pejt hitrej,  bo  hitrej dost. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, vuk76 pravi:

Kaj bo zdaj tapravo vreme za vikend al ne bo? Bolj gledam in bulim v napovedi, slabso napoved vidim...:hmm:

nič kaj lepo ne kaže, še najbolj bi zadevo opisal z nestabilno ali pa lokalni pljuskovi sa grmljavinom i neverine..pa še kak vetrič lahko potegne

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

nič kaj lepo ne kaže, še najbolj bi zadevo opisal z nestabilno ali pa lokalni pljuskovi sa grmljavinom i neverine..pa še kak vetrič lahko potegne

Super

Pol grem pa ta vikend spet :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Snecer said:

naslednji teden bo pravo ... :) 

 

3 hours ago, DAMI34 said:

nič kaj lepo ne kaže, še najbolj bi zadevo opisal z nestabilno ali pa lokalni pljuskovi sa grmljavinom i neverine..pa še kak vetrič lahko potegne

Ok...te pa gremo naslednji teden, ce ne bo kaksne spremembe na boljse ta vikend.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, vuk76 pravi:

 

Ok...te pa gremo naslednji teden, ce ne bo kaksne spremembe na boljse ta vikend.

Do kdaj pa se izve dokaj ziher napoved za soboto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Lipstick pravi:

Danes odpuščen iz bolnice :cool:, še toplice :sleep2:in čez štiri tedne kontrola.

:grupni: pol pa jadranka?

jaz sem direkt iz toplic, zadnji dan terapij sem kar šprical, pobegnil na jadranko. Res da me je roka in noga toliko bolela, da sem se vsakih 20km moral ustavit, ampak bilo je carsko :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, DinDiin said:

No, do zdej je letel, zj pa streznitev, je en Versysa raztresu po skalah pred Karlobagom :/ ni to za gledat :(

Slovenec? :( 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zagrebcan, mal naprej pa se en Ceh... Groza dons. Sam ceh je bil ok, zagrebcan sploh migat ni mogu :/

  • Žalosten 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 9. 2017 ob 13:08, Lipstick pravi:

Danes odpuščen iz bolnice :cool:, še toplice :sleep2:in čez štiri tedne kontrola.

Kaj pa se je točno zgodilo? Si kaj takega povozu, al čist kaj tretjega? Sam,da si okej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, ProdriveR said:

Kaj pa se je točno zgodilo? Si kaj takega povozu, al čist kaj tretjega? Sam,da si okej.

 Levi ovink, higsaider, pri 100 -110 km/h, 3-4 m v luft, cca 35 m kotalenja po asfaltu ......

  • Žalosten 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, Lipstick said:

 Levi ovink, higsaider, pri 100 -110 km/h, 3-4 m v luft, cca 35 m kotalenja po asfaltu ......

Guma spustila, napaka pri voznji, olje na cesti? 

Upam da bos cimprej nazaj na cesti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, ukica said:

Guma spustila, napaka pri voznji, olje na cesti? 

Upam da bos cimprej nazaj na cesti!

Moja napaka, bil malo preveč razigran, pri izhodu iz ovinka, me je  prehitelo zadnje kolo .... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DinDiin pravi:

No, do zdej je letel, zj pa streznitev, je en Versysa raztresu po skalah pred Karlobagom :/ ni to za gledat :(

Sem videl, ja. Sem se ravno vračal, ko so ga že imeli na nosilih. Kar malo "zamrzne" desno zapestje in naredi kamen v želodcu. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Lipstick pravi:

Moja napaka, bil malo preveč razigran, pri izhodu iz ovinka, me je  prehitelo zadnje kolo .... 

.

... hahaha ... me pa res zanima, kako izgleda, kadar si ti mal preveč razigran ... :P

... ker se mi je tudi takrat, ko si baje vozil nerazigran, zdelo kot da je mim mene padu en projektil ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!