Skoči na vsebino

Ducati 1199 Panigale


BIZIXXX

Priporočene objave

Govori se o 195 na glavni gredi, tako da "dyno" bo pokazal zagotovo kar nekaj manj. Ker pa ni vse v konjih bo pa zanimivo naslednje leto v superstock. Kaj pa misliš z "japanezili" pa veš verjetno samo ti, ker če je na tem motorju kaj japonskega?? Ali misliš na ketno??

pustimo se presenetit....

po japnezili so se pa po mojem mnenju z obliko...ducati se mi je vedno zdel oblikovno neki posebnega.neki kar izstopa iz konfekcije.Ta pa mi zgleda kot japonci...Lep pa je še vedno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

I am in love :wub: no, upam da tole v četrtek v Milanu sprobam, če se skrijem za vizir :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še ena slikca pa scani revije ki so ušli v javnost pred uradno predstavitvijo :photo:

post-2615-0-27912500-1320610509_thumb.jpg

post-2615-0-30857300-1320610520_thumb.jpg

post-2615-0-80741700-1320610526_thumb.jpg

post-2615-0-13626100-1320610534_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradne fotke 1199 :photo:

195 konjev, 164 kg

ABS, Ducati Traction Control (DTC), Ducati Electronic Suspension (DES), Ducati Quick-Shift (DQS), Ducati’s new

race-derived Engine Brake Control (EBC) and Ride-by-Wire (RbW) serijsko :OK:

post-2615-0-47703200-1320686381_thumb.jpg

post-2615-0-15818300-1320686391_thumb.jpg

post-2615-0-23447100-1320686398_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil BIZIXXX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradne fotke 1199 :photo:

195 konjev, 164 kg

ABS, Ducati Traction Control (DTC), Ducati Electronic Suspension (DES), Ducati Quick-Shift (DQS), Ducati’s new

race-derived Engine Brake Control (EBC) and Ride-by-Wire (RbW) serijsko :OK:

to za 25.000 evrov? al več? začne se pa pri kolk? 15.000? oskubljen? hmm..drag tale duče..je pa lep..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,bolj malo je ostalo od Ducatijevega dizajna,Motor je všečen, še zdaleč pa ne nek oblikovni presežek, kot je bil to 916 ali pa 1098. Uglavnem ena zloženka dizajna; zadek - Suzuki K5, izpuhi - KTM RC8, posoda za gorivo RSV4

Upam, da se vsaj z voznimi lastnostmi oddolži. Glede moči pa, ko bo Akrapovič na svoji strani objavil,bo vse jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj kot podatek o moči me zanima podatek o teži (kompletni za na cesto) koliko litrakov je pod dejanskih 200kg?? BMW ni, Suza in Yamaha prav tako ne... Aprillia?

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ta podatek je dal Ducati, mene zanima novinarsko neodvisno tehtanje (tak kot bo prišel iz trgovine za na cesto, ne brez ogledal, žmigavcev, nosilca tablice.., ki v videu manjkajo), ker če njihov podatek drži je to fenomenalen rezultat.

Pa vem da se o lepoti ne da razpravljat ampak meni je lep in nič kaj kopiran mi ne zgleda.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorrad Superbike Supertest merjenje z vsemi tekočinami.

R1 214 KG

BMW 208 KG

GSXR 208 KG

1198 196 KG

ZX10 203 KG

RC8 200 KG

MVF4 214 KG

RSV4 212 KG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno to sem imel v mislih....

sicer je pa že stari v pozitivnem smislu izstopal, od R1 in MV 18 kil lažji!!!

Kje so še dodatnih 8 kil odpilili, sonce jim njihovo?!

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje so še dodatnih 8 kil odpilili, sonce jim njihovo?!

Če se prav zasledil, so cca 3 kile zgubil na motorju, plus tega če pogledaš motor, zadnjega dela praktično ni, okvirja motorja tud skoraj ni več, pa mal lažja kolesa pa si na 8 kilah. Ma pa original auspuh ziher ene 10 kil, se prav bo meu Akrapovič Evolution lih ene 4,5 kile, se pravi računaj še na to, plus mal karbona pa boš mel cca 180 kg motocikel ready to go :yes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je čisti Ducati, revolucionaren in lep. Manjkajo mu le še SBK naslovi, ki pa skoraj sigurno pridejo...... morda celo z Rossijem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo lep! Pomoje bo spet dobil naslov bike of the show na EICMI :-) drugače pa upam da je za dva :-) zadnji del si mi malo sumljivo majhen zdi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehehe jutri bom probal splezat gor in bomo hitro vidli a je za dva al ne :D pa še Bizixxu bom lahk povedal a se skrije pod haubo, al ne.

sej vem, da po fotkah ni dobro prevč sklepat, ampak men se zdi razmerje med zadnjim kolesom in celim motorjem :eek: . Po moje je to izredno majhen motor.

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo lep! Pomoje bo spet dobil naslov bike of the show na EICMI :-) drugače pa upam da je za dva :-) zadnji del si mi malo sumljivo majhen zdi....

:grrr samo solo se boš vozil na temule motorčku. Druge verzije ni, hvala bogu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehehe jutri bom probal splezat gor in bomo hitro vidli a je za dva al ne :D pa še Bizixxu bom lahk povedal a se skrije pod haubo, al ne.

sej vem, da po fotkah ni dobro prevč sklepat, ampak men se zdi razmerje med zadnjim kolesom in celim motorjem :eek: . Po moje je to izredno majhen motor.

Mam že izvidnico tud jutr jest v Milanu, tko da bom že jutr vedu al grem pod šajbo al ne :lol: no v četrtek pa še sam sprobam. Je pa res da sva si midva bolj podobna po teži, kolega ki gre v izvidnico je lahke kategorije :P tko da vseeno javi kakšna bo pozicija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam že izvidnico tud jutr jest v Milanu, tko da bom že jutr vedu al grem pod šajbo al ne :lol: no v četrtek pa še sam sprobam. Je pa res da sva si midva bolj podobna po teži, kolega ki gre v izvidnico je lahke kategorije :P tko da vseeno javi kakšna bo pozicija.

Če bo kak polomnjen, bom to jez kriv :blush:

Ampak če me spomin ne vara, se predlani na Multistroodel ni dalo usest, in mislim da lani na Diavela tud ne :hmm: nisem pa prepričan. res ne. no, še 12 ur pa bomo tam hehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!