Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 2 urami, eMBe pravi:

Jaaaa

Parkiramo  gremo not evo policjota

(nekdo jih klice)

lastnik pravi da njegovi sosedje

jbg 300 kun pa nikol vec se ne ustavimo tu

 

ste parkirali na cesti? al na parkingu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, DAMI34 pravi:

ste parkirali na cesti? al na parkingu?

 

pred 4 urami, eMBe pravi:

Slaščičarna

Ce je to to je problem tudi parking..se motim (avto-avtodom)

Smo ze placali kazen ko smo parkirali vzdolzno ob cesti...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Rey pravi:

 

 

BB ni slaščičarna, sicer pa je parkirišče označeno, sam tako ali tako puščam kar ob cesti in nikoli problemov. Ima pa najemnik res probleme s tem da mu "kradejo" teraso. Kao, da ni v pogodbi in mu ne pripada. Kjer je denar je tudi foušija :(

 

pred 5 minutami, stuhec pravi:

Končala turnejo

sam se mi ni se nikoli zgodilo, da bi motor prej bil doma kot jaz

cestitke mu 

Si cel? Jebeš motor če si.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eee gušterji moji

Tolko vsi hvaltee tegela dinko binko al ka je v paklenici da sem se odlocil da grem pogledat

V zahvalo pa zena dobi surove cevape js pa tecno babo cel popudan :pp

Bolj svoh je vse izpadlo nvm kaj tolko silte tam

Sami gurmanii

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, 215709 pravi:

Eee gušterji moji

Tolko vsi hvaltee tegela dinko binko al ka je v paklenici da sem se odlocil da grem pogledat

V zahvalo pa zena dobi surove cevape js pa tecno babo cel popudan :pp

Bolj svoh je vse izpadlo nvm kaj tolko silte tam

Sami gurmanii

slabo bereš temo, nikol nikol pri Dinkotu ne naroči:

mešano ali čevape

lignjev je vedno manj

oradica je pa še vedno dobra, da se ne naješ preveč in lepo z ne pretirano težkim želodcem vrneš domov (sit tako ali tako težko voziš) :P

babo si pa tako al tako dolžen pošlihtat prej :P:P

ps. Dinko je samo punkt, kjer se dobimo motoristi, pa kako spanje ti zrihta ko vse pozna in nič, popolnoma nič drugega..No kaka travarica je včasih gratis...potem podvečer.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, DAMI34 said:

slabo bereš temo, nikol nikol pri Dinkotu ne naroči:

mešano ali čevape

lignjev je vedno manj

oradica je pa še vedno dobra, da se ne naješ preveč in lepo z ne pretirano težkim želodcem vrneš domov (sit tako ali tako težko voziš) :P

babo si pa tako al tako dolžen pošlihtat prej :P:P

 

 

Tudi sam hodim k Dinku (tudi jutri se imam namen oglasiti tam), čeprav hrana ni posebej dobra. In tudi prijaznost strežnega osebja ni pretirana. Orada na žaru je še kar dobra, čeprav porcijska in gojena. Še najboljši so škampi na žaru, ki pa niso ravno poceni. In še: dva se najesta s tremi porcijami. Ima kdo nasvet za gostilno z boljšo hrano v Paklenici?

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tud ne hodim več h Dinkotu. Letos sem bil vsaj 4x pri "Bistro Antonio".

Ceneje in veliko bolše kot Dinko. Za kakšne presežke grem pa v Dalmacijo, ki je blizu ob obali s tem da je moja pol še vedno sitna.

Vsak si po svoje skalkulira :slap:

Jest sem skos u minusu :headbang:

Popravljeno . Popravil alko1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, 215709 pravi:

Eee gušterji moji

Tolko vsi hvaltee tegela dinko binko al ka je v paklenici da sem se odlocil da grem pogledat

V zahvalo pa zena dobi surove cevape js pa tecno babo cel popudan :pp

Bolj svoh je vse izpadlo nvm kaj tolko silte tam

Sami gurmanii

Točno kot si napisal sami gurmani! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Dark pravi:

Tudi sam hodim k Dinku (tudi jutri se imam namen oglasiti tam), čeprav hrana ni posebej dobra. In tudi prijaznost strežnega osebja ni pretirana. Orada na žaru je še kar dobra, čeprav porcijska in gojena. Še najboljši so škampi na žaru, ki pa niso ravno poceni. In še: dva se najesta s tremi porcijami. Ima kdo nasvet za gostilno z boljšo hrano v Paklenici?

 

če sem pošten sem jedel nekajkrat drugje, ampak da bi ti priporočil, žal ne morem kajti

ali je drago, ali je kdaj slabo kdaj dobro...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Dark said:

Tudi sam hodim k Dinku (tudi jutri se imam namen oglasiti tam), čeprav hrana ni posebej dobra. In tudi prijaznost strežnega osebja ni pretirana. Orada na žaru je še kar dobra, čeprav porcijska in gojena. Še najboljši so škampi na žaru, ki pa niso ravno poceni. In še: dva se najesta s tremi porcijami. Ima kdo nasvet za gostilno z boljšo hrano v Paklenici?

 

Bistro Antonio je ok, brez presezkov, ok porcije, hrana okusna, cene ne pretirane. Dalmacija pa Ante sta mi boljsa, cene pa so tudi visje kot Bistro Antonio - tako,da se za vsakega kaj najde. Mas se pa picerijo tam pri apartmajih Tota, ki je tudi kar ok.

Jaz preferiram Dalmacijo in Bistro Antonio.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Dark pravi:

Tudi sam hodim k Dinku (tudi jutri se imam namen oglasiti tam), čeprav hrana ni posebej dobra. In tudi prijaznost strežnega osebja ni pretirana. Orada na žaru je še kar dobra, čeprav porcijska in gojena. Še najboljši so škampi na žaru, ki pa niso ravno poceni. In še: dva se najesta s tremi porcijami. Ima kdo nasvet za gostilno z boljšo hrano v Paklenici?

 

Za morsko poznam tole, sicer je 40 km naprej, ampak sej se greš vozit. Tle sem super jedu, sam smo bli naročeni, pa ne spomnim se kak je bil ceh. Tud kej druzga se ne spomnim. :beer2:

http://www.duje-apartmani.com/o-nama/

Jagnjetino maš pa vedno tle

http://gastro-brand.hr/index.php?option=com_restaurantguide&view=restaurant&id=504%3Arestoran-bistro-anita&lang=en

V Paklenici sem pa v Gostilni Dalmacija na rivi jedu odlično rižoto z lignji, riba je pa taka kot pri Dinkotu (gojen brancin al pa orada)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Nearrain said:

Ko jih je.be! Upam da jim britanski turisti use raz.... in raz.... pa bodo potem prisli na normalne cene in normalne goste!

Jaz na HR jem samo v restavracijah ki so preverjene - z moje strani. Tople vode ne odkrivam, ker je ni. Js da se usedm v lokal kjer je voda vec k 2€, pivo vec k 3€ ustanem in grem(govorim za HR).

Lani smo sli v Novigrad v neko juhuhu fensi gostilno ki je imela najboljso oceno na tripadviserju za 30/40km radij - slabsih lignjev se nisem jedel :) 

Kako se je v tujini: 2 koktejla, SVEZA tuna na nek poseben nacin, kuhan riz..43$(Za dva). Jastog 25$ v najbolj turisticnem mestu, ribja plata za 1(k jo js komi pojem) s skampi, file dorade, skoljke 15$.

Na jadranki je edina dobra zadeva cesta..vse ostalo kr nej majo.

no sej nasi slovenci so pa isti drek - restavracija oljka(se mi zdi) v portorozu - kalamari 16-17€, radler 3.5€, pa se pribor 1€. 

 

IMG_0288.JPG

Popravljeno . Popravil ukica
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, ukica pravi:

Ko jih je.be! Upam da jim britanski turisti use raz.... in raz.... pa bodo potem prisli na normalne cene in normalne goste!

Izkoriščajo večjo kupno moč turistov. Bi bili precej butasti če je ne bi. Gospa iz članka pa jamra, ker ji to ne uspeva v takem obsegu.

Sam imam na tistih lokacijah kjer se ponavadi na Hr zadržujem, naštudirane lokalne gostince. In je ok. Zanašati se na razne ocene na spletu je pa tako kot iskati kvalitetno musko glede na 'glas ljudstva'. Če ti je všeč pop mjavkanje nekega kanadskega mulca... je kr ok. Drugače pa niti ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest grem pa čez cesto v Plodine... vzamem 2 lepinji... paket ćewapov al pa pleskavice.... malo paradajza, ajvar, zenf...

.... pa imam za dva za 10€ do nezavesti najest.

...edino ponev pa šporhet je treba pol spucat.

... to je za zvečer.

..zjutraj me pa itak Milena tolk nafutra, da mi do večera sploh na misel ne pride, da bi kej jedu

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tistih 100kun k odkartam pri Dinkotu za ribico me čisto nč ne skrbi...pa tudi se mi ne da iskati okoli, če se hočem pa dobro najest grem pa k Mileni :P pozimi...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Dimen pravi:

Kdo ali kaj je tota ga. Milena.

dj mi 100 € pa ti bo @DAMI34 povedou :P

cca 500 m naprej od Dinkota proti Zadru oziroma 20 m od nouga Dinkota do Milene ... pr tabli konc naselja .. al zaćetek ... pudabu .. ker me ne en konc vedno nov začetek ... hmmmm ... globoka :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, maus said:

dj mi 100 € pa ti bo @DAMI34 povedou :P

cca 500 m naprej od Dinkota proti Zadru oziroma 20 m od nouga Dinkota do Milene ... pr tabli konc naselja .. al zaćetek ... pudabu .. ker me ne en konc vedno nov začetek ... hmmmm ... globoka :huh: 

Sej v resnic niti ne vem kdo je Dinko, pa nou Dinko. V bistvu pojma nima o kom ali čem se pogovarjate, ker sem član foruma eno leto. Mogoče bi kratka razlaga še komu koristila.

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Dimen said:

Sej v resnic niti ne vem kdo je Dinko, pa nou Dinko. V bistvu pojma nima o kom ali čem se pogovarjate, ker sem član foruma eno leto. Mogoče bi kratka razlaga še komu koristila.

Nic nisi zamudil.

Ostarija na vhodu v Paklenico (Starigrad) z nikakvo hrano po temu primernih cenah. Na kratko... obracalisce pred potjo nazaj domov, ce si se odlocil po Jadranki ganjat do Paklenice in nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Nearrain pravi:

Nic nisi zamudil.

res je .. je pa orientir za nadaljnje korake, ker večina ve, kje je vhod v Paklenico saj je Paklenica priljubljeno zbirališče plezalcev ....

vem, da so boljše restavracije in prenočišča, ampak .. po sili najmanjšega odpora se gre pač tja ... sem že parkrat reku, da grem kam drugam .. tm pir spijem , pol pa najbližje prenočišče ... ponavad spavanje kod Vesne :OK: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!