Skoči na vsebino

MK Padrino Jajce-BIH


lukabogo

Priporočene objave

Motozbor bo potekal na Plivskem jezeru v bližini Jajca. Če koga zanima, kar na plan z besedo.

MK Padrino

Nekateri nimamo Facebooka, ali lahko vabilo nalepiš?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse kar lahko naredim je tole...

No zdaj se pa lahko prebere. Zanimivo. Tista jezera tm okoli so lepa, vredno premislit.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk sm js gledu, je ambient fenomenalen. mi gremo sicer že v četrtek proti bosni tako, da bomo iz petka na soboto v Jajcu, v soboto zjutraj gremo pa dalje. lahk se pridružiš. klikni tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za sladoled boš dau pa sva kvit :whistle::P

Dol boš pa težko našla sladoled! Imajo pa razne pitice in burek. Se vidma v soboto - ko boš vidla znak od Moto Klape 7 (veliko številko 7), pocukaj za rokav!

MiP

http://www.motoklub-motoklapa7.si/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dol boš pa težko našla sladoled! Imajo pa razne pitice in burek. Se vidma v soboto - ko boš vidla znak od Moto Klape 7 (veliko številko 7), pocukaj za rokav!

MiP

http://www.motoklub-motoklapa7.si/

:xx: sladoled bo pr nas, une pitice pa sve oko mesa bo pa naslednjih 14 dni :D tko da pocukat se bomo mogl kje drugje :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk sm js gledu, je ambient fenomenalen. mi gremo sicer že v četrtek proti bosni tako, da bomo iz petka na soboto v Jajcu, v soboto zjutraj gremo pa dalje. lahk se pridružiš. klikni tukaj

Jaz sem bil v Jajcu. Sigurno smo tudi spali v istem hotelu :yea2:. Skoda, ker nismo še kakšne rekli. Pa kakšnega :beer1: spili. A smo ga???? :alko:

Ali ste bili kaj mokri nazaj grede?

lp

p.s. Če bi vedel, kako je voda dobra bi jo večer prej več pil :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil v Jajcu. Sigurno smo tudi spali v istem hotelu :yea2:. Skoda, ker nismo še kakšne rekli. Pa kakšnega :beer1: spili. A smo ga???? :alko:

Ali ste bili kaj mokri nazaj grede?

lp

p.s. Če bi vedel, kako je voda dobra bi jo večer prej več pil :kva2:

sej smo se vidl oziroma pogovarjal pred hotelom. js sm tisti, ki ti je rekel , če boš dal za pijačo.:naughty: saj imaš črno fjr, a ne?

mokri pa na srečo nismo bili.

Popravljeno . Popravil lukabogo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej smo se vidl oziroma pogovarjal pred hotelom. js sm tisti, ki ti je rekel , če boš dal za pijačo.:naughty: saj imaš črno fjr, a ne?

mokri pa na srečo nismo bili.

Drži to sem bil jaz. Glede pijače pa veš "Gorenjci se ne damo". Ko se spet srečamo je :beer1: na moj račun.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!