Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 4 minutami, motolover pravi:

Zanimiv komentar voznika: I have been fighting mother nature for three days, rain, wind and snow in Croatia. Today before starting a 60+ year old man told me wind in this area is like no where else in the world. I was too proud to listen and was saying to myself "he has no clue what i have been through, i rode Patagonia, Australia, Gobi desert and so many places known for strong winds, what does he know". Well i was wrong, he knows his country, this is the worst i have seen. i had to turn around and run away from the cost heading inland. The wind did drop down after 50 KM going in land but i was hit with snow, still better than that situation. 
PS: i cannot believe neither myself nor the sheep skin fell off the mountain :) 

UPDATE: It seems that the guy who helped me out of all people that passed and did not help is very famous in Croatia. Now i know his name and can tell him thank you soo much for stopping:
Aramis Naglić (born 28 August 1965 in Rijeka) is a Croatian basketball coach and former basketball player. His most important trophies as a player are the silver medal with the Croatia national basketball team at the 1992 Summer Olympics and two European Cups with Split.

 
 
 

google prevajalnik mi ne pokaže, da si kje rekel butl, kreten in/ali idiot ampak, samo da ni imel prav :huh: 

škoda, ker se ne vidijo tablice ljudi, ki so se mimo peljali in mu ne pomagali in ni nujno, da so vsi hrvati, ker z njimi imam načeloma boljše izkušnje, kot s Slovenci.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če rabi kdo trening, lepo vabjlen te dni v Vipavsko dolino, ne bo opazil razlike z jadranko v burji :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V takm tut pulcaj neb stal pa kasiral za uno svecko tm, da je prepoved za 1.kategorijo. K pa mal sapica zapiha, je pa prec taglavn tm. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, lukec pravi:

tam okrog 15 avgusta je top.......:smoke:

ja qul je, da lahko treniraš tehniko prehitevanja. Uloviš cel trajekt avtov in avtodomov, pol pa sam:

braap, braaap, bam, bam, pk pk :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, DAMI34 pravi:

Najlepše je v predsezoni in posezoni. Dejansko je mir na jadranki in čista uživancija, ti kr sanjaj.

Hvala, to sem želel slišati. Pričakoval sem prav tako potrdilo... :D

pred 8 urami, maus pravi:

ma dj ne nabijaj .. najlepše je v pouni sezoni .. vsi se premikajo 60 km/h, noben ne diuja, noben ti nau nasprot prletu .. tko da, vsem priporočam, da gredo na jadranko julij - avgust..

p.s.

dami .. dj nehi, že tko je gužva :mad: 

Julija in še posebno avgusta me konji silijo le v gore, da se prej ohladijo. Hondica postane kar naenkrat alergična na soparne popoldneve, gost promet in previsoke temperature, zato bom poslušal @DAMI34.

@maus, žal mi je, da ti bom že aprila kradel asfalt. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, DAMI34 pravi:

ja qul je, da lahko treniraš tehniko prehitevanja. Uloviš cel trajekt avtov in avtodomov, pol pa sam:

braap, braaap, bam, bam, pk pk :P

 

ja sej,ni tolk dolgočasn kot oktobra ko ni skoraj nobenga

Popravljeno . Popravil lukec
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doživela Jadranko avgusta, res, komaj čakam, da grem zopet, samo še avgusta :panic:!

Karavane Čehov, Slovakov in Poljakov, pa tudi bivši Vzhodni Nemci niso od muh :smoke:.....

Temperaturna razlika v dveh dneh, od 15 do 35 stopinj, v zimski opremi - neprecenljivo :ras:..

Take burje na Jadranki nisem doživela, sem pa probala nekje proti Pivki, ko mi je glavo obrnilo vstran in je nisem mogla več zravnati, v enem ovinku pa sem preprosto odjadrala na nasprotni pas.

Prevrnilo me na srečo ni nikoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men  je  julij , avgust,  cist  ok. Ne mors lih  dirkat kot pred  sezono, sam  pelat se  da cist ok.  Kaj  pa  zdej komu  sede,  pa  kako si  predstavlja  je pa drugo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo kolegi, torej...

