Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Ob 23. 4. 2018 ob 13:27, NX650 pravi:

 

Meja normale je ta, da je kazen manjša kot pa pri nas za varnostni pas? B)

Radar me je slikal lani 1. 10. 2017, kazen sem pa dobil 20. 3. 2018.... Kazen je 1000 kun, če plačaš v treh dneh je 500 :)

Pač sem šel drugi dan čez mejo na pošto in plačal 500 kun... in stvar je zaključena :) 

 :) 

lahko potrdim, vse res , slikal 7.4.2018 kazen prejel 24.4.2018

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, DAMI34 pravi:

se srečamo kje, boš za kavo dal :P

2 dni bova bluzila po Pelješču

če boš kej okol kampa Divna, mi vse pozdravi dol   :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, VS800 pravi:

če boš kej okol kampa Divna, mi vse pozdravi dol   :)

prou, bom pisal mail :P

ps. ne vem še kam kako  in kje bom bluzil načeloma pa od enega dela polotoka pa do drugega, če me slučajno ne prime skočit še v čg.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 4. 2018 ob 13:20, NX650 pravi:

Tole ne bo držalo, sem dobil kazen domov pred enim mesecem... Piše da me je slikal tale na Jadranovem... omejitev je 60, imel sem 106.... tako da pazite tudi ta dva... sreča je edin da so kazni v mejah normale...

Tak mimogrede, ko se že omenja radarje pa kazni na jadranki, pa ker vas bo sedaj kar nekaj tam....

V soboto nas je bila skupina sedmih motoristov doli. V Svetem Juraju je enega od nas, ki je malo zaostal in ni vedel, da tam pogosto stojijo in merijo, naletel na radar. Ok, do tu nič nenavadnega.

Skratka, ko se je začela debata o višini kazni, je kolega motorist (starejši možakar) odprl svojo denarnico, nakar si je organ dovolil, da si je kar sam postregel iz nje z 50€ bankovcem! Še enkrat, da bo jasno: policaj je sam s svojo roko posegel v denarnico in potegnil ven največji bankovec!

Tako da balkanska posla so v CRO še kako prisotna in ne velja samo za BIH in ostalo ex jugo, da imaš v denarnici samo male bankovce.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, skalaprava pravi:

.

Skratka, ko se je začela debata o višini kazni, je kolega motorist (starejši možakar) odprl svojo denarnico, nakar si je organ dovolil, da si je kar sam postregel iz nje z 50€ bankovcem! Še enkrat, da bo jasno: policaj je sam s svojo roko posegel v denarnico in potegnil ven največji bankovec!

Tako da balkanska posla so v CRO še kako prisotna in ne velja samo za BIH in ostalo ex jugo, da imaš v denarnici samo male bankovce.... 

In pol jokamo čez naše policaje?

Veliko prepotoval in za kazni dost podkupo...največ na Češkem...v Sloveniji mi niti na kraj pameti ni prišlo omenit podkupnino....predvidevam,da bi se že samo,če bi jo omenil znašel na sodišču!In kar se tega tiče vse pohvale našim policistom!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, skalaprava pravi:

 

Tako da balkanska posla so v CRO še kako prisotna in ne velja samo za BIH in ostalo ex jugo, da imaš v denarnici samo male bankovce.... 

.

... imam samo male bankovce ... pa mi glih tko hoče na konc tavelke ... :eek:

... res so lopovi ... predvsem tista dva dol v Paklenici :mad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, pik1 said:

... res so lopovi ... predvsem tista dva dol v Paklenici :mad:

a nima nihče kamere, da jih posname pri takem nečednem delu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, ftp pravi:

a nima nihče kamere, da jih posname pri takem nečednem delu ?

Najprej si te potanko ogleda, da nimaš kje obešene kamere, potem pa začne "postopek"...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ponavadi imam kamero na čeladi in me sploh ne ustavi .. no, povedano obratno, edino takrat me ustavljala, ko kamere nisem imel gor ..

3 hours ago, sesir said:

In pol jokamo čez naše policaje? ...In kar se tega tiče vse pohvale našim policistom!

:huh: nisem prepričan, če prav razumeš .. saj mi smo načeloma veseli, če gre po domače skoz .. je ponavadi manj, kot bi bilo po uradni poti .. tako da, kar se tega tiče, vse pohvale njihovim policistom! ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, skalaprava pravi:

Tak mimogrede, ko se že omenja radarje pa kazni na jadranki, pa ker vas bo sedaj kar nekaj tam....

V soboto nas je bila skupina sedmih motoristov doli. V Svetem Juraju je enega od nas, ki je malo zaostal in ni vedel, da tam pogosto stojijo in merijo, naletel na radar. Ok, do tu nič nenavadnega.

Skratka, ko se je začela debata o višini kazni, je kolega motorist (starejši možakar) odprl svojo denarnico, nakar si je organ dovolil, da si je kar sam postregel iz nje z 50€ bankovcem! Še enkrat, da bo jasno: policaj je sam s svojo roko posegel v denarnico in potegnil ven največji bankovec!

Tako da balkanska posla so v CRO še kako prisotna in ne velja samo za BIH in ostalo ex jugo, da imaš v denarnici samo male bankovce.... 

velja in ne velja, odvisno od polismana , na moje pitanje, dal se možemo nešto dogovoriti, mi je odgovoril: kod sudije za prekršaje, colna 500kun in poslal na Gospič zarad vetra. (ja vetra, ker burja ne morem temu kar je bilo na cesti rečt, sem iz Wajdušne)

pred 46 minutami, MiNa pravi:

Najprej si te potanko ogleda, da nimaš kje obešene kamere, potem pa začne "postopek"...

prvič, zadnjič in nikoli več, se bova kar kod Dinka dogovorila o moji kazni :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

after 

tumorou

tumorou

tumorou

aj kiss yu 

and

hag yu

and

lov ju

tumorou

tumorou

 

Pelješac hir aj kom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snecer pravi:

na korčulo skoči na en trening :)

sem jo predrkal lani, še ti si mi svetoval kam :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 hours ago, skalaprava said:

Tak mimogrede, ko se že omenja radarje pa kazni na jadranki, pa ker vas bo sedaj kar nekaj tam....

V soboto nas je bila skupina sedmih motoristov doli. V Svetem Juraju je enega od nas, ki je malo zaostal in ni vedel, da tam pogosto stojijo in merijo, naletel na radar. Ok, do tu nič nenavadnega. 

Skratka, ko se je začela debata o višini kazni, je kolega motorist (starejši možakar) odprl svojo denarnico, nakar si je organ dovolil, da si je kar sam postregel iz nje z 50€ bankovcem! Še enkrat, da bo jasno: policaj je sam s svojo roko posegel v denarnico in potegnil ven največji bankovec! 

Tako da balkanska posla so v CRO še kako prisotna in ne velja samo za BIH in ostalo ex jugo, da imaš v denarnici samo male bankovce....  

Če bi se meni to zgodilo, bi jaz HR policijo o tem dogodku vseeno obvestil (npr. email), tudi če nimam dokazov. Točno bi opisal dogodek, kje, kdaj, itd. se je to zgodilo.

Osebno s tem ne bi nič pridobil, vendar bi ga (morda po več podobnih obvestilih) vseeno vzeli pod drobnogled.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

41 minutes ago, dreja_123 said:

Če bi se meni to zgodilo, bi jaz HR policijo o tem dogodku vseeno obvestil (npr. email), tudi če nimam dokazov. Točno bi opisal dogodek, kje, kdaj, itd. se je to zgodilo.

Osebno s tem ne bi nič pridobil, vendar bi ga (morda po več podobnih obvestilih) vseeno vzeli pod drobnogled.

in ga bodo našli, ga sankcionirali, naslednjič bo dosledno jeb*** vsak km/h nad omejitvijo (kar je na jadranki mimogrede VEDNO), bomo napolnili (njihovo) državno policijsko malho in bo viška dnarja v njej, in bo gora novih radarjev .. :cry:

kaj te vem, no ..

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, DAMI34 pravi:

after 

tumorou

tumorou

tumorou

aj kiss yu 

and

hag yu

and

lov ju

tumorou

tumorou

 

Pelješac hir aj kom.

Bljak tm dol,sami awinki,kantine,vinarije,lejpe plaže,itd :D

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, dreja_123 pravi:

Če bi se meni to zgodilo, bi jaz HR policijo o tem dogodku vseeno obvestil (npr. email), tudi če nimam dokazov. Točno bi opisal dogodek, kje, kdaj, itd. se je to zgodilo.

Osebno s tem ne bi nič pridobil, vendar bi ga (morda po več podobnih obvestilih) vseeno vzeli pod drobnogled.

Dreja, zgrešil si mojo poanto....jaz sem samo hotel opozoriti, da imejte v denarnici, ki jo ven potegnete zelo malo denarja, pa še to naj bodo bankovci za 10€ ali max. 20€.

Kot je že Tex omenil, ne diraj lava dok spava oz. nam barantanje z njihovimi organi tam doli čisto ustreza :whistle:

To je to na to temo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, po tujini vedno z 2 denarnicama...1 je zakladnica z bančnimi karticami, večino denarja, dokumenti itd., nekje dobro spravljena, druga je pa tista ki jo skoz ven vlečeš...mal lokalne vlaute not, pa kakšna okrasna kartica (od knjižnice in podobno sranje)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Xebec pravi:

Jap, po tujini vedno z 2 denarnicama...1 je zakladnica z bančnimi karticami, večino denarja, dokumenti itd., nekje dobro spravljena, druga je pa tista ki jo skoz ven vlečeš...mal lokalne vlaute not, pa kakšna okrasna kartica (od knjižnice in podobno sranje)

Tako! In una polna okoli vrata pod oblačili!Vozniško,prometno in potni list pa v notranjem žepu!

P.S enkrat v Trstu šla mimo ekipa...čuto roko v žepu jakne...dobro,da bil prazen žep!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!