Skoči na vsebino

Yamaha XMax 250


nadgob

mnenje o skuterju  

42 članov je glasovalo

  1. 1. ali vam je yamaha x max 2011 všeč

    • da
      34
    • ne
      8


Priporočene objave

hojla jaz sem lastnik x max 250,od 3.1.2012,fural sem ga celo poletje,in to brez kake naknadne opreme,tudi pr 140km na uro je ful stabiln,tko da ni panike,navozil sem 9000km v eni sezoni in nism pogrešal nobene naknadne šipe,čeprav sem velik 192cm,pač mi odgovarja če mi mal piha,lp iz kranja

Popravljeno . Popravil poldi 555
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Enakega imaš kot jaz. Samo, da jaz imam še višji vizir, bočno zaščito in ročno zaščito proti vetru. :)

Popravljeno . Popravil Dinotti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

zdravo sem lastnik yamahe xmax l. 2013 in me zanima ali je normalno da skuterju rabi relativno dosti časa da pride na delovno temperaturo. in zanima me še ali je normalno da po klancu navzdol temperatura pade iz delovne.. skratka kazalec temperature ni skozi na sredini.. 

lp 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

zdravo sem lastnik yamahe xmax l. 2013 in me zanima ali je normalno da skuterju rabi relativno dosti časa da pride na delovno temperaturo. in zanima me še ali je normalno da po klancu navzdol temperatura pade iz delovne.. skratka kazalec temperature ni skozi na sredini.. 

lp 

jaz že 2 leti furam x max 250 in ga tudi nism nikoli šparal,dela mi kot švicarska ura,drgač kar si opisal je vse normalno,naj te nič ne skrbi kazalec za temperaturo,ko vklopi ventilator od hladilnika,ti kazalec pade mal niži,lp iz kranja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Lepo pozdravljeni maxijevci,

 

Tako pred 14 dnevi sem postal lastnik X-maxa 250. Nad samo vožnjo sem zelo navdušen , motor je zelo lepo vodljiv njegovo moč pa še nisem spoznal , ker je v fazi utekanja in se obrati gibljejo med 4000- 5000 .  Motor sem si kupil  ,da se med sezono lahko vozim s njim v službo , ker mi je škoda dilzla vžigat za 10 km. Odpeljal pa se bom tudi na kakšen izlet predovsem sam , ker se moja ne mara voziti s motorji. Naročen imam že nov izpuh in sicer Akrapovič. V kratkem pa pride še zadnji naslon ˝v slučaju če si baba premisli hehe.˝ Iščem pa tudi bele odsevnike za na platišča originalne x max  . Če kdo kaj ve kje bi jih dobil v Slo.  so informacije dobrodošle.

 

No pa še nekaj sliki:

 

20140312131738.jpg

 

20140226124842.jpg

 

20140312131752-forum.jpg

 

20140312131818.jpg

20140226124820.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro zgleda :) Svojo pa le pelji na kakšen krog lepo počasi, turistični tempo. Večino je strah, ko pa se 1x peljejo in vidijo da ni noben bau, bau, pa so še kak navdušene :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lep scooter

Glede naslonjala se pa nič ne sekiraj če se tvoja ne bo vozila - se bo pa katera druga gor naslonila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav,

 

Da ne odpiram nove teme, bi kar tukaj vprašo kateri kovček imate ali priporočate za x max 250. Predvsem me zanima velikost (39, 46 lit ) kovčka. Trgoveci pravijo, da 46 lit bolj paše gor ???

 

Hvala za vaše mnenje.

 

LP

Popravljeno . Popravil gojdan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti gledaš zadevo iz drugega zornega kota. Po tej logiki bi lahko dal še večji kovček gor...

 

Maš kako sliko kako vse skupaj pri tebi zgleda?

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

večjega ne bi dal. 46 je kar pravi za xmax, za moje pojme seveda.

 

slike nimam, sem ti pa našel enako kombinacijo na a.net

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za sliko!

 

Malo se mi zdi tole preveliko... Čeprav 39 lit tud ni velik manj :(

 

Rabim mat črn z naslonjalom za sovoznika. Cca 200 eur so rekli, sem danes klical delta teem. Pfuuuufff...

 

Bo treba peljat se do Louis-a

 

LP

Popravljeno . Popravil gojdan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav,

 

Da ne odpiram nove teme, bi kar tukaj vprašo kateri kovček imate ali priporočate za x max 250. Predvsem me zanima velikost (39, 46 lit ) kovčka. Trgoveci pravijo, da 46 lit bolj paše gor ???

 

Hvala za vaše mnenje.

 

LP

Kovček ni NIKOLI prevelik vedno premajhen ! Važno je da kupiš pravi npr;Givi ali Kappa ker sta identična in oba pašeta na enak nosilec in to vse velikosti od 35 do 49l nov Givi 52l in večji imajo nov način pritrditve na nosilec,ki je precej močnejši ! Ko kupuješ nov kovček išči takega da lahko naknadno namontiraš še dodatne zavorne led luči !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok torej je splošno mnenje, da je 46 lit najbolj primeren...

 

Kovček ni NIKOLI prevelik vedno premajhen ! Važno je da kupiš pravi npr;Givi ali Kappa ker sta identična in oba pašeta na enak nosilec in to vse velikosti od 35 do 49l nov Givi 52l in večji imajo nov način pritrditve na nosilec,ki je precej močnejši ! Ko kupuješ nov kovček išči takega da lahko naknadno namontiraš še dodatne zavorne led luči !

 

Nosilec imam original za X-max 2013 verjetno veš kako zgleda... Če se bo dalo kaj najti (razen originala seveda) kar bi direkt gor pasalo bi bilo najbolje. Če ne pa je verjetno kaka dodatna montažna opcija. Na dodatne zavorne luči pa nisem pomislo. Maš prav to bi bilo fajn met, samo kaj pol je potreben kovček kateri ima to predvideno za montažo? Maš kaki link kakšen kovček je to prosim :)

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na original nosilec 2013 ti pase original kovcek nove kolekcije. Ce bos dal kaj drugega bos rabil se plosco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na original nosilec 2013 ti pase original kovcek nove kolekcije. Ce bos dal kaj drugega bos rabil se plosco.

http://delta-team.com/product/product&path=2321_1933_2119&product_id=2515

 

http://delta-team.com/product/product&path=2321_1933_2119&product_id=2540

 

Tale dva misliš? Ja vem žal je tak da bom na koncu res prisiljen kupit tega 39 lit original :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@perici: bom nekaj spacal skupaj... Hvala.

 

Dodatno bi vprašal, kako ti uspeva x-max-a postaviti na glavno stojalo? Upam, da veš kaj mislim - srednji ''štender'' pri nas rečemo.

 

Ali sem jaz toliko neroden (beri nesposoben) ali pa res težko ta skuter gor postavljamo vsi lastniki. Mogoče je kaki sistem... :wacko2: katerega ne obvladam...?

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stopiš s celo težo na tisto nogo na stojalu. Hkrati pa z roko dvigneš zadaj, kjer se sopotnik drži. Mogoče pomaga da si predstavljaš tako, da ti 2 stvari z roko in nogo narazen porineš.

Poglej ta video:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@c00L3r: Hvala za video. Slabo mi tole gre od rok... :blush: :blush: :blush: . Malo sem neroden, malo me muči križ, malo pa je tud verjetno problem ker sem visok človek.

 

Bom malo še probaval, verjetno bo s časom tud to šlo malo bolje. :blush: :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!