Nisem ravno najbolj aktiven na forumu pa vseeno vprašam ;)

Letošnja decemberska vožnja do Dubrovnika je pred vrati. Dol se rezervira hotel z wellnessom, da se "odtajaš" ko prispeš, sledi večerja in 1,2,3... piva :drunk: veseli decembr pač ;)

Predviden start 22/23 decembra (petk po šihtu 12h ali sobota zjutraj...)

Je kdo IN?

 

VABLJENI vsi vsaj tolk odtrgani kot sm sam, da zaključimo sezono!

 

LP, Roman

Citiraj

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, CAPIROMZY pravi:

Zdravo kolegi, torej...

Nisem ravno najbolj aktiven na forumu pa vseeno vprašam ;)

Letošnja decemberska vožnja do Dubrovnika je pred vrati. Dol se rezervira hotel z wellnessom, da se "odtajaš" ko prispeš, sledi večerja in 1,2,3... piva :drunk: veseli decembr pač ;)

Predviden start 22/23 decembra (petk po šihtu 12h ali sobota zjutraj...)

Je kdo IN?

 

VABLJENI vsi vsaj tolk odtrgani kot sm sam, da zaključimo sezono!

 

LP, Roman

 

Z ženo greva vsak december v Dubrovnik z motorjem ......datum pa ne fiksiram  zaradi vremena . Drugače pa itak ,gremo ....

pred 7 urami, hitrii pravi:

tut takle smo prevozl :panic:

 

Letos to doživel v Merzugi .......na motorju so zaštekala skoraj vsa stikala ,tempomat,dolga kratka itd ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11/14/2017 ob 14:28, maus pravi:

nuben jih ni izloču ... tam to dela policija ;) 

ampak ... se najdejo pobegaućki, ki pobegnejo ker se njim ne more nič goditi :jezik: 

Tam postavijo znake in ne, kot pri nas v snegu, ko ni nikjer nobenega darsovca:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Borutt pravi:

Tam postavijo znake in ne, kot pri nas v snegu, ko ni nikjer nobenega darsovca:lol1:

 

se strinjam ... ko pada sneg, jim je potrebno rečt, da pada sneg, ker drugače tega ne vedo ... :huh:

ampak .. to ni v teli temi, tko da ne smemo srat po ceumu forumu s snegom in z darsovci, saj le-te ne omenja ne kot upravljalca ne kot vzdrževalca avtocest v Republiki Sloveniji

verjetno do konca leta mi nau ratal na jadranko it, saj sem skoraj vse vikende, do konca leta, zaposlen s poslovnimi večerjami, kosilami in zajtrki in darilami :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

 

se strinjam ... ko pada sneg, jim je potrebno rečt, da pada sneg, ker drugače tega ne vedo ... :huh:

ampak .. to ni v teli temi, tko da ne smemo srat po ceumu forumu s snegom in z darsovci, saj le-te ne omenja ne kot upravljalca ne kot vzdrževalca avtocest v Republiki Sloveniji

verjetno do konca leta mi nau ratal na jadranko it, saj sem skoraj vse vikende, do konca leta, zaposlen s poslovnimi večerjami, kosilami in zajtrki in darilami :P 

saj lahko tudi nam forumašem odstopiš kakšno večerjo,ti pa greš na Jadranko...........

:grupni:

 

Popravljeno . Popravil lukec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, lukec pravi:

saj lahko tudi nam forumašem odstopiš kakšno večerjo,ti pa greš na Jadranko...........

:grupni:

 

:nono: 

pred 15 urami, BIF pravi:

Lahko pa poslovna kosila in večerje organiziraš na Jadranki....pa darila naj zraven prinesejo...se ne spodobi praznih rok dol pridet....:OK:

Ja valda .. sj jih morjo s kombiji dol vozt :P 

v kr pejte na jadranko ... darile so samo zame :panic: 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!