Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Zdravo :) Jutri štart proti Karlobagu, od 7.45 do 8.00 na pumpi na Škofljici (če se gre po stari cesti proti Kočevju) ali pa na pumpi na Brezovici (če se gre po stari cesti proti morju). Vse je stvar dogovora. Je kdo za stvar, oz. ima za jutri kakšen dugačen plan? Se znam prilagodit ;) Več nas je, lepše je :grim Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo :) Jutri štart proti Karlobagu, od 7.45 do 8.00 na pumpi na Škofljici (če se gre po stari cesti proti Kočevju) ali pa na pumpi na Brezovici (če se gre po stari cesti proti morju). Vse je stvar dogovora. Je kdo za stvar, oz. ima za jutri kakšen dugačen plan? Se znam prilagodit ;) Več nas je, lepše je :grim Lp

.....iz kje pa si ?.....koliko vas gre?

.....več na zasebno sporočilo....

Popravljeno . Popravil TOMCAT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 7.30 bom na pumpi Barje na južni obvoznici - smer morje :grim (srebrn sv 1000 s)...zaenkrat gre še strominator...vabljeni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, res se pridružim, čeprav sem šel 30.9. z Aky-jem in sem tedaj rekel, da je to zadnja furica letos, ker grem na kramparce.

motor je še na letnih gumah in grem sedaj res zadnjič, saj v prihajajočem tednu grem na M+S oz Karoo T.

menda bomo 3, morda se nam pridruzi veliki VStromar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dons s kakšnim čolničkom glih ni blo za hodit iz zaliva ven zaradi valov, po magistralki je bila pa kar dost lepa furca.... Lj - Kočevje - Delnice (no, tam bi mogoče lahko že smučal :kva2: ) Senj - Karlobag .....itd ... :) no, jasno, na konu pa spet ni šlo brez OMV-ja in kačjih rid .... :010

post-38837-0-35925400-1350850692_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dons s kakšnim čolničkom glih ni blo za hodit iz zaliva ven zaradi valov, po magistralki je bila pa kar dost lepa furca.... Lj - Kočevje - Delnice (no, tam bi mogoče lahko že smučal :kva2: ) Senj - Karlobag .....itd ... :) no, jasno, na konu pa spet ni šlo brez OMV-ja in kačjih rid .... :010

post-38837-0-35925400-1350850692_thumb.jpg

Lep znak tam nad bmw-jem :ninja:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep znak tam nad bmw-jem :ninja:

Ma sej se vidi bemflari..... :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep znak tam nad bmw-jem :ninja:

Ooooooooooo, fuck :eek:

Res je, da rad počnem marskej prepovedanga, ampak tega pa res največkrat ne počnem .... Hvala za opozorilo...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej se vidi bemflari..... :grim

Ja pa res .... spet en invalid z Bemerjem .... :BUA: .... te pa res misljo, da je cel svet njihov .... :BUA::BUA::BUA::kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pol ti je oproščeno,ker si se kesal :OK: druga polovica krivde se pa zbriše,saj je jadranska magistrala tako fletna za vozit,da včasih izgubiš občutek za omejitve in podobno ;) no vsaj jaz sem tako na trenutke hendikepiran :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pol ti je oproščeno,ker si se kesal :OK: druga polovica krivde se pa zbriše,saj je jadranska magistrala tako fletna za vozit,da včasih izgubiš občutek za omejitve in podobno ;) no vsaj jaz sem tako na trenutke hendikepiran :lol:

Mislim, da občutek že imaš. sam ne pustiš, da te moti pri vožnji.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dons s kakšnim čolničkom glih ni blo za hodit iz zaliva ven zaradi valov, po magistralki je bila pa kar dost lepa furca.... Lj - Kočevje - Delnice (no, tam bi mogoče lahko že smučal :kva2: ) Senj - Karlobag .....itd ... :) no, jasno, na konu pa spet ni šlo brez OMV-ja in kačjih rid .... :010

post-38837-0-35925400-1350850692_thumb.jpg

Kdo ti je pa dovolu, da objavljaš mojo sliko z dvorišča?

Kaj pa varstvo .....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ti je pa dovolu, da objavljaš mojo sliko z dvorišča?

Kaj pa varstvo .....?

Hahahahahaha .... alko1.... :) hahahahahaha .......

ponavad se ljudje sprašujejo, kaj naj bi pomenila tista 1 zraven imena .... :)

no, jest se pa sprašujem, kaj pomeni tisti "alko" pred enko ....

:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enka je bila že zasedena pa sem dodal alko.

Pa ti?

Podajaš asociacijo na karte ali :004 pikanje ... :blush:

Ne, jest imam pa pižamo s pikami, in sem zato pik .... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dons s kakšnim čolničkom glih ni blo za hodit iz zaliva ven zaradi valov, po magistralki je bila pa kar dost lepa furca.... Lj - Kočevje - Delnice (no, tam bi mogoče lahko že smučal :kva2: ) Senj - Karlobag .....itd ... :) no, jasno, na konu pa spet ni šlo brez OMV-ja in kačjih rid .... :010

post-38837-0-35925400-1350850692_thumb.jpg

Kaj je to za en "čuden" znak nad motorji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!