Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Ob 20. 10. 2017 ob 16:41, XTR pravi:

Top score tabla je že v Pakli? Povprečna hitrost in število padcev? :(

Z ležanjem vred

IMG_20171020_175048.thumb.jpg.96d31b81d50abe6d486f10186f486373.jpgIMG_20171020_163703.thumb.jpg.4b561438fb29fc6fb6f59d2fbec03306.jpgIMG_20171020_163657.thumb.jpg.bd458134c0a5401a2010b30fbf0c1e00.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 23 urami, XTR pravi:

Top score tabla je že v Pakli? Povprečna hitrost in število padcev? :(

Ze drugic lezi na tleh20171020_174106_Burst01.thumb.jpg.8600056e34b34ecc8615ca6c2a8f4504.jpg

Pa js sm tut kmal lezal

20171020_174633.thumb.jpg.edb3ae642e37592b415c4a89a74d608a.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

Z ležanjem vred

 

Prilepi še sliko oljnega madeža. Me zanima, ker ga včeraj nisem nikjer zasledil. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, XTR pravi:

Prilepi še sliko oljnega madeža. Me zanima, ker ga včeraj nisem nikjer zasledil. 

Bo @tonystx

Sicer sem pa sam kriv, ker sem sanjal in nisem bil pozoren na cesto. Vlaga in olje...adijo

Ob 20. 10. 2017 ob 18:04, DAMI34 pravi:

Z ležanjem vred

 

Je velik več škode, ampak se strinjam so vredni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

Olje :(

 

Zdej pa sam še "unga" čakam, da se vžge... :smoke:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za železo rabiš malo barve, za sebe rabiš malo sreče in pameti, pa ne se postavljati s povprečno hitrostjo. Mi damo všečkota tudi če ni cifer na sliki. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, DAMI34 said:

Sicer sem pa sam kriv, ker sem sanjal in nisem bil pozoren na cesto. Vlaga in olje...adijo

To je pa druga reč, če dodaš še vlago. Na celi trasi od Senja do Paklenice so ~trije vlažni odseki, pa še ti so bolj zoprni v smeri za nazaj. Senčne lege so kritične, ostalo je pa super. 

@tonystx Hvala za slike. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, amateur pravi:

Za železo rabiš malo barve, za sebe rabiš malo sreče in pameti, pa ne se postavljati s povprečno hitrostjo. Mi damo všečkota tudi če ni cifer na sliki. 

Hehe, povprečje se doseže z izbiro prostih cest in da ni prometa. Ne smeš verjet vsega kar se objavi. :D

Za ostalo je pa res sreča al pa neumnost, ker nisem pazil na cesto. Ni pa bila brzina, prej neskoncentriranost na cesto, vozim že od 4 ure danes, pa sem mal sanjal. Jebiga, sam sem kriv. Škode je pa več kot se na sliki vidi.pa tudi tok hudo ni. Kufri so 700€.....

Pravkar, XTR pravi:

To je pa druga reč, če dodaš še vlago. Na celi trasi od Senja do Paklenice so ~trije vlažni odseki, pa še ti so bolj zoprni v smeri za nazaj. Senčne lege so kritične, ostalo je pa super. 

@tonystx Hvala za slike. 

 

Samo vlaga ni problem, sem lep čas vozil po nji. Pa vajen sem jo. Saj prejšnja sobota ni bila nič boljša, še megla je bila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, luxsa pravi:

Jebemti vlago, no vids ce bi sel vceraj bi imel suho.:kva2:

Če ni vlažna potem gre bolj na trdo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

Za ostalo je pa res sreča al pa neumnost, ker nisem pazil na cesto. Ni pa bila brzina, prej neskoncentriranost na cesto, vozim že od 4 ure danes, pa sem mal sanjal. Jebiga, sam sem kriv. Škode je pa več kot se na sliki vidi.pa tudi tok hudo ni. Kufri so 700€.....

Važno da si cel. Zaščita je pa opravila svoje delo.

Sam sem bil danes v Avstriji, sem se bal Podkorena navzdol dopoldan zaradi kondenza, pa je bilo samo malo minimalne, ne mokre vlage (kolega je rekel, da je imel nasproti Vitranca zjutraj slano pred hišo), je bila pa zvečer vlaga na cesti koj z Ljubelja dol, na naši strani, na avstrijski strani gor pa suha cesta - narobe svet. 

Srečno pot nazaj, upam, da še pred dežjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, hajamoto pravi:

Kdor išče, ta najde. Srečno.

Jebat ga, motoristična realnost. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Snecer pravi:

nadomeščaš agronoma :) tako z znamko, kot s stilom :) 

Ko bi vsaj šponal, bi bil vsaj izgovor. :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, hajamoto pravi:

Kdor išče, ta najde. Srečno.

take pofleksane kombinezone imajo tapravi bajkerji......:smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, DAMI34 pravi:

Ko bi vsaj šponal, bi bil vsaj izgovor. :D

 

Če bi šponal, bi bil bolj pozoren in morda ne bi padel.

Morda...

Morda...

Važno da si cel in zdrav. Ampak to ti itak že veš.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno manj se sekiram :P očitno se da zajebat tudi brez norenja, sam malo zamišljen moraš biti pa je

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Snecer pravi:

ne diraj tega peciva :) saj veš...

misliš, da pol ko to pojejo .. posle mene, kr znorijo :huh:

pred 8 urami, Snecer pravi:

@maus o ti bmwejaš :) kak ovira pa še čeh, če se ne motim :) 

 

čeh u beemveju na jadranki .. nima kj tam počet :huh:

 

pred 3 urami, Snecer pravi:

tu nisem razumel najbolje, na Hrvaškem že lahko zaviješ desno, če je rdeča?

tut tam, za rdečo, pride zelena, mar ne :huh:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Snecer pravi:

pa to je znano pri tem slanem pecivu, ki se ponudi na mizi, za krofe ne vem, tam je lahko že pr izdelavo kaj čudnega :)

evo še zadnji "clip" pred novim ciklom

 

 

Pa kaj to sta sla na golico?  :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, tonystx pravi:

 

20171020_152818.jpg

A oljni madež je tale dolg, podaljšan štrajfen na sredini voznega pasu? V kombinaciji z vlago je bila drsalnica?

Sem pa prejšnji četrtek videl na dveh mestih olje na cesti, in precej posipano s peskom. Se ne spomnim točno kje, se mi zdi od Karlobaga naprej proti dol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, izibajker pravi:

A oljni madež je tale dolg, podaljšan štrajfen na sredini voznega pasu? V kombinaciji z vlago je bila drsalnica?

Sem pa prejšnji četrtek videl na dveh mestih olje na cesti, in precej posipano s peskom. Se ne spomnim točno kje, se mi zdi od Karlobaga naprej proti dol...

Od vinodolca naprej je špura. Kaj je točno ne vem, ker načeloma se tem zadevam izogibam. Očitno je bilo v ovinku te svinjarije preveč, pa še malce vlage, kačice in motor je proti koncu ovinka izgubljal oprijem, dokler se nisva ulegla. Drsel sem pa po svojem pasu naravnost. 

Usral sem ga sam, ker nisem pazil na asfalt, lise, kačice...ponavadi se takim zadevam izogibam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!