Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

15 minutes ago, Cartman said:

Dinkova lokacija je premium, ce zanjo tocno ves. Jez ga nism najdu s prve. Zato sm jedel par 100m prej, pri tablah parking dinko. Pod vsakim nivojem. Naslednic se mi dinka ni iskalo, sva jedla v hotelu Vicko, solidna kuhinja. Dinko se mi zdi bol ljudska zadeva, in  je pac del folklore. Podobne cromarisove orade so mi drugje racunali bistveno vec. 

 

Jez na jadranko SPLOH NE GREM VEC. Letos. Ker je cist bez veze. 

Dinko je orientiran na low budget goste in temu primerna je tudi kvaliteta.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Nearrain pravi:

Dinko je orientiran na low budget goste in temu primerna je tudi kvaliteta.

Ja. Drzi. Betula s plasticnimi prti in po navadi, kratkoplavuti lignji. .  Ce bi ti videl vecerjo in racun v konobi na mljetu.....ti bi jim zapalil tist kozolec, in imel bi prav.  napram njim....je dinko skor za zvezdico. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, BIF pravi:

Dinko, Pinko, Minko, Stipe, Ante, Marica.....na Hrvaškem v vseh turističnih središčih in po celotni obali in otokih so orientirani na fuckin stupid goste. Za "normalen" denar dobiš pomije oz. low cost svinjarijo iz veletrgovskih verig...če pa pukim slučajem naletiš na kaj res kvalitetnega, pa te opeljašijo do gat. Tako namreč funkcionira njihov turizem že desetletja.

To, da je večina zadovoljna z cenenimi čevapi iz Lidl-a ne spada med solidno, kaj šele dobro hrano....ampak ker žrejo vsi, žremo še mi, plačamo in gremo....k drugemu napizdovalcu.

sam, na prazen želodec pa je težko vozit mar ne...od sendvičev pa tudi ne mislim živeti. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

sam, na prazen želodec pa je težko vozit mar ne...od sendvičev pa tudi ne mislim živeti. :P

 

Imaš prav...zato pa funkcionirajo sa svojom "domačom" kuhinjom...

Še sami to odkrivajo.

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/dagnje-kupuju-za-osam-a-prodaju-za-150-kuna-a-posluzuju-juhu-iz-vrecice-meni-je-inspekcija-dolazila-pet-puta-a-kad-ce-na-jadran/6513991/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

js pr dinkotu zmažem kakšne kalamare al pa dunajca in solato ... pol pa par pirov čes in sem sit do naslednjega dne :P

 

 

To je moj en in edini recept za Hrvaško obalo. Dunajca pa solato. Kdor še to zajebe je res za požgat. Če pa je solidno....pa drugič spet dunajca. Še vedno ko sem se učil o njihovi kulinariki sem dobil govna....

Ker sem Balkan več krat prevozil po dolgem in počez z zagotovostjo trdim, da se najbolje (najokusneje in z "eindahtom) je v Makedoniji....zelo blizu je tudi Srbija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, BIF pravi:

To je moj en in edini recept za Hrvaško obalo. Dunajca pa solato. Kdor še to zajebe je res za požgat. Če pa je solidno....pa drugič spet dunajca. Še vedno ko sem se učil o njihovi kulinariki sem dobil govna....

Ker sem Balkan več krat prevozil po dolgem in počez z zagotovostjo trdim, da se najbolje (najokusneje in z "eindahtom) je v Makedoniji....zelo blizu je tudi Srbija.

me pa zanima, kaj ješ v SLO in po kaki ceni in kolikokrat, ker vse veš in si sploh in oh:lol1:

 

v resnici se pa doma tepeš s svinjami za droben krompir:lol1:

 

:ras:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ga čez frišno kuhan droben krompir... Koleraba....korenje...kaka pesa direkt iz svinjskega kotla...

...njami...

..ekola...ideja za Dinka... :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, builder pravi:

me pa zanima, kaj ješ v SLO in po kaki ceni in kolikokrat, ker vse veš in si sploh in oh:lol1:

V SLO stavim v veliki večini na domačo kuhinjo...redko jem zunaj..in ko jem zunaj, zelo dobro vem kaj in kje. Sicer pa dunajca.

v resnici se pa doma tepeš s svinjami za droben krompir:lol1:

 

:ras:

Tvoja opomba je milo rečeno nesramna....predvsem pa izjemno primitivna. Ampak, ker takšen evidentno si, bom poskusil odgovoriti v tebi razumljivem jeziku. Dobro, da mi nisi na dosegu roke.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, BIF pravi:

Tvoja opomba je milo rečeno nesramna....predvsem pa izjemno primitivna. Ampak, ker takšen evidentno si, bom poskusil odgovoriti v tebi razumljivem jeziku. Dobro, da mi nisi na dosegu roke.

iskreno se ti opravičujem, upam, da me ne boš tepel, ko ti bom na dosegu roke:blush:

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Nearrain pravi:

Dinko je orientiran na low budget goste in temu primerna je tudi kvaliteta.

Če bi rad fino jedel, si doma pripraviš. Tam je tudi poznana higiena in vse ostalo.

Kako pa si npr. dobro jedel mogvajeve repke, in fajn preplačal podganje meso ter kislico pa maš ošterije za afne guncat.

Za vse ostalo, za prebrodit lakoto na izletu pa je Dinko kar primerna okrepčevalnica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kua tolk praha okol fast food Dinka. Tist k' cen diujake gre na ribe k' Juret v Marijo Magdaleno. Zdej se pa pričkite dalje :beer2:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, BIF pravi:

Pozabljeno...ne bom tepel....:P

Hahaha...a si se premislu...k si vidu buildeja, kako je pri dinku potegnu vršo polno rib na kopno skupaj z barko....in jo postavil na stolice...

...in to z eno roko....   :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 hours ago, Snecer said:

Če bi rad fino jedel, si doma pripraviš. Tam je tudi poznana higiena in vse ostalo.

Kako pa si npr. dobro jedel mogvajeve repke, in fajn preplačal podganje meso ter kislico pa maš ošterije za afne guncat.

Za vse ostalo, za prebrodit lakoto na izletu pa je Dinko kar primerna okrepčevalnica.

Napram nasim in hrvaskim cenam so bile podgane skor zastonj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, builder pravi:

Ko pridem v Paklenico, vedno jem pri Dinku, za ta denar vem, kaj dobim in nisem nikoli dobil manj od pričakovanega:kva2:

Sem tudi jedel drugje, da ne bo pomote, žal, nimam takih izkušenj:P

Tudi jaz vedno jem pri Dinku in tista orada mi je najboljša. Sem po hrvaški jedel že veliko na drugih mestih in je bilo slabše in dražje. Velikokrat sploh nisem dal slike na net, ker me je bilo sram kako so mi pripravili hrano. Na hrvaškem jem ribe, v Bih jem pa meso.

 

pred 25 minutami, SuNa pravi:

A si mogoče vidu dve Žuje? :whistle:

a te je dal na ketno? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!