Skoči na vsebino

Ducati 1199 Panigale


BIZIXXX

Priporočene objave

No končno sem uspel dobit tole živalco v roke.Pri slovenskem uvozniku so mi jo prijazno odstopili za eno popoldne. Za povrh sem povabil zraven še dobrega prijatelja da gre zraven z mojim 1098, da bi lahko direktno primerjala razlike med modeloma 1098 in 1199.

Ma je ratau iz tega cel štos, Žabnčan (tako ga kličem) mi je reku da pride z avtom do uvoznika, se preobleče in greva z mojim 1098 in testnim 1199 naredit čimveč kilometrov.

In ga čakam pred salonom Ducati, z prodajalcem in mehanikom mal čvekamo, neki se hihitata in smejeta, ko okol salona uleti tip z 1199 Panigalejem, nov Ducati Tricolore kombinezon, nova Arai čelada, novi Diadora škornji, ah si mislim še en lucky bastard. Ko tip pelje direkt vame, v zadnjem momentu odvije in parkira. Men nič jasno, gledam mal čudno, ko dvigne vizir in ajgaa Žabnčan. Nafoooku me je kukr sem dolg pa širok. :lol:

Ko sem bil 14 nazaj na dopustu, si ga je nabavu in nič povedu, ker sem jest tko vneto planiral tole testiranje in se me je mal prvošču. Dobr me je. :grim

post-2615-0-96086700-1343591426_thumb.jpg

No k motorčku. Ta prvo mal navodil iz strani serviserja, ne smeš čez 6 tisoč obratov, motor je še nov, potem mi je razložil vse funkcije gumbov na krmilu ( DTC, ABS, DQS, EBC in pa power mode, Rain, Sport in pa Race). Ok to smo na brzino osvojil, pol pa gasa na probo.

Itak da sm dal v Race mode :D

Furco sva probala naredit čim bolj pestro, čim manj ravnic in čimveč ovinkov :kva2: tko da je padla furca v smeri Ljubljana-Logatec-Godovič-Col- Ajdovščina-Štanjel- Sežana-Divača-Črni kal-Postojna-Logatec- Ljubljana...itd

Aha..ko sem tole prebral sem se spomnil da sem vaju videl oz. srecal smo se med Vipavo in Štanjelom (Rdeča R1) ..no prav lepo je bilo videt

dva Duceta takole v zivo na nasem koncu

Tnx za podroben opis "zverine" sicer sam nimam prevec izkušen z novejsimi V2 motori (vozim vecje SS ze 25 let) toda moram priznati da sem

bil "totalno navdusen" ko sem vozil MV Agusto F4 (312RR) ki jo lasti moj bratranec iz Molfalcone (Tržič Italia..tukaj imam veliko "žlahte")..pomoje

mora biti Piangale motor (engine) se toliko bolj brutalen kot od MV (noro)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

No, panigale podira neke prodajne rekorde, nikjer pa ne pise kaksne. V enem letu so jih prodali 7500. Res me zanima primerjava stevilk med recimo cbr, zx10r in r1 proti evropski konkurenci s1000rr, rsv4 in 1199. Drugo leto pride se 1199R

www.gpone.com/index.php/201212109035/Record-di-vendite-per-la-Ducati-Panigale.html?utm_source=GPone.com&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+gpone%2FGPone_RSS_2_0+%28GPone+RSS+2.0%29

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati naredi 40 000 motociklov letno, vseh modelov.....kolikšen del je 1199 ne vem. Ducati je bl butična proizvodnja če primerjaš npr. s Hondo, ki proizvede letno 15 miljonov motorjev(tudi mopedov)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 1 leto pozneje...
  • 1 leto pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!