Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 9 urami, Xebec pravi:

dol je ena kolesarska dirka, zna bit gužva

Zbog održavanja međunarodne biciklističke utrke Tour of Croatia od 17. do 22 travnja vozit će se uz posebnu regulaciju prometa (povremeno zaustavljanje prometa neposredno prije nailaska i prolaska biciklista te privremeno zatvaranje prometnica):

  • 5. etapa, 21. travnja od 12:20 do 17:30 na cestama Istarske i Primorsko-goranske županije: Rabac-Kapelica-Labin-Vozilići-Kršan-Potpićan-Gračišće-Pazin-Cerovlje-Boljunsko Polje-Vranja-PP Učka-Veprinac-petlja Matulji (smjeru Rupa)-Jurdani-Kastav-Viškovo-Saršoni-Pašac-Rijeka-Školjić-Rijeka (Korzo)-Preluk-Opatija-Ičići-Veprinac-PP Učka (Poklon). Od 11 do 13 sati bit će zatvorena Obala maršala Tita u Rapcu. Cesta preko Učke bit će zatvorena do 14 do 15:30 te od 16 do 17:30 sati.
  • 6. etapa, 22. travnja od 12:30 do 17:30 sati na cestama Zagrebačke županije: Samobor-Sv. Nedelja-Kerestinec-Lučko-Buzin-Velika Gorica-Žitnjak-Dugo Selo-Lonjica-Vrbovec-Rakovec-Sveti Ivan Zelina-Blaževdol-Soblinec-ulazak na autocestu čvor Popovec-silazak s autoceste na Slavonsku aveniju-čvor Ivanja Reka- Slavonska Avenija- Hrvatske bratske zajednice--Ulica grada Vukovara-Miramarska cesta- Antuna Mihanovića- Gundulićeva-Hebrangova-Ilica-Mesnička- T. Brezovačkog-Trg sv. Marka. U gradu Zagrebu bit će na snazi zabrana parkiranja i zaustavljanja od 06 do 17:30 sati u Gundulićevoj ulici (zapadna parkirališta od Mihanovićeve do Hebrangove, T. Brezovačkog (od Mesničke do Trga sv. Marka), Opatička (od Ulice 29.X.1918 do Demetrove), Medvedgradska (istočna parkirališta južnije do Vrančićeve), Tkalčićeva (od TC Kaptol do Mikleušićeve).

Pozivamo vozače koji se nađu na pravcu održavanja utrke da poštuju upute djelatnika MUP-a i predstavnika organizatora te da zaustave i uspore vozila do prolaska biciklista. Zbog mogućih zaostajanja biciklista potrebno je povećati oprez i obratiti pozornost na bicikliste u prometu.

Sem jo doživel

 

pred 9 urami, Xebec pravi:

dol je ena kolesarska dirka, zna bit gužva

Zbog održavanja međunarodne biciklističke utrke Tour of Croatia od 17. do 22 travnja vozit će se uz posebnu regulaciju prometa (povremeno zaustavljanje prometa neposredno prije nailaska i prolaska biciklista te privremeno zatvaranje prometnica):

  • 5. etapa, 21. travnja od 12:20 do 17:30 na cestama Istarske i Primorsko-goranske županije: Rabac-Kapelica-Labin-Vozilići-Kršan-Potpićan-Gračišće-Pazin-Cerovlje-Boljunsko Polje-Vranja-PP Učka-Veprinac-petlja Matulji (smjeru Rupa)-Jurdani-Kastav-Viškovo-Saršoni-Pašac-Rijeka-Školjić-Rijeka (Korzo)-Preluk-Opatija-Ičići-Veprinac-PP Učka (Poklon). Od 11 do 13 sati bit će zatvorena Obala maršala Tita u Rapcu. Cesta preko Učke bit će zatvorena do 14 do 15:30 te od 16 do 17:30 sati.
  • 6. etapa, 22. travnja od 12:30 do 17:30 sati na cestama Zagrebačke županije: Samobor-Sv. Nedelja-Kerestinec-Lučko-Buzin-Velika Gorica-Žitnjak-Dugo Selo-Lonjica-Vrbovec-Rakovec-Sveti Ivan Zelina-Blaževdol-Soblinec-ulazak na autocestu čvor Popovec-silazak s autoceste na Slavonsku aveniju-čvor Ivanja Reka- Slavonska Avenija- Hrvatske bratske zajednice--Ulica grada Vukovara-Miramarska cesta- Antuna Mihanovića- Gundulićeva-Hebrangova-Ilica-Mesnička- T. Brezovačkog-Trg sv. Marka. U gradu Zagrebu bit će na snazi zabrana parkiranja i zaustavljanja od 06 do 17:30 sati u Gundulićevoj ulici (zapadna parkirališta od Mihanovićeve do Hebrangove, T. Brezovačkog (od Mesničke do Trga sv. Marka), Opatička (od Ulice 29.X.1918 do Demetrove), Medvedgradska (istočna parkirališta južnije do Vrančićeve), Tkalčićeva (od TC Kaptol do Mikleušićeve).

