Skoči na vsebino

Moto Guzzi CALIFORNIA STONE


Damian

Priporočene objave

Najbrž bom res z avtom odpeketal do Kopra, da vidim situacijo.Kar nekej dnarja mam, za en del bi mogu pa še XVS 250 prodat.

Če ne , bom pa pomladi počakal.

Damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi e da veliko stvari, sploh trenutno, tudi okoli cene, tudi v trgovini dogovorit. Ampak je boljše da se osebno oglasiš, pa resen namen pokažeš ( $$$$$ ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne boš preveč razočaran. Ko sem jaz tudi zelo resno kupoval drugi motor in mi je denar skoraj iz žepov ven gledal, me tam doli v KP niti povohali niso, še dober dan jim iz ust ni šel. Pa se je G spremenil v B. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je treba vse Guzzije s popustom kupovati pri uvozniku, ni možno pri prodajcu, npr. v Britofu pri Kranju? Tam so se mi zdeli zelo komunikativni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja edino pri uvozniku se dajo dobiti novi motorji starejših letnikov ker se ostali prodajalci že pobrigajo, da jim motorji ne ostajajo. Je pa res, da se bojo pri A+ mogli naučiti še marsičesa, predvsem pa imeti posluh do kupca ampak to je že druga zgodba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če bojo kej preveč pametni ratal, lahko še vedno odkorakaš pa kupiš japonca :D Se nebi prvič zgodilo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem v Kopru. In v Celju.

Razocaran!!!

Trdno na svojih temeljih stojijo,

tud' za nekaj par ne popustijo,

saj nisem nor, da drago kupil, dve leti stari bi motor,

nek'teri prav'jo, bolši so Japončki,

ko spomnem Buldoga se, mi stop'jo živčkov končki....

LP vsem (ob kozarčku cvička)

Damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kako je pa s servisi za Guzzije. zanima me dober servis, ce je se blizu Novega mesta pa sploh super. Pooblasceni in nepooblasceni.

Damjan

P.S.

Mogoce pa bo Guzzi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lepo bi prosil Marijana (Moto Guzzi jackal), ce mi poslje svoj mail na damjan.zulic@insert.si ali me poklice na 031 363 449 , ker ga preko private messagea ne morem dobiti. (ali pa sem rac.analfabet).

RABIM NEKAJ NASVETOV,PRESS

LP Damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rezervni deli pri tako dobrem motorju pa res niso potrebni-, drugače pa se jih da dobiti v kopru, najraje pa guzzisti gremo v pordenone ponje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

damian

sam sem imel Jackala eno leto - motor te res zadane v srce.. tako je lep in cool, da ljudje kar stoje na cesti in zijajo z odprtimi usti - to je edini čoper s katerim po zadnjem kolesu spelješ pri zeleni..

potem se je pa začelo:

semering pri kardanu je puščal olje in jaz sem 3 (!!) mesece brisal olje v garaži predno so ga Koprčani nabavili

pa je od vibracij počil plastični pokrovček elektrike - 9 :evil: :evil: :evil:

DEVET mesecev sem čakal in ga prodal, ker me je prijel popizditis

res je lep - moraš pa imeti srečo in potem je vse ok :)

če pa kaj crkne, se boš pa jahal po celi evropi da boš dobil del

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

in grabila te bo ubijalska sla

odločil se boš pa seveda sam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na to temo moram dati repliko, ker me nerazumno početje takih ljudi spravi ob živce. A dober motor si se odločil prodat sam zaradi enga semeringa in enga plastičnega pokrovčka, pa še da si čakal tok cajta na rezervne dele, ko pa imaš v Trstu dve velike štacune za guzzije, kjer dobiš skoraj vse, če ne ti pa pošljejo po pošti. Dost žalostno je pa tud, da imaš internet, pa ne poznaš nobenga pagea od guzzija, kjer lahko vse stvari kupiš prek interneta iz Nemčije, Avstrije, Italije... Ja kaj bo šele pri japoncu, ko bo po par 10000 km potrebno razstavit mašino na prafaktorje in menjat ketnco, tesnila,... Ja Damjan je pa po neuspelem poskušanju nabave guzzija kupil ....hmm konfekcijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj bo šele pri japoncu, ko bo po par 10000 km potrebno razstavit mašino na prafaktorje in menjat ketnco, tesnila,...

