Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

nism biu, čeprau sem reku, da bom šu na jadranko .. pač nisem biu na njej ... sm biu drugje in ji je drugač blo ime :P ... pa ceu vikend sem se valu po njej .. do bolećin  :P

mogoče nasledn vikend, čeprav kaže slabo vreme :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, maus pravi:

nism biu, čeprau sem reku, da bom šu na jadranko .. pač nisem biu na njej ... sm biu drugje in ji je drugač blo ime :P ... pa ceu vikend sem se valu po njej .. do bolećin  :P

mogoče nasledn vikend, čeprav kaže slabo vreme :dry: 

sreda četrtek sta edina dneva, ki sta idealna!  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, solorider pravi:

sreda četrtek sta edina dneva, ki sta idealna!  :OK:

bom .. k bom u penziji .. se kr na jadranko preselu .. do takrat pa moram garat, da si lahko kakšen izletek do Paklenice in nazaj prvošćim :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, maus pravi:

nism biu, čeprau sem reku, da bom šu na jadranko .. pač nisem biu na njej ... sm biu drugje in ji je drugač blo ime :P ... pa ceu vikend sem se valu po njej .. do bolećin  :P

mogoče nasledn vikend, čeprav kaže slabo vreme :dry: 

.

... brez fotk ne velja nič ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

hotel sem povedati, da pa na južnem delu Jadranke vreme nekak bo :) 

js sm pa hodtu povedat, da je treba do ke pridet :P 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Snecer pravi:

Jadranka ni samo do Paklenice :)

najlepši del je do pakle, potem pa res, do Splita je bolj dolgčas kot ne, potem pa spet fajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, DAMI34 pravi:

najlepši del je do pakle, potem pa res, do Splita je bolj dolgčas kot ne, potem pa spet fajn.

Novi Vinodolski - Rovanjska (za Paklo) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, gsxf750 pravi:

Novi Vinodolski - Rovanjska (za Paklo) 

V bistvu zadnje čase opažam da mi je Karlobag-pa do Drag najlepši del. Manjše hitrosti, če ulovim ritem samo plešem med ovinki, malo prometa, lepi razgledi.

Od Rovanjske, mi je pa skoraj bolj lušno po celini (Knin-Sinj), pa potem dol za Makarsko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Picim po jadranki, s prstom po karti.....a je tu nad svetim jurajem asfalt? Pa Karlobag-Gospic tud zgleda lepo. Kako pa je v resnici?IMG_0053.thumb.PNG.63e770a473477e8391f7ca8c729a3f04.PNG

 

IMG_0052.thumb.PNG.dfc0217f5c6b8198c4873000ae03e15e.PNG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Cartman pravi:

Picim po jadranki, s prstom po karti.....a je tu nad svetim jurajem asfalt? Pa Karlobag-Gospic tud zgleda lepo. Kako pa je v resnici?IMG_0053.thumb.PNG.63e770a473477e8391f7ca8c729a3f04.PNG

 

IMG_0052.thumb.PNG.dfc0217f5c6b8198c4873000ae03e15e.PNG

od Karlobaga gor je kar precej asfalta ni pa povsod, če zaviješ po velebitu. Karlobag -Gospič je pa čisto normalna lepa cesta (razgledi) tam jo užgeš, če te zaradi burje ulovijo :D

Splača se zavit do Dabarskih kukova, al pa prevozit (makedam) velebit.

Od sv. Juraja je pa tudi kar nekaj km asfalta, gugl zemljevidi pokažejo, nisem pa še bil.

Pri odcepu za Jablanac je pa tudi odcep na Velebit, se da tudi visoko pridet in je kr nekaj asfalta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Snecer pravi:

nad sv jurajem je asfalt ja

dokaž :P

je pa tok peska, da bi ćlouk mislu da je makadam .. pa tovornak je skoz na uvinku  :P 

street view uvink.thumb.jpg.f1085abc6ad5174968719574a7986ea5.jpg

 

 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes pa jadranka ni prav za moped...:P

https://www.facebook.com/crometeo.hr/videos/1303972549725470/

in Pakla :(

21688044_1304076423048416_2685366589799806798_o.thumb.png.44cf26a669d17973b644010d83c79950.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Cartman pravi:

Picim po jadranki, s prstom po karti.....a je tu nad svetim jurajem asfalt? Pa Karlobag-Gospic tud zgleda lepo. Kako pa je v resnici?

Sv. Juraj - Krasno - Otočac je asfalt. No, od odcepa za Kuterevo proti Švici del ceste obnavljajo, tako da zna biti trenutno tudi kak kilometer makadama.

Tudi če v Krasnem zaviješ desno proti Gospiću imaš vseskozi asfalt in nobenega prometa z izjemo kakšnega tovornjaka z lesom.

Za Karlobag - Gospić pa so ti že napisali...

Popravljeno . Popravil Joker
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Snecer pravi:

ko pa dežuje, pa je dež, sicer sol itd... jao kakšne gluposti

k dž dežuje, je dež .. kaj je tle narobe :P

Zadar in Šibenik pod vodo :huh: 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/zacetek-tedna-v-znamenju-nalivov-mozna-tudi-razlivanja-vodotokov.html

Popravljeno . Popravil maus
  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!