Skoči na vsebino
jemcek

Jadranska magistrala

Priporočene objave

Gamma    246
Gamma

Še zadnji obisk magistrale, preden se uresniči sneženje in s tem soljenje dostopa do nje :) 

20171111_152219.thumb.jpg.0259ff6bc67e85ddd7ab11d24f169cda.jpg20171111_152305.thumb.jpg.159bb654f96878c55c0e0e7ffdcea726.jpg

Bilo je zelo mirno in prazno; srečal/opazil sem samo tri magistralarje. Zgleda da ste večinoma že obupali nad njo, ali pa ste se je raje taktično izognili :smoke:  jaz sem namreč dobesedno ostal brez gume :blush:

20171111_195013.thumb.jpg.456a3a1c68f461eeb1828fa78344527f.jpg

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
maus    49883
maus

zdj si bom pa v miru pogledal @Snecer eve objave na Youtube, celotno traso jadranke Rijeke do Paklenice in nazaj in z analitičnimi metodami analiziral vsak ovinek ... časa imam do marca, dovolj :P 

Popravljeno . Popravil maus

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Gamma    246
Gamma
pred 10 urami, DAMI34 pravi:

@Gammati si cel? to je edino pomembno.

Prosim oprostite @GO_Tomi  @DAMI34 in vsi ostali :hmm:, ki sem vas zavedel s svojo zadnjo fotko :blush: vse je bilo in vse je v redu z mano in nič ni bilo narobe; hotel sem se le mal pohecat :D iz svoje "bivše" zadnje gume ;) 

Popravljeno . Popravil Gamma

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Frenk 67    8634
Frenk 67
pred 15 urami, gsxf750 pravi:

Kateri vremenar pa vidi tako? Moj napoveduje burjo 20m/s (pri 10 zaprejo za I.kategorijo) z zaporo Jadranke vse do nedelje zjutraj!

za Senj

http://www.meteo-info.hr/grad/senj

opozorila nisi vedno brezvezna -PAXP-deijE.gif-PAXP-deijE.gif Poglej do konca.

Popravljeno . Popravil Frenk 67

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
maus    49883
maus
pred 2 minutami, Frenk 67 pravi:

opozorila nisi vedno brezvezna -PAXP-deijE.gif-PAXP-deijE.gif

pa glih ta ovink, k se ga da 300 odpelat :P

p.s.

valda da niso brezvezna ...  ko bo pa naredu sranje al pa cesto zapru ko se bo obrnu, se bodo pa čohal nazaj, kdo je kriu :huh: 

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
DAMI34    67764
DAMI34

znan prizor z naših cest. Cerado odpret pri strani pa zvezat, ali pa uporabljati lokalne ceste, kjer si bolj zaščiten pred burjo. Seveda pa tujcem ta pojav ni znan, kolikorat gledam Romune kako vlečejo še enoosno prikolico s sabo, potem pa jupijaaaa, ko jih le ta prehiti. :P

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
maus    49883
maus
pred 23 minutami, DAMI34 pravi:

znan prizor z naših cest. Cerado odpret pri strani pa zvezat, ali pa uporabljati lokalne ceste, kjer si bolj zaščiten pred burjo. Seveda pa tujcem ta pojav ni znan, kolikorat gledam Romune kako vlečejo še enoosno prikolico s sabo, potem pa jupijaaaa, ko jih le ta prehiti. :P

nuben jih ni izloču ... tam to dela policija ;) 

ampak ... se najdejo pobegaućki, ki pobegnejo ker se njim ne more nič goditi :jezik: 

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
DAMI34    67764
DAMI34
pred eno uro, Snecer pravi:

do otvoritvene vožnje spomladi, se bo veter polegel :) 

Do decembra se bo, ker jaz mam namen še 1x do pakle letos :P

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
MARE 65    1953
MARE 65
pred 3 urami, maus pravi:

pa glih ta ovink, k se ga da 300 odpelat :P

p.s.

valda da niso brezvezna ...  ko bo pa naredu sranje al pa cesto zapru ko se bo obrnu, se bodo pa čohal nazaj, kdo je kriu :huh: 

Kdo neki...pri nas DARS...to je pa ja čisto jasno:rolleyes:

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Kras1000    108
Kras1000

Joj, ta jadranska magistrala me prav navdihuje, ste me prepričali. :D Naslednje leto spomladi grem na pot od Rijeke do Dubrovnika. Mislim, da je okoli 720 oziroma 1440 km s povratkom, če se ne motim.

Podnevi in ponoči že sanjam, da svobodno vozim med obalo in gorami. Predolgo, sedaj me čaka celo pet ali šest mesecev sanjarjenja! :(

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
BIF    2806
BIF
pred 17 minutami, Kras1000 pravi:

Podnevi in ponoči že sanjam, da svobodno vozim med obalo in gorami....

....Čehi, Poljaki, Avstrijci, Nemci, Slovenci, Hrvati....kamioni, šleperji pick-up-i, "Wohn-wagni"...od naselja do naselja....med radarji....uhh...dosti je še za sanjat....:P

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
solorider    7544
solorider
pred 1 uro, BIF pravi:

....Čehi, Poljaki, Avstrijci, Nemci, Slovenci, Hrvati....kamioni, šleperji pick-up-i, "Wohn-wagni"...od naselja do naselja....med radarji....uhh...dosti je še za sanjat....:P

Borutt bi rekel, da te nobeden ne tera, da kršiš zakon! Globoka... :lol1:

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Kras1000    108
Kras1000
pred 3 urami, BIF pravi:

Hvala za spodbudo, sem že nehal sanjati. Vsekakor aprila mislim, da bo malo manj vsega tega kar naštevaš. Tudi radarji bodo še v zimskem spanju... :D

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se

• Zadnji brskalci   0 članov