Skoči na vsebino

Moto zbori v tujini


BLACKACES

  

127 članov je glasovalo

  1. 1. Kolikokrat obiščete motozbor v tujini?

    • Se redno udeležujem
      30
    • Sem se že udeležil
      63
    • Še nisem bi
      38


Priporočene objave

Opažam veliko vabil za motozbore v tujini. Tu predusem mislim na Srbijo, Hrvaško in Bosno. Veliko motoristov nas še ni bilo na teh motozborih in potrebujemo več informacij.

Zanima nas organiziranost, ponudba, varnost..........

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve kaj o tem?

17.-19.06.2011. BLACK POINT BIKER PARTY

I OVE GODINE KAO I SVAKE GODINE BLACK POINT MK PULA ZA VAS PRIPREMA BLACK POINT BIKER PARTY KOJI ĆE SE ODRŽATI NA VEČ POZNATOJ LOKACIJI U ŠIŠANU NA PROSTORU ex VOJNOGA KOMPLEKSA SVETICA.

Šišan je mjesto 9 km udaljeno od grada Pule, a za sve one koji nas do sada nisu posjetili biti će postavljeni putokazi od svih ulaza u Pulu pa do mjesta održavanja susreta tako da se nije moguće izgubiti.

Program susreta:

Petak:

Big Bang (Istra)

Vis the thunderbirds (Pula)

Subota:

Razgledavanje podzemnog potkopa (tunela) od 16 sati

Lovački gulaš (od 16 do 21 sat)

moto igre sa bogatim nagradama

Blue Jeans band (Poreč)

Guns 'n' sosed (Slovenija) Tribute to Guns'n' Roses

Striptiz

Dominati (Zagreb)

Ove godine po prvi putam na našem susretu biti će montiran i Whisky bar na kojem će ljubiteljima whiskya piće točiti hostese u toplessu

Besplatan kamp u gustoj borovoj šumi (debela hladovina tokom cijelog dana) za sve posjetitelje

BESPLATAN ULAZ ZA SVE POSJETITELJE!!!!!!!

www.blackpointmk.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene letos žal ne bo ker grem v daruvar na moto zbor. drgač pa odličen moto zbor meni osebno med boljšimi v hr-istri.

priporočam :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene letos žal ne bo ker grem v daruvar na moto zbor. drgač pa odličen moto zbor meni osebno med boljšimi v hr-istri.

priporočam :worship:

Prosim, če napišeš kaj več.

Kakšna je organizacija?

Koliko motoristov je bilo?

WC, tuš

Varnost?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Smo pa zgodaj žačeli z izleti. Do Delnic bo pa še kar nekaj peska gor na Sljeme. Po pameti in srečno

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preverjeno, peseka na cestišču ni,ceste suhe, snega 10-15 cm, ne vem na katero Sljeme si mislo? mogoče tisto pri Zagrebu, to so imformacije od predsednika moto kluba iz Delnic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sem šel do Krka čez Delnice. Od meje naprej je bla cesta obupna . Peska na tone in mokro.šele ko se začneš že spuščat prot morju je blo lepo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jozexj6 ti verjamem, danes popoldan sem se pogovarjo z presdnikom moto kluba Paškotom, in on mi je posredovao informacije takšne kot so v prejšnjem postu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari rokeri Umag!!!!! Meni dejansko najboljši moto zbor daleč na okoli, seveda stvar percepcije...ampak morje res dobro vzdušje...z eno besedo NAJBOLJšI!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari rokeri Umag!!!!! Meni dejansko najboljši moto zbor daleč na okoli ...

Staari rokeri v začetku maja in MC Indians v Poreču prvi vikend v juliju sta zame dva 'must be there' zbora na Hrvaškem.

Letos sem povabljen še v Livno (BiH, MC Vukovi) enkrat proti koncu avgusta. Baje je noro, bom videl :) .

Pula septembra? No ja, ravno v trans ne padam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

A kdo pozna moto zbor Otok - Sinj, ki ga organizira MK Nočna mora. Dogodek bo naslednji vikend. Mogoče gre kdo pogledat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Zelo dober moto zbor na Hrvaškem je v Omišu v organizaciji MK Omiški gusari odvija se zadnji vikend v septembru, kaj več pa:

 

 

www.motozapisi.si

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za zacetek sezone je v Umagu eden boljsih, zacetek maja, kot je napisal andi1.

 

Ce se kdo ni bil in se ne more odlocit ali je to zanj:

 

- Na zbore je najboljs hodit sproscen, v zelji da spoznas koga, poklepetas, z enim usesom prisluhnes rock glasbi, itd. 

- V kolikor prides samo pit, puncam tezit in agresijo zganjat, se prej kot slej zameris ljudem in postanejo zbori nezanimivi, v stilu: vedno isti ljudje, premal samskih bejb in podobno...

- Zbori niso podobni orgijam v gavijoliju ali na študentski tržnici (ceprav bi si marsikdo zelel toliko studentk na kupu)

- Starostne razlike so velike, zato se je treba tudi prilagajat eden drugemu. 

 

Sigurno se srecamo na kakem, enkrat smo se celo menili, da bi imeli vsi motosvet majice, da se lazje najdemo, ampak do realizacije projekta zal ni prislo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To z majicami je bilo cca tri leta nazaj za Umag če se ne motim...škoda da se nismo dogovorili. Fino bi bilo spoznati ljudi, s katerimi se navidezno poznamo že leta.

 

Lp Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!