Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

16 minutes ago, maus said:

res je .. je pa orientir za nadaljnje korake, ker večina ve, kje je vhod v Paklenico saj je Paklenica priljubljeno zbirališče plezalcev ....

vem, da so boljše restavracije in prenočišča, ampak .. po sili najmanjšega odpora se gre pač tja ... sem že parkrat reku, da grem kam drugam .. tm pir spijem , pol pa najbližje prenočišče ... ponavad spavanje kod Vesne :OK: 

Ehhh  kod Vesne... kje si to najdu . . . kod Milanke je lepse... si bolj redno brke brije.  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 minutes ago, Dimen said:

Sej v resnic niti ne vem kdo je Dinko, pa nou Dinko. V bistvu pojma nima o kom ali čem se pogovarjate, ker sem član foruma eno leto. Mogoče bi kratka razlaga še komu koristila.

evo ga .. levo dinko sobe desno Milena ..

pa še Dinkotov buffet ..

addijo, kaka pridnost in dobrota je mene .. bi me trebalo med ljudi delit ..

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Dimen said:

Kaj pa pri Mileni? Ima oštarijo in prenočišča?

Oddaja apartmaje in za poznane tudi kuha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, Nearrain said:

Ostarija na vhodu v Paklenico (Starigrad) z nikakvo hrano po temu primernih cenah. Na kratko... obracalisce pred potjo nazaj domov, ce si se odlocil po Jadranki ganjat do Paklenice in nazaj.

Nikakvo? No ja, meni so lignji z žara čist ql .. pa en pir prej, se prileže po tečni ovinkasti cesti .. pa en pir pol .. pa vmes .. no, tako nekako .. ;)

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Nearrain pravi:

Ehhh  kod Vesne... kje si to najdu . . . kod Milanke je lepse... si bolj redno brke brije.  :smoke:

sj nism z njo v sobi :P .... pa še cenej mi sobo zaračuna kot drugim ... ker je vse na uć ....

ta let sem bil samo enkrat in ker je bila v soboto nevihtna nevihta, sem moral it nazaj v nedeljo, pa še to po notranjosti, je še mau spusila ceno, ker smo za en dan podaljšal :P

sj bi moral še kam drugam it ... pr Vesni sm meu motor v garaži na suhem uzun pa burja in dež ... sm slišu, da je marsikateremu prevrnilo motor čez noč .... včasih take malenskoti kar oddehtajo brkatu ženu sa kojom ne spavaš :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, maus said:

sj nism z njo v sobi :P .... pa še cenej mi sobo zaračuna kot drugim ... ker je vse na uć ....

ta let sem bil samo enkrat in ker je bila v soboto nevihtna nevihta, sem moral it nazaj v nedeljo, pa še to po notranjosti, je še mau spusila ceno, ker smo za en dan podaljšal :P

sj bi moral še kam drugam it ... pr Vesni sm meu motor v garaži na suhem uzun pa burja in dež ... sm slišu, da je marsikateremu prevrnilo motor čez noč .... včasih take malenskoti kar oddehtajo brkatu ženu sa kojom ne spavaš :P

 

no, pol je že bolje prespat noč z njo, kot pa kaj drugega delat .. :dry: :huh:

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Tex pravi:

evo ga .. levo dinko sobe desno Milena ..

pa še Dinkotov buffet ..

addijo, kaka pridnost in dobrota je mene .. bi me trebalo med ljudi delit ..

ta buffet Dinko še ne dela .. vsaj ni delal .. sobe so pa že ... ker smo lanskoleto prespal 1 x ... ni slabo 

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, maus said:

ta buffet Dinko še ne dela .. vsaj ni delal .. sobe so pa že ... ker smo lanskoleto prespal 1 x ... ni slabo 

ne ne ne .. buffet dinko je link do dinkota pri vhodu v paklo park .. drug link je do sob (nov dinko?), tam pa je samo za spat .. :)

@Dimen .. a je to vseskup sploh kaj bolj jasno al pa smo še bolj za.... vseskup? :) saj bo striček z radirko vse poštimal .. ;)

Popravljeno . Popravil Tex
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, Tex said:

Nikakvo? No ja, meni so lignji z žara čist ql .. pa en pir prej, se prileže po tečni ovinkasti cesti .. pa en pir pol .. pa vmes .. no, tako nekako .. ;)

Tista ostarija, katera uspe zajebat ta najbolj mozno simpl hrano (lignje na zaru) ni vredna da mi z motorja olje curi po njihovem parkingu.

:smoke:

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Nearrain pravi:

Tista ostarija, katera uspe zajebat ta najbolj mozno simpl hrano (lignje na zaru) ni vredna da mi z motorja olje curi po njihovem parkingu.

