Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

8 minutes ago, Rubuz said:

@DAMI34, kako v tem/tvojem primeru deluje TC? Res me zanima. Predvidevam da ga tvoj KTM ima (razen če je bil na off :D).

TC samo prekine dodajanje moči pri pospeševanju. Pri zdrsu prednjega kolesa ali zdrsu zadnjega, ko ni pospeševanja, ti ne pomaga.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, DAMI34 pravi:

Vedno manj se sekiram :P očitno se da zajebat tudi brez norenja, sam malo zamišljen moraš biti pa je

Zajebat se da vedno. Tud ko ne noriš in si 110% pri stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

34 minutes ago, jskrablin said:

Vedno manj se sekiram :P očitno se da zajebat tudi brez norenja

Stari,si sploh ne predstavlam da se ti pocas peles,razn ce si se ustavlu pa pozabu nogo dol dat.:D

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

42 minutes ago, motolover said:

TC samo prekine dodajanje moči pri pospeševanju. Pri zdrsu prednjega kolesa ali zdrsu zadnjega, ko ni pospeševanja, ti ne pomaga.

Bi pomagal? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Rubuz pravi:

@DAMI34, kako v tem/tvojem primeru deluje TC? Res me zanima. Predvidevam da ga tvoj KTM ima (razen če je bil na off :D).

ne more delat, ker ni bil zdrs zadnjega kolesa zaradi pogona, ampak zdrs obeh koles v nagibu, pri nekje konstantem plinu. TC drugače dobro deluje (odvisno od izbire programa) če imaš v RAIN je ful občutljiv, če imaš v STREET je neka srednja vrednost, ampak ne moreš zajebat, namreč, če preveč odpreš plin bo posegel vmes. (vedno vozim v street, le poleti v race opciji, ki dovoli minimalno slajdanja)

Pri meni se ni, pa tudi ni moglo vklopit nič , ker sem samo peljal čez ovinek in ko bi moral spet dodat gas in dvignit motor ( v izteku ovinka), sem začutil, da vozim po mokrem (nekaj polito po tleh, pojma nimam) in takrat sta obe gumi začeli drseti motor pa padati in jaz sem se samo še ulegel skupaj z mopedom. (je čisto možno da sem gumo predhodno napacal po tisti črni svinjariji, potem še zapeljal na mokro in na kačice, in rezultat je znan) K sreči je šlo vse naravnost po mojem pasu (cca 10-15m). Jaz nisem ne zaviral ne dodajal, kot pravim v takem primeru nobena elektronika ne pomaga. Pomaga samo izogibanje sranju, če ga vidiš na cesti. Pa zbranost.

pred 5 urami, luxsa pravi:

Stari,si sploh ne predstavlam da se ti pocas peles,razn ce si se ustavlu pa pozabu nogo dol dat.:D

za moj način vožnje je bilo dokaj normalno umirjeno, mogoče preveč sanjavo...im guilty, nč ne lažem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, ukica pravi:

Bi pomagal? :) 

ne, ker zavor sploh nisem uporabljal. Predstavljaj si da običajno odpelješ ovinek in kar naenkrat iz normalnega asfalta prešaltaš na zelo spolzek moker, al pa masten...no tako je blo. Moped je šel dol, namesto gor. Markez tehnika...s tem da ga jaz ne znam dvignit kot on. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, vandrovec pravi:

Normalno bi bilo, da kraljem ovinkov zdrsne v ovinku, da pa kraljem ravnin v ovinku zdrsne je pa že malo čudno? :hmm:

potem me lahko kličeš kralj ovinkov :P

ps. ravnine ne vozim preko 120km/h

ovinke pa res včasih enako :D

no, zdej mal manj :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, DAMI34 pravi:

potem me lahko kličeš kralj ovinkov :P

ps. ravnine ne vozim preko 120km/h

ovinke pa res včasih enako :D

no, zdej mal manj :(

 

kawe so ti usrale jadranko...to je to  :lol1: evo mene kuči  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DAMI34, zato so te za nazaj dali vmes, da se ne bi zopet valjal :ninja:?

Drugače mi je žal za škodo na motorju, ampak pomembno je, da si ti ok!

Danes je tudi bila cesta na nekaterih odsekih prav sluzasta :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, DAMI34 pravi:

Vedno manj se sekiram :P očitno se da zajebat tudi brez norenja, sam malo zamišljen moraš biti pa je

oja se da... jest v zamisljen  z jamaho u avto prletu... jebiga hitr zrihtat pa naprej jadranko polagat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, KARMEN1 pravi:

Kdor ni skočil v morje, pa nima j..c :ras:............

Kaj pa tista dva(dve), na supu? Nista skočila, ampak samo slajdata po morju... A to pomeni, da imata vsak(a) samo pol j..c?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, KARMEN1 pravi:

@DAMI34, zato so te za nazaj dali vmes, da se ne bi zopet valjal :ninja:?

Drugače mi je žal za škodo na motorju, ampak pomembno je, da si ti ok!

Danes je tudi bila cesta na nekaterih odsekih prav sluzasta :blush:

to samo  zato, da sem ga bremzal... :kva2:

pred 2 urami, KARMEN1 pravi:

Kdor ni skočil v morje, pa nima j..c :ras:............

 

received_1671502722862063.jpeg

malo je takih z jajci  :lol1:

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, solorider pravi:

to samo  zato, da sem ga bremzal... :kva2:

 

ja, vse si nas bremzal, predvsem v petek od Karlobaga do Pakle....a veš kok je težko z zvito balanco nažigat ovinke? :P

Leva roka-triceps me boli :D

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, DAMI34 said:

ja, vse si nas bremzal, predvsem v petek od Karlobaga do Pakle....a veš kok je težko z zvito balanco nažigat ovinke? :P

Leva roka-triceps me boli :D

 

Uhh pol ni bil tok nedolzen padec kot sem mislu. Upam da zrihtas cimprej! :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ukica pravi:

Uhh pol ni bil tok nedolzen padec kot sem mislu. Upam da zrihtas cimprej! :) 

zame zelo nedolžen, po desni strani sem se mal dričal naredil 3 prevale in wala cel. Danes ne boli nič, roka boli res od balance, zvita naprej, pa navzdol. Moped jo je pa mal slabše odnesel, ker se je prekucnil na drugo stran. 

kreši zbrušeni (obe strani), (leva stran) zadnja tačka zbrušena in nosilec kovčka odtrgan, kufer uničen, balanca zvita, v križu zamaknjen (ampak po mojem se da samo losat vijake, pa naglihat), po desni pa skoraj nič, ker je motor skupaj z mano legel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!