Pozivamo vozače koji se nađu na pravcu održavanja utrke da poštuju upute djelatnika MUP-a i predstavnika organizatora te da zaustave i uspore vozila do prolaska biciklista. Zbog mogućih zaostajanja biciklista potrebno je povećati oprez i obratiti pozornost na bicikliste u prometu.

Sem jo doživel. Maznil ene čevape v Labinu, nato pa dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Lipstick pravi:

 

DAMI , tudi tvoja prjatlca je bila:

DSC08590.jpg[/url]

1. str sm že, ti maš pa neke male fotke,

2. ampak špekuliram, ta crna? :D

3. verjetno je vnovčila zasluženo nagrado od naivnih motoristov :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, MiNa pravi:

Smo tle...

Smo se srečali in pozdravili na cesti, vidva dol,  mi pa domov :)

Popravljeno . Popravil skalaprava
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, sohen pravi:

Iz HR pride,ja.Samo una 2 ki si jih ti videl ne slikata,tok da ne skrbi.

 

katera dva?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, DAMI34 pravi:

katera dva?

 

 Pri sparu v Crikvenici in pri Lukoil pumpi pri Jadranovem

 

Pravkar, sohen pravi:

 Pri sparu v Crikvenici in pri Lukoil pumpi pri Jadranovem

 

Tudi radarji na Reški obvoznici ne slikajo.Vsaj do zdaj niso,pa nikoli nisem šel po omejitvah,in vedno brez posledic

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, sohen pravi:

 Pri sparu v Crikvenici in pri Lukoil pumpi pri Jadranovem

 

Tudi radarji na Reški obvoznici ne slikajo.Vsaj do zdaj niso,pa nikoli nisem šel po omejitvah,in vedno brez posledic

 

Reško obvoznico tudi jaz prevozim s konstantno 120km/h. Jadranovo in Crikvenico pa strogo po PSu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, sohen said:

 Pri sparu v Crikvenici in pri Lukoil pumpi pri Jadranovem

 

Tole ne bo držalo, sem dobil kazen domov pred enim mesecem... Piše da me je slikal tale na Jadranovem... omejitev je 60, imel sem 106.... tako da pazite tudi ta dva... sreča je edin da so kazni v mejah normale...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, NX650 pravi:

Tole ne bo držalo, sem dobil kazen domov pred enim mesecem... Piše da me je slikal tale na Jadranovem... omejitev je 60, imel sem 106.... tako da pazite tudi ta dva... sreča je edin da so kazni v mejah normale...

kok je to meja normale? :P

aja, v petek jo napadeva z mojo, pa dalje proti jugu...več pa še nea wajm :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, NX650 pravi:

Tole ne bo držalo, sem dobil kazen domov pred enim mesecem... Piše da me je slikal tale na Jadranovem... omejitev je 60, imel sem 106.... tako da pazite tudi ta dva... sreča je edin da so kazni v mejah normale...

Koliko je naneslo teh +46km/h?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, DAMI34 said:

kok je to meja normale? :P

aja, v petek jo napadeva z mojo, pa dalje proti jugu...več pa še nea wajm :D

 

 

 

Just now, Rey said:

Koliko je naneslo teh +46km/h?

 

Meja normale je ta, da je kazen manjša kot pa pri nas za varnostni pas? B)

Radar me je slikal lani 1. 10. 2017, kazen sem pa dobil 20. 3. 2018.... Kazen je 1000 kun, če plačaš v treh dneh je 500 :)

Pač sem šel drugi dan čez mejo na pošto in plačal 500 kun... in stvar je zaključena :) 

Kolega ja pa tudi na istem mestu za recimo enako hitrost dobil 2000 kun, plačal v treh dneh 1000 kun... zgleda odvisno kake volje je sodnica?? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Xebec pravi:

kako kaj prerokujete vreme za čez "počitnce" (27.4.-6.5.)?

Indijanci pravijo - LEPO. :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Xebec pravi:

kako kaj prerokujete vreme za čez "počitnce" (27.4.-6.5.)?

z ozirom, da vsake pol ure gledam, ker v petek štartam, upam da lepo, vsaj zaenkrat tako kaže.

549705337_Breznaslova.thumb.jpg.1b6fe09357a295f8d116a332b7f3070f.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, KyoKon pravi:

Ne sam moralizerat, treba mal uživat v tihožitju. 

Drgač je pa blo itak da 100 x boljš k v "Nemčiji".:lol1:

 

Tihožitje:

IMG_20180422_122007.thumb.jpg.c60922596d41e8f0279cab9eae60f986.jpg

IMG_20180422_125528.thumb.jpg.fc19deea0a7ab2f3707807e98906297f.jpg

konec tedna ti vrnem tihožitja in moraliziranje :alko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

konec tedna ti vrnem tihožitja in moraliziranje :alko:

Zob za zob. Oko za oko. Sliko za sliko.Km za km.

Dej ga pošten nazaj.t1611.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Quest pravi:

Zob za zob. Oko za oko. Sliko za sliko.Km za km.

Dej ga pošten nazaj.t1611.gif

če bo vse po sreči, 5 dni do Podobuč , pa nazaj :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Lipstick pravi:

Po vsej verjetnosti Žuljana na Pelješcu :OK:.

se srečamo kje, boš za kavo dal :P

2 dni bova bluzila po Pelješču

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!