:smoke:

sm opazu, da velik bmflarjeu tm ustau ... morm prou pazt, da mi ne spodrsne .. bo treba kr pr Vesni parkirat pa pol z nogami prihodit do kelele :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Nearrain said:

Tista ostarija, katera uspe zajebat ta najbolj mozno simpl hrano (lignje na zaru) ni vredna da mi z motorja olje curi po njihovem parkingu.

:smoke:

AAA, vidiš, yamaho bi si kupil, meni nič ne teče, mogoče sem zato zadovoljen .. :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Tex pravi:

AAA, vidiš, yamaho bi si kupil, meni nič ne teče, mogoče sem zato zadovoljen .. :jezik:

te pa do ke tok zvobla, da vse od tebe teče :lol1: 

:jezik:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, maus said:

te pa do ke tok zvobla, da vse od tebe teče :lol1: 

:jezik:

 

zato pa pir pol bolj paše! :P

ajaj .. dovolj bo počasi, da nas ne bodo kregali .. :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Dimen pravi:

Kaj pa pri Mileni? Ima oštarijo in prenočišča?

ne, samo prenočišča, je pa fajn gospa in pozimi paše vroča domača juhca...pa še kak mesek, kar dobrovolno da na mizo. Ni pa restavracija. Poglej apartmani Luka.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, Tex said:

AAA, vidiš, yamaho bi si kupil, meni nič ne teče, mogoče sem zato zadovoljen .. :jezik:

Zna bit, da nima kaj, ker Dinko veliko olja za vase lignje porabi.  :lol1:

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pri Dinku sem parkrat naročil mešano meso.

... bilo je odlično!... mehko... sočno... okusno.

AMPAK!!!

.... NIKOLI.... in res NIKOLI  ne naroči karkoli drugega kot ribe, če te osebno postreže Dinko (mislim, osebno Dinko - lastnik) ... Takoj povesi nos... zanerga, se naprči... in gre, brez, da bi do konca sprejel naročilo.... šele čez nekaj minut te pride postreči nekdo od tamladih. Če hočeš meso, takoj naroči pri "tamladih".

... Take imam jaz izkušnje. "Tastar" Dinko ti ob postržbi dobesedno vsili ribe oz. ostalo morsko "nesnago", ko da sploh nimajo kaj drugega...  tko, da ponavadi za predjelo naročim dagnje na buzari (kuhane v vodi...in kak drobec česna plava zraven), da me vsaj kolikortoliko kulturno postreže.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Zivnorc pravi:

... pri Dinku sem parkrat naročil mešano meso.

... bilo je odlično!... mehko... sočno... okusno.

AMPAK!!!

.... NIKOLI.... in res NIKOLI  ne naroči karkoli drugega kot ribe, če te osebno postreže Dinko (mislim, osebno Dinko - lastnik) ... Takoj povesi nos... zanerga, se naprči... in gre, brez, da bi do konca sprejel naročilo.... šele čez nekaj minut te pride postreči nekdo od tamladih. Če hočeš meso, takoj naroči pri "tamladih".

... Take imam jaz izkušnje. "Tastar" Dinko ti ob postržbi dobesedno vsili ribe oz. ostalo morsko "nesnago", ko da sploh nimajo kaj drugega...  tko, da ponavadi za predjelo naročim dagnje na buzari (kuhane v vodi...in kak drobec česna plava zraven), da me vsaj kolikortoliko kulturno postreže.

jaz bi celo drugače napisal:

NIKOLI...in res NIKOLI ne hodi na jadranko zaradi hrane :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

Dinko ima premium lokacijo, ker je na vhodu v NP in se tja hodijo nažirat tudi obiskovalci NPja in iz okoliških apartmajev.

Pred leti sem na te hvalospeve prvič tam jedel in naročil lignje, neka "plastika" je bila not, nič posebnega.

Kasneje sem vedno obedoval mešano na žaru, ugodna cena, dovolj okusno, ambient in to je to.

Za premium gurmane pa Dinkec najbrž ne bo, bo potrebno kam drugam, kjer je na mizi pravi prt in primerno afnanje natakarja.

1x sem pa jedel blizu pumpe, nasproti, neka ošterija, čevapi, normalno.

Za najbolj zahtevne pa je v Zadru McDonalds.

Dinkova lokacija je premium, ce zanjo tocno ves. Jez ga nism najdu s prve. Zato sm jedel par 100m prej, pri tablah parking dinko. Pod vsakim nivojem. Naslednic se mi dinka ni iskalo, sva jedla v hotelu Vicko, solidna kuhinja. Dinko se mi zdi bol ljudska zadeva, in  je pac del folklore. Podobne cromarisove orade so mi drugje racunali bistveno vec. 

 

Jez na jadranko SPLOH NE GREM VEC. Letos. Ker je cist bez veze. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!