Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

A ti se fjakaš tam k' so ta fajne? Kje si pa že bil razen na enem srečanju? Pa dodejmo še avion, da ne bo diskriminacije :kva2:

:P:topic: Popravljeno . Popravil TOMCAT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz mislim,da bi mogli it :yes:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaže, da bo "gužva"......

...kurc, zato pa nas ne bo! ...smo prehitri, rabimo prazno magistralko, pa od Kočevja dalje imamo že vsak po 3 pire v riti... pol pa v Paklenici travarica... škoda reskirat... :kva2:

lahko spet v 3 dneh 1700 pade... :grim

bomo probal v drugo smer... vikend bo res lep... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mislm, da bom že jutr naredu en krog za svojo dušco. V soboto pa s teroristko verjetn mal manjšga :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kurc, zato pa nas ne bo! ...smo prehitri, rabimo prazno magistralko, pa od Kočevja dalje imamo že vsak po 3 pire v riti... pol pa v Paklenici travarica... škoda reskirat... :kva2:

lahko spet v 3 dneh 1700 pade... :grim

bomo probal v drugo smer... vikend bo res lep... :yes:

He-he :grim !!!

Izvoli malo v spomin našo prvo skupno vožnjo, ko se spomnem pripomb po prvih prevoženih cca 200 km:" Jaz ne vozim tak! Saj nimam cajta kaj pogledat levo - desno. Skoncentriran sem samo na vožnjo. Pa prehitevanja čez polno črto nisem vajen, pa ...." In sploh ga nismo "žgali". Po 400 km pa je že bilo vse normalno :OK: .

http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=1-1467

Leta pač minejo in izkušnje pridejo z njimi.

Danes se mi ni izšlo zbrisat do nedelje, jutri bomo videli kako in kaj, v soboto pa nepreklicno vsaj do Dinka na papico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri zjutraj ob 06:00 iz Budve, upam, da bom okoli 15:00 doma. Do Maslenice po avtocesti, ostali del po magistrali, tako, da "popravim" gume, da ne bodo preveč oglate.

Za letos je bilo dovolj furanja po Montenegru, Albaniji, južni Srbiji in Bosni.

Srečno

Tonček

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He-he :grim !!!

Izvoli malo v spomin našo prvo skupno vožnjo,

Leta pač minejo in izkušnje pridejo z njimi.

He He He... lepa fura je bla to... pa vse je blo res kar si zapisal... takrat sem prvič prva okusil nečoper stil vožnje in na Kawi "zaobljil" gume...

Leta praviš? jebi ga 4 križi so na grbi, nazaj ni več poti!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tega užitka potovanja po AC ne bom nikol razumela.....

Ce bi delala v tujini in zelela cimprej priti domov... Potem bi razumela:)). Obenem pripeljati motor na prezimovanje, po koncani sezoni.

Srecno

Toncek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tega užitka potovanja po AC ne bom nikol razumela.....

A je kdo rekel, da je vožnja po AC užitek :eek: ? Jaz jo jemljem kot nujno zlo :pos: , če moraš pospešit zaradi dežja, prihajajoče teme,... Zna biti edino zanimiva pri hitrostih nad :whistle: in z dobrim motorjem O:-). Samo enkrat sem jo (hrvaško) v celoti prevozil od Vrgorca do naše meje, ko sem šel ob 17h iz Podgorice direkt domov. S KTM-om pa je je tečnoooo :sleep2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj dejansko tudi motorizem ni nek ekstremen objektiven užitek oziroma je užitka glede na priprave, udobje, razmere in vse ostalo dokaj malo.

Se pa splača za tistih nekaj trenutkov potrpeti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj dejansko tudi motorizem ni nek ekstremen objektiven užitek.......... :)

Je pa subjektiven :grim in odvisen od vsakega posameznika. Kaj misliš zakaj sem v mojem gornjem komentarju dodal :pos: ? Eni pravijo da je to užitek, drugi pa nujno zlo :yes: . Veš, da te nem fprašo v kiro kategorijo sodiš :grrr ....

Torej, odvisno kje, s čim in s kom se voziš. Jadranska magistrala je za KJE, čista desetka. Aja, subjektivna ocena :smoke: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa subjektiven :grim in odvisen od vsakega posameznika. Kaj misliš zakaj sem v mojem gornjem komentarju dodal :pos: ? Eni pravijo da je to užitek, drugi pa nujno zlo :yes: . Veš, da te nem fprašo v kiro kategorijo sodiš :grrr ....

Torej, odvisno kje, s čim in s kom se voziš. Jadranska magistrala je za KJE, čista desetka. Aja, subjektivna ocena :smoke: .

Za KJE in za NAZAJ :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!