Skoči na vsebino

Moto Guzzi CALIFORNIA STONE


Damian

Priporočene objave

OK, sej nejbrž sem sam jest tak, sam... mel sem/mam enga nemca, dva japonca pa guzzija... sam pri guzziju ni blo treba mašine šraufat. Pr japoncih ni blo treba elektrike rihtat (razn enkat menjava avtomata za žmigovce... paše od jugota). Pa še tist kar je blo pr guci narobe z elektriko so zajebal drugi k so čudn zvezal vse.

Aja... pa poglej si pr buldogu mal konjičke... pa ceno. Je pa res da je california nekak razred zase pa je ne morš lih primerjat z buldogom al pa banditom al pa....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja... pa poglej si pr buldogu mal konjičke... pa ceno. Je pa res da je california nekak razred zase pa je ne morš lih primerjat z buldogom al pa banditom al pa....

LP

Ne bi rekel, da je bistvena razlika. Stone ima malo več konjičkov in malce več navora, je pa tudi podoben odstotek težji.

Kar se cene tiče, poglej ceno Stona 2003, mu dodaj nekaj opreme, ki jo ima buldog (zavore, obratomer, steklo), pa si verjetno s ceno kar nad buldogom.

Pa nisem rekel da je Stone slab, saj celo ni dosti manjkalo, da bi ga kupil. (50 ksit popusta)

Pravim samo, da je duša motorja odvisna od lastnikovega odnosa do motorja in motorizma, ne pa od firme. To, da motorji nekaterih firm imajo dušo, nekateri pa ne, je po moje bolj reklamni štos.

Vsak motor ima dušo. če ga imaš rad.

Sicer pa je bil to bolj odgovor, ko me je Damijan malce zbodel, da sem kupil konfekcijo. Mislim, da Buldog malce odstopa od konfekcije tako po videzu, kot značaju.

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja... pa poglej si pr buldogu mal konjičke... pa ceno. Je pa res da je california nekak razred zase pa je ne morš lih primerjat z buldogom al pa banditom al pa....

LP

Ne bi rekel, da je bistvena razlika. Stone ima malo več konjičkov in malce več navora, je pa tudi podoben odstotek težji.

Kar se cene tiče, poglej ceno Stona 2003, mu dodaj nekaj opreme, ki jo ima buldog (zavore, obratomer, steklo), pa si verjetno s ceno kar nad buldogom.

Pa nisem rekel da je Stone slab, saj celo ni dosti manjkalo, da bi ga kupil. (50 ksit popusta)

Pravim samo, da je duša motorja odvisna od lastnikovega odnosa do motorja in motorizma, ne pa od firme. To, da motorji nekaterih firm imajo dušo, nekateri pa ne, je po moje bolj reklamni štos.

Vsak motor ima dušo. če ga imaš rad.

Sicer pa je bil to bolj odgovor, ko me je Damijan malce zbodel, da sem kupil konfekcijo. Mislim, da Buldog malce odstopa od konfekcije tako po videzu, kot značaju.

LP D

Damjan prav imaš

8)

ne se sekirat - tukej jih veliko kar malo iz heca draži.. sej veš: da se kej dogaja

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!