Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Jaz in Keiko sva včeraj naredili fočk v Paklenici :wub:

Prazna cesta obsijana s soncem, temperature ravno prave!

:OK:

Jaz in Keiko včeraj fočk v Paklenici :wub:

Cesta prazna obsijana s soncem, temperature ravno prave!

:OK:

pol smo se ziher srečal :OK: jaz zdaj prišel nazaj :kva2: vse kar si rekla drži 100% :notworthy:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....se pridružujem tudi jaz.....23.10 dol in 25.10. nazaj.......ne bi moglo biti boljše, oz., če bi bilo bi bilo že kičasto :P:OK: .......to je to za letos... :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

danes tja, jutri nazaj :OK: rabil bi enga snemalca, da bi me snemal kako se vozi gs :kva1: najbolj primeren bi bil Snecer :kva2: da mu ne zmanjka literature :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, jaz ne grem... :zzz: ne bi bili fajn posnetki... bi se z XJR naveličal zadej guncat... :yea1: prazno magistralko imam pa že dodobra posneto... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes tja, jutri nazaj :OK: rabil bi enga snemalca, da bi me snemal kako se vozi gs :kva1: najbolj primeren bi bil Snecer :kva2: da mu ne zmanjka literature :lol1:

Včeraj sem se malo peljal in srečal enega na GSki na LJ obvoznici, nisem snemal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, jaz ne grem... :zzz: ne bi bili fajn posnetki... bi se z XJR naveličal zadej guncat... :yea1: prazno magistralko imam pa že dodobra posneto... :OK:

res prazna :kva1: toda sončna, čista in potrebna, da jo kdo naskoči :kva2: čista poezija :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Spomladi bi se odpravil za ene 3 dni po jadranski magistrali (niti novo leto še ni, pa sem že ves neučakan :headbang: ). Ker se bolj slabo spoznam na kraje južno od naše meje, bi prosil, če mi lahko kdo na hitro sestavi pot v google maps, po kateri naj grem, da bom čim več videl. Imam umirjen stil vožnje in mi ne iščem najboljših ovinkov, ampak raje lep razgled, če je pa še kakšen dober ovinek zraven pa še toliko bolje. Glede kilometrine nimam omejitev, bi si pa želel iti vsaj do Dubrovnika. Kako je s prenočišči, je potrebno kaj v naprej rezervirati ali se vse dobi ob poti? Kakšne so cene?

Popravljeno . Popravil kianalvane
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si-->Dubrovnik je luštna furca. Za spat se ne secirat dobiš apartma brez težav. Ni treba nič rezervirat. Vzami si raje kakšen dan več in uživaj. Skombiniraj, tako, da se ne boš dvakrat vozil po istih cestah. .Recimo štartaš v petek po šihtu in pičiš Kočevje-Delnice-Senj-Pag. Pa naslednji dan po otoku do Zadra in naprej proti jugu... Ko greš Nazaj isti odsek odfuraš recimo na relaciji Zadar-Starigrad-Karlobag-Plitvice-Bihač-Karlovac-Metlika...

Uf kak mi je zdle zadišal po sardelcah iz Zlarina :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr zgleda tvoj plan. Ma sej ni preveč za komplicirat. Pol itak sprot vidiš kako ti gre. Če se ti v petek v službi zavleče pol ciljaš na kakšno Crikvenico. Pa če je gužva na obali greš lahko od Zadra do Splita preko Knina... Sicer stvar okusa ampak za spat se bolj splača izbirat manjše kraje. Kakšna večja mesta ob obali niso nevem kaj. Alternativa Šibeniku ti je recimo Tribunj ali pa Primošten. Preden greš malo poglej kaj se dol dogaja na lokalni ravni, ker skoraj vsak kraj slovi po kakšnem tradicionalnem dogodku. Primošten ima spomladi eno tako hudo vaško veselico. Tribunj je znan po oslovskih dirkah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če bi nazaj grede potegnil čez Mostar - Sarajevo - Jajce - Bihač - Karlovac - Delnice - ....?

Če boš povedal pravi čas, se lahko zgodi, da bova vsaj dva....

Trije.....
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če bi nazaj grede potegnil čez Mostar - Sarajevo - Jajce - Bihač - Karlovac - Delnice - ....?

Če boš povedal pravi čas, se lahko zgodi, da bova vsaj dva....

če bi bil že v Karlovcu bi jaz raje šel za Metliko :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Faaakkkkkkkkkkkkkkkk .......

......... kako nej se sprostim med prazniki, če mi prjatli takele fotke pošiljajo na mobitel ........

.... PRIZNAM !!!!!!!!!!

.... res sem en navadn pussy .... :cry: :cry: :cry:

post-38837-0-96859000-1356786201_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

V petek sončno, božansko, cesta topla, čista in je takšna, ko smo jo lani pustili :OK: Včeraj oblačno, malo hladneje a tudi adrenalinsko.

 

 

 

... svaka čast ....

.. za kosilo naročit, ti pa ne manjka okusa  !!!!   :OK:

 

.... lajkam !!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek sončno, božansko, cesta topla, čista in je takšna, ko smo jo lani pustili :OK: Včeraj oblačno, malo hladneje a tudi adrenalinsko.

A blitve nisi naročil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imate kakšna priporočila za dobre restavracije ob Jadanki ? Take ne fensi drage, pa po možnosti z domačim futrom, ne zmrzjenim iz drugega konca sveta.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Starigrad Paklenica  - Bufet Paklenica - po domače "pri Dinku"...

 

slike pa gor pri Soloriderju poglej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Neumu Orka,zadnja restavracija na desni smer-proti Dubrovniku......prstaci sveži in zelo pocen,tud ostal futr.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!