Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

bravo fantje!

kasn je temp. filing? mal primrznes al se gre? :) 

Na kratko, za tiste ki smo brez super duper opreme, ogrevanih ročk, ogrevanih jajc, termo zaščite bodi armorja....vse kar pač nosijo pussiji, v bistvu nasvet za "prave moške:

s solidno opremo (beri ne preveč drago) se da kake 2-4 ure preživet na 5C, na 10C pa že skoraj cel dan.

Oprema:

-dobre zimske rokavice, po potrebi tudi podrokavice

-tekstilne cote s podlogami, kjer lahko spodaj navlečeš več leyerjev oblačil, po potrebi se fino zaščitiš tudi z dežkotom

-termo nogavice

-termo podkapa

-zaščita vratu

Se pa da še marsikaj narediti brez finančnih vložkov, kot uporaba stare bunde, kateri odrežeš rokave, lahko uporabiš kaj od smučarske opreme itd itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kratko, za tiste ki smo brez super duper opreme, ogrevanih ročk, ogrevanih jajc, termo zaščite bodi armorja....vse kar pač nosijo pussiji, v bistvu nasvet za "prave moške:

s solidno opremo (beri ne preveč drago) se da kake 2-4 ure preživet na 5C, na 10C pa že skoraj cel dan.

Oprema:

-dobre zimske rokavice, po potrebi tudi podrokavice

-tekstilne cote s podlogami, kjer lahko spodaj navlečeš več leyerjev oblačil, po potrebi se fino zaščitiš tudi z dežkotom

-termo nogavice

-termo podkapa

-zaščita vratu

Se pa da še marsikaj narediti brez finančnih vložkov, kot uporaba stare bunde, kateri odrežeš rokave, lahko uporabiš kaj od smučarske opreme itd itd

Kupiš Rukko in si 3/4 problemov rešil  :toney 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupiš Rukko in si 3/4 problemov rešil  :toney 

a nism navedu, za nas reveže in bogate škrtice? :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rukka je investicija. Kupiš za 1.500€, garantirano drajsaš vsaj 20 let in te na leto stane 75€. Moja je iz leta 2001 in je še vedno popolnoma nepremočljiva.

Da ne bom izven teme: na Jadranki je kar nekajkrat bila :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 let še babe ne drajsam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 let še babe ne drajsam :P

js tut ne :lol1: 

mogoče pa naslednji vikend... kaj praute ... mogoče za dva dni ... :? bo treba razmislt

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sobota nedelja između 15-18C sunčano :D uz možda koji vjetrič subotom

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te bom čez par let vprašu :whistle:

ne rabiš....24 let uradno, 28 neuradno :P (moja najboljša investicija do sedaj :love1:)

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne rabiš....24 let uradno, 28 neuradno :P (moja najboljša investicija do sedaj :love1:)

Kwa ste vi stari, jaz vsakič novo jadranko in vedno počneva nove poze...  :)

ps: v soboto sem dol :) pridem iz bolj južnije  :smoke:  glihkar dobil potrjen dopust  :fyou:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa ste vi stari, jaz vsakič novo jadranko in vedno počneva nove poze...  :)

ps: v soboto sem dol :) pridem iz bolj južnije  :smoke:  glihkar dobil potrjen dopust  :fyou:

Dokler te dol s sebe ne vrže, je Jadranka ta prava. :P

užiwaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ah ja..... ti lepi časi, ko še ni kardan stran padel in sem se lahko voziil po jadranki.....:ras:

enga maš v rezervi, pa je rešen problem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz samo do Paklenice,pa tud pojem Jadranka se mi ne da širit ,turistične meke mi niso ravno všeč ......:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek do Paklenice. Dam za kofe, če koga znanega srečam.

.....ja super, sam a "veter" pa misliš, da ne bo ovira ? ...........zaenkrat je cesta za motorje zaprta, pa nič ne kaže na bolje :(

 

Popravljeno . Popravil TOMCAT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da je že blo nekej časa nazaj objavleno, pa vseeno .... link za spremljanje oz. napoved burje na jadranu, ma sem isku pa nisem našu tisto kar sem že imel, tiste karte z simbolčki za vreme in puščicami in vrednostjo burje ...... bom sedaj dal pod favorites :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....ja super, sam a "veter" pa misliš, da ne bo ovira ? ...........zaenkrat je cesta za motorje zaprta, pa nič ne kaže na bolje :(

 

Če pravijo, da bo burja, bom pa kam drugam odmotoriral. Sem zdajle pogledal, pa res kaže bolj slabo. Update - se splača tud sem pogledat - http://www.meteoalarm.eu/sl_SI/1/0/HR-HrvaCka.html

Popravljeno . Popravil jskrablin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   2 članov

    • maxxa
    • md1



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!