Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 2 minutami, Frenk 67 pravi:

opozorila nisi vedno brezvezna -PAXP-deijE.gif-PAXP-deijE.gif

 

pa glih ta ovink, k se ga da 300 odpelat :P

p.s.

valda da niso brezvezna ...  ko bo pa naredu sranje al pa cesto zapru ko se bo obrnu, se bodo pa čohal nazaj, kdo je kriu :huh: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

znan prizor z naših cest. Cerado odpret pri strani pa zvezat, ali pa uporabljati lokalne ceste, kjer si bolj zaščiten pred burjo. Seveda pa tujcem ta pojav ni znan, kolikorat gledam Romune kako vlečejo še enoosno prikolico s sabo, potem pa jupijaaaa, ko jih le ta prehiti. :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, DAMI34 pravi:

znan prizor z naših cest. Cerado odpret pri strani pa zvezat, ali pa uporabljati lokalne ceste, kjer si bolj zaščiten pred burjo. Seveda pa tujcem ta pojav ni znan, kolikorat gledam Romune kako vlečejo še enoosno prikolico s sabo, potem pa jupijaaaa, ko jih le ta prehiti. :P

 

nuben jih ni izloču ... tam to dela policija ;) 

ampak ... se najdejo pobegaućki, ki pobegnejo ker se njim ne more nič goditi :jezik: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snecer pravi:

do otvoritvene vožnje spomladi, se bo veter polegel :) 

Do decembra se bo, ker jaz mam namen še 1x do pakle letos :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

pa glih ta ovink, k se ga da 300 odpelat :P

p.s.

valda da niso brezvezna ...  ko bo pa naredu sranje al pa cesto zapru ko se bo obrnu, se bodo pa čohal nazaj, kdo je kriu :huh: 

Kdo neki...pri nas DARS...to je pa ja čisto jasno:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, ta jadranska magistrala me prav navdihuje, ste me prepričali. :D Naslednje leto spomladi grem na pot od Rijeke do Dubrovnika. Mislim, da je okoli 720 oziroma 1440 km s povratkom, če se ne motim.

Podnevi in ponoči že sanjam, da svobodno vozim med obalo in gorami. Predolgo, sedaj me čaka celo pet ali šest mesecev sanjarjenja! :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Kras1000 pravi:

Podnevi in ponoči že sanjam, da svobodno vozim med obalo in gorami....

....Čehi, Poljaki, Avstrijci, Nemci, Slovenci, Hrvati....kamioni, šleperji pick-up-i, "Wohn-wagni"...od naselja do naselja....med radarji....uhh...dosti je še za sanjat....:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, BIF pravi:

....Čehi, Poljaki, Avstrijci, Nemci, Slovenci, Hrvati....kamioni, šleperji pick-up-i, "Wohn-wagni"...od naselja do naselja....med radarji....uhh...dosti je še za sanjat....:P

Borutt bi rekel, da te nobeden ne tera, da kršiš zakon! Globoka... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, BIF pravi:

....Čehi, Poljaki, Avstrijci, Nemci, Slovenci, Hrvati....kamioni, šleperji pick-up-i, "Wohn-wagni"...od naselja do naselja....med radarji....uhh...dosti je še za sanjat....:P

Hvala za spodbudo, sem že nehal sanjati. Vsekakor aprila mislim, da bo malo manj vsega tega kar naštevaš. Tudi radarji bodo še v zimskem spanju... :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Frenk 67 pravi:

opozorila nisi vedno brezvezna -PAXP-deijE.gif-PAXP-deijE.gif Poglej do konca.

Samo ni kaj rečt, pubec se je rešil kot pravi profi :OK::smoke:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kmet2 ne more obdržati motorja(versače) in je bila hitrost vetra 160km/h pol se ve, da je zelo težko vozit. Res ni luštno! :dry:

Popravljeno . Popravil solorider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Kras1000 pravi:

Hvala za spodbudo, sem že nehal sanjati. Vsekakor aprila mislim, da bo malo manj vsega tega kar naštevaš. Tudi radarji bodo še v zimskem spanju... :D

Najlepše je v predsezoni in posezoni. Dejansko je mir na jadranki in čista uživancija, ti kr sanjaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dj ne nabijaj .. najlepše je v pouni sezoni .. vsi se premikajo 60 km/h, noben ne diuja, noben ti nau nasprot prletu .. tko da, vsem priporočam, da gredo na jadranko julij - avgust..

p.s.

dami .. dj nehi, že tko je gužva :mad: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, BIF pravi:

:cry::cry:...sicer pa...saj ima "Advenčera"....eto mu advenčer...to pride v paketu...:P

...je pa res jeba, da takole pobiraš motor, veter pa ga prevrača....

Te pa takle veter tudi premetava!:lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, BIF pravi:

To ga hlapi matrajo....ni mu lahko....

temu se reče, da na hlape voz :huh:

js grem ponavadi prej tankat :P ... na slovenski strani v Ilirski Bistrici in pol v Paklenici ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Nearrain said:

 

 

Zanimiv komentar voznika: I have been fighting mother nature for three days, rain, wind and snow in Croatia. Today before starting a 60+ year old man told me wind in this area is like no where else in the world. I was too proud to listen and was saying to myself "he has no clue what i have been through, i rode Patagonia, Australia, Gobi desert and so many places known for strong winds, what does he know". Well i was wrong, he knows his country, this is the worst i have seen. i had to turn around and run away from the cost heading inland. The wind did drop down after 50 KM going in land but i was hit with snow, still better than that situation. 
PS: i cannot believe neither myself nor the sheep skin fell off the mountain :) 

UPDATE: It seems that the guy who helped me out of all people that passed and did not help is very famous in Croatia. Now i know his name and can tell him thank you soo much for stopping:
Aramis Naglić (born 28 August 1965 in Rijeka) is a Croatian basketball coach and former basketball player. His most important trophies as a player are the silver medal with the Croatia national basketball team at the 1992 Summer Olympics and two European Cups with Split.

 
 
 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!