Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 1 minuto, DinDiin pravi:

Joj, ta vikend pa je......:cry: Sam, da si ti cel Frenk! 

Fasu je sam ego pa denarnca. :mad:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj kriv je bil pesek sredi njegovega pasa in direkt na slemenu ovinka.... prvic da se mi je en ulegu direkt pred mojimi ocmi.... sicer pesek sm opazil sele potem ko sm gledu kaj se je zkodil..... 

Nic Frenk vzno da si ti ok! ostalo pa upam da zrihtas cimprej.... ker do padca je bil dan v tvoji druzbi prov odlicen bi se kr dal ponovit seveda brez uleganja sred ovinkov...... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, pik1 pravi:

...

ps.

... aja, edin zjutri mi pa ni bilo fino :eek:

nekam te je treslo ja na ac pri Brezovci, sam nobene ni blo na zadnjem sedežu ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni kakšen ovink, sam zmankal je motorja pod mano, zdrsnu je s ceste v jarek in nebi blo hudga, če se ne bi parkiral v tisti znak.

https_www.google.de_maps_@45.9587668,14.1900859,3a,75y,302.56.pdf

Na srečo je oprema naredila svoje in sem samo malo obtolčen. Potegnili smo ga iz jarka, armature je bla mrtva, ampak motor je zalaufal, vse je delal in nekako sem se odpeljal do doma. Če tole omislim pa, kakor je reku Gašper, krasen dan na Jadranki. :OK:

 

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Frenk 67 pravi:

Sploh ni kakšen ovink, sam zmankal je motorja pod mano, zdrsnu je s ceste v jarek in nebi blo hudga, če se ne bi parkiral v tisti znak.

https_www.google.de_maps_@45.9587668,14.1900859,3a,75y,302.56.pdf

Na srečo je oprema naredila svoje in sem samo malo obtolčen. Potegnili smo ga iz jarka, armature je bla mrtva, ampak motor je zalaufal, vse je delal in nekako sem se odpeljal do doma. Če tole omislim pa, kakor je reku Gašper, krasen dan na Jadranki. :OK:

 

.

... stari če se imaš vsaj prbližn fajn na tem svetu ... bodi ZELOOOO VESEL ... :huh:

 

 

 

ps.

... jebeš tista avstrijska jajca :dry:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, Frenk 67 pravi:

Sploh ni kakšen ovink, sam zmankal je motorja pod mano, zdrsnu je s ceste v jarek in nebi blo hudga, če se ne bi parkiral v tisti znak.

https_www.google.de_maps_@45.9587668,14.1900859,3a,75y,302.56.pdf

Na srečo je oprema naredila svoje in sem samo malo obtolčen. Potegnili smo ga iz jarka, armature je bla mrtva, ampak motor je zalaufal, vse je delal in nekako sem se odpeljal do doma. Če tole omislim pa, kakor je reku Gašper, krasen dan na Jadranki. :OK:

 

kje si se ulegel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, solorider pravi:

kje si se ulegel?

Saj se vidi v prilogi, Petkovec med Logatcem in Žiremi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Frenk 67 pravi:

Saj se vidi v prilogi, Petkovec med Logatcem in Žiremi.

nisem pdf odpiral, sem pa mislil, da je bilo bolj na jugu. Hvala za odgovor. :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 4. 2018 ob 10:51, DAMI34 pravi:

vetra ne bo :D

Dinko...zrihta vedno, Milena bo polna, kar pa se tiče ugodnosti, ti ne bi znal svetovat.

Mislis Knezevic Mileno? Mi je odpisala da je prosto.. Je ze kdo spal tam? Je pa v Selinah.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, stankolovski pravi:

Mislis Knezevic Mileno? Mi je odpisala da je prosto.. Je ze kdo spal tam? Je pa v Selinah.. 

večina MSja :P vikend že mam rezerviran :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Frenk 67 pravi:

Saj se vidi v prilogi, Petkovec med Logatcem in Žiremi.

bom zutri pogledu k bom šou na šiht če so kšne črte vidt :D   drgač pa un klanec z ovinki preden si prišel do padca je cel bolj drseč... v avtu opazim ko probavam ...z motorjem ne upam,     pa itak je tolk lukenj itd da je res skoz treba pazit   log. - žiri... obup

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, DAMI34 pravi:

večina MSja :P vikend že mam rezerviran :P

 

 

Potem se pa vidimo.. Tudi midva prideva v soboto.. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups.. Zamesal sem datume.. Prihajam ta vikend.. Rezerviral pa sem za 14.4.. Milena pa je ze res polna ta vikend.. 

 

Bomo drugje nasli:) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, DAMI34 pravi:

večina MSja :P vikend že mam rezerviran :P

 

 

Lahko dobim prosim kakšen kontakt (email, telefon, spletna stran)? Ima tudi možnost B&B, HB? Hvala :)

Sem že večkrat prespal v Selinah, ampak v Penzionu Croatia.. lani so nas pa tam olupili do konca in nazaj, ne grem več tja. Hrana je res izvrstna, šef pa, čeprav dela vse brez dokumentov in računa, nima nikoli dovolj polne denarnice, da te ne bi še malo nategnil.

Popravljeno . Popravil mince
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, mince pravi:

Lahko dobim prosim kakšen kontakt (email, telefon, spletna stran)? Ima tudi možnost B&B, HB? Hvala :)

Sem že večkrat prespal v Selinah, ampak v Penzionu Croatia.. lani so nas pa tam olupili do konca in nazaj, ne grem več tja. Hrana je res izvrstna, šef pa, čeprav dela vse brez dokumentov in računa, nima nikoli dovolj polne denarnice, da te ne bi še malo nategnil.

Mal pobrskaj nazaj je kup naslovov objavljenih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, DAMI34 pravi:

večina MSja :P vikend že mam rezerviran :P

 

 

a js mam tut :? ... spet k teb stisnu  :dry:

ta vikend ne morm .. za naslednji pa še nisem čist zihr :P

 

pred 1 uro, mince pravi:

Lahko dobim prosim kakšen kontakt (email, telefon, spletna stran)? Ima tudi možnost B&B, HB? Hvala :)

Zna met Vesna nasprot Dinkota frej ... ampak moraš z usti vprašat, ker ne vem naslova ... tam sem vedno dobil frej .. al pa Dinkota vpraši

najdu
http://www.rivijera-paklenica.hr/smjestaj/apartmani-kamp-vesna/230.html

+385 98 924 4604

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil prosto v Paklenici. . Pri Europi nasproti Vicka..  ugodno.. Samo se gas:) 

Popravljeno . Popravil stankolovski
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, DAMI34 pravi:

Točk :P

IMG_20180407_113644.thumb.jpg.5d4a9f83d777e76f9d47681786759fa0.jpg

A tkole gnilo je...pol pa nč ne zamujam :whistle:

 

Sm mislu dons, pa so tehnične težave. Motor je OK, šofer pa ne sme it več k 10m stran od...

toilet-roll-massive-diarrhea-apocalypse-13569521030.jpg.7e51fb8c9f6ccbb3b3e499783318277a.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, stankolovski pravi:

img20180407145715.jpg

Aja, na riješki obvoznici sem te prehitel, potem smo pa skupaj nekaj časa vozili?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!