Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 19 minutami, DAMI34 pravi:

ja, vse si nas bremzal, predvsem v petek od Karlobaga do Pakle....a veš kok je težko z zvito balanco nažigat ovinke? :P

Leva roka-triceps me boli :D

 

Daj nehi...se sploh nič ne vidi..takole si jaz naredim, ko me pijanega po tleh fukne... :lol1:

ko že drsaš z zaščitami... ne ga srat :blush:

20171020_174855_HDR.jpg

20171020_174904.jpg

20171020_174633.jpg

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, solorider pravi:

Daj nehi...se sploh nič ne vidi..takole si jaz naredim, ko me pijanega po tleh fukne... :lol1:

ko že drsaš z zaščitami... ne ga srat :blush:

 

a veš, kaj je najbolj žalostno? Da so kolenčniki še popolnoma celi :(

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

a veš, kaj je najbolj žalostno? Da so kolenčniki še popolnoma cel :(

 

pri padcu kolenčniki nimajo veze, če padeš na rit :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

zame zelo nedolžen, po desni strani sem se mal dričal naredil 3 prevale in wala cel. Danes ne boli nič, roka boli res od balance, zvita naprej, pa navzdol. Moped jo je pa mal slabše odnesel, ker se je prekucnil na drugo stran. 

kreši zbrušeni (obe strani), (leva stran) zadnja tačka zbrušena in nosilec kovčka odtrgan, kufer uničen, balanca zvita, v križu zamaknjen (ampak po mojem se da samo losat vijake, pa naglihat), po desni pa skoraj nič, ker je motor skupaj z mano legel.

Ko boš prodajal, pa zdej lohk napišeš: Nikoli paden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, solorider pravi:

 

malo je takih z jajci  :lol1:

.

.... pa še tist ki gre not, ponavadi z mejhnim ven pride ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Snecer pravi:

dajte si že kamere omislit, ker z vsakim prispevkom je zgodba večja :) 

s kamero je dolgčas, ker se zavrti za 90stopinj, pa iskre letijo, pa pol slišiš kako nekdo preklinja, pa laufa moped dviginit, da mu ga šleper na zgazi...nezanimivo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

s kamer je dolgčas, ker se zavrti za 90stopinj, pa iskre letijo, pa pol slišiš kako nekdo preklinja, pa laufa moped dviginit, da mu ga šleper na zgazi...nezanimivo :P

 

še par let pa bomo drone meli :) potem pa bo vse vidno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

 

no poglej, na 15.06 sem pa jaz v petek legel, tam je začel moped drset, pa sploh ni neki ovinek :(

 

pred eno uro, hajamoto pravi:

Ko boš prodajal, pa zdej lohk napišeš: Nikoli paden.

paden? On se je sam mal ulegu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Snecer pravi:

ja, si premočno dodal plin pa je elektronika zatajila?

ne 100% da ne, niti pod razno ne, sem prišel na nekaj in je cel moped začel drset. Sploh pa sem ležerno fijakal.

TC čisto normalno dela, če preveč odpiraš, sem že napisal, da sem v STREET programu vozil (dokaj občutljivo)

ps. ulegel bi se z vsakim mopedom, tudi Versysom, ker bi popolnoma enako vozil kot sem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

zalivke? polno jih je tam

počasi bo dovolj smetenja, ne, sem par strani napisal nazaj, nekaj mastno svinskega polito po cesti, pa oblačno, pa temen vizir dol, pa neskoncentriranost, bolj ležern ritem (smo šli hitrej mi zadnjič al pa enako) pa je proti koncu ovinka motor začel izgubljati oprijem (z obemi gumami, sem prav čutil kot bi zapeljal na mokro in grip adijo), kaj pa vem, možno tudi še dodatno potem vlaga, grob pofrezan asfalt in na koncu sem bil na zalivkah. Neki časa sem se še matral v nagibu in upanju da bodo gume prijele, nobene čudne reakcije nisem počel niti dodajal niti odvzemal plina, na zalivkah sem bil pa že prenizek in samo še legel. Če pogledaš so zalivke šele na koncu ovinka.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Snecer pravi:

 

Kot sem že enkrat prej omenil. Snecer, nujno se moraš povezat s hrvaško prometno policijo. Njim bi taki posnetki odlično koristili za analizo realnih situacij na Jadranki... Mogoče bi ti za kompenzacijo kakšno prenočišče častili, pa ne v arestu..:P

Ker za nas, navadne civile, sem malo skeptičen. Kdo ima pa čas gledat ure in ure tega video gradiva. Kljub temu, da je tehnično odlično...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 10. 2017 ob 22:09, DAMI34 pravi:

Vedno manj se sekiram :P očitno se da zajebat tudi brez norenja, sam malo zamišljen moraš biti pa je

tudi sam sem se že večkrat ujel, da pri nepozornosti-zamišljenosti,..., hitro zavoziš oz. te kaj preseneti....kar je pa itak logično...

slik nisem mogo odpreti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, izibajker pravi:

Kot sem že enkrat prej omenil. Snecer, nujno se moraš povezat s hrvaško prometno policijo. Njim bi taki posnetki odlično koristili za analizo realnih situacij na Jadranki... Mogoče bi ti za kompenzacijo kakšno prenočišče častili, pa ne v arestu..:P

Ker za nas, navadne civile, sem malo skeptičen. Kdo ima pa čas gledat ure in ure tega video gradiva. Kljub temu, da je tehnično odlično...

sj ma nadaljevanko z jadranke ... :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v tistem ovinku pri 18:30 pa prisežem, da bi lahko prejšnji teden na zidu podrajsal koleno če bi želel. Me je res presenetil, ga kr ni konec + malo pogleda v zid, malo v tla (vidim, da so bila posipana že v petek), ampak mi je ratal odvozit - res pa da z utripom 180/minuto. Jih je pa res, kot tudi omenjno v tej temi, še kar nekaj podobnih.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, Snecer pravi:

jutri še zadnjih 5 delov iz Jadranke :) 

a imaš tisto tekmovanje posneto  o travarici? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, solorider pravi:

a imaš tisto tekmovanje posneto  o travarici? :lol1:

.

... a pil ste tud ??? :eek: :eek: :eek:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!