da ne bom jaz tebe razstavil na prava-faktorje :twisted: ene mojih masin se ni bilo treba odpreti,kamo li razstavljati..... predvsem ne "po par 10k km"... jebemtis tut.vozim ze 4. japonca po vrsti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol: :lol: :lol:

ice - si vstal na levo nogo :?:

kaj si pa tako hud :evil:

saj ni nič slabega mislil - poglej kaj vse pišemo o HD-jih - pa ga moj bratec vseeno ima tako dooolgo, da je v tem času veliiko drugih znamk končalo na otpadu

pollitra kave zjutraj meni vedno prežene slabo voljo

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nic hud...... saj je " :twisted: "zraven.... :wink: ....kave ne pijem 8) .... tisto o mojih izkusnjah s HD je nazalost vse res. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noja saj pravim - eni motorji so za vozit drugi pa za šraufat - pač kar človek raje počne - moj brat je bil kot otrok "odfotrazatrtmodelar" - sedaj pa užiiiiva v šraufanju okraskov, da je kaj - njegov sin pravi da je ta HD hujši od kateregakoli turškega kamiona (springer, cel v kromu, lučke in okraski, da jih novoletna jelka pri Tromostovju ne nese, zadnja guma dela konkurenco F1) - ampak če je človek srečen = to to

:lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto Guzzi je čisto v redu motorciklinček. Žal ima pa škifastega zastopnika pri nas.

Je tudi na moji kravi neslo tesnilo na kardanu, pa so mi ga dobavili in namestili v nekaj dneh.

Ker, če si motocikel lahko vplačal in prevzel pri nas, ni razloga, da bi pol Evrope premetal zaradi rezervnega dela. Tipom, uvoznikom iz KP, je Trst še dosti bližje, kot ostalim iz notranjosti. Ampak, tista sled sivih celic v lobanji jim ni znesla računa, da bi sami skočili čez mejo in s seboj v žepu privlekli tisto tesnilce in pokrovček. Po zelenjavo, pralne praške in Laško pivo pa itak vsak teden hodijo tja čez.

Želim jim, da bi jim samomor uspel v prvem poskusu :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pri uvozniku Guzzijev se stvari spreminjajo, vsaj trudijo se v to smer (nova pristojna oseba) in res upam, da jim bo uspelo. Je pa res, da so tudi Italijani Italijani in da je potrebna "idealna kombinacija okoliščin", da bi stvari potekale tako, kot si želimo.

Drži pa tudi, kar je Damjan povedal: namreč v bližini meje (na oni strani, Trst ali Pordenone) se marsikaj dobi, če se mudi, velikokrat zadošča telefonski klic.

Novi model (in seveda tudi ostale) se bo dali videti konec meseca v Radgoni.

BMG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,... Ja Damjan je pa po neuspelem poskušanju nabave guzzija kupil ....hmm konfekcijo?

Zdravo, Damijan

Imam občutek, da si s tem mislil mene.

No, če bi bil uvoznik samo malo bolj elastičen, ali pa bi prodajalec rabljenega Stona popustil 50 ksit, potem bi bil v moji garaži pač Stone. Denar sem imel pripravljen.

Sedaj je pa Bulldog , česar sem tudi zelo vesel.

Kar se mene tiče, je tudi Buldog motor z dušo. Predvsem pa o "duši" ali konfekciji odloča po moje "odnos" med lastnikom in motorjem, ne pa firma motorja.

Poznam en kup Harleyasev pa tudi enega Guzzista, ki so te motorje kupili , kakor "zaradi njihove duše", na morje jih peljajo pa na prikolici, da se lahko potem malo frajerišejo (krog po centru Raba, pol pa nazaj glancat). Pa ne samo na morju, tudi v Lj.

Moj kuža pa za mene ima dušo pa če se drugim zdi še taka konfekcija.

p.s.

Kar se tiče rezervnih delov pa jih je tudi po moje dolžan zagotoviti uvoznik, ne pa, da mora lastnik iskati okoli.(velja tako za motor, avto, kot za štedilnik....)

Pa lep pozdrav

Damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zmeraj trdim, da ima motor dušo zaradi mene, ne pa zaradi znamke, ki ga prodaja (in reklamira).

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!