Skoči na vsebino

Nalepke, logotipi, vinil folija... za motor


Gregs

Priporočene objave

Mimogrede: ker bodo nove (cenejse) plastike nadomestile originalno, potem to niti ni tako cudno.... Ves pa, da originalnih ne bi sel preurejat... so predrage... zato gredo s prvim vlakom v spanje do prodaje... enkrat, ko bom prodajal motor... 8)

Kaj pa če bi ti dal kar celo CBR-ko v spanje do prodaje, pa bi namesto nje kar starega vozil? Na ta način boš najlažje prodal motor, in novi kupec bo najbolj zadovoljen? Ti pa tudi, ker boš nareil dobro kupčijo ??? :wink: :wink: :wink: .

Mah, ekonomisti... Zakaj sploh kupujete stvari, če se nobene ne splača eksploatirati ? :wink: :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo eno opozorilce, ko/če boste dajali nalepke na motor. Pazite na kakšeno folijo vam bodo natisnili nalepke, ker se lahko zgodi (v primeru slabe folij), da vam bo hitro "padla dol" ali pa boste imeli pri morebitnem odstranjevanju probleme, ker vam lahko poškoduje spodnji del. Priporočam 3M-ove folije. Sicer so res malo dražje, imajo pa garancijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi ti dal kar celo CBR-ko v spanje do prodaje, pa bi namesto nje kar starega vozil? Na ta način boš najlažje prodal motor, in novi kupec bo najbolj zadovoljen? Ti pa tudi, ker boš nareil dobro kupčijo ??? :wink: :wink: :wink: .

Mah, ekonomisti... Zakaj sploh kupujete stvari, če se nobene ne splača eksploatirati ? :wink: :lol: 8)

Eheheheheheh.... ma, Lojzi, no.... ne sekirckaj se toliko, kaj drugi delamo.... saj ves, da se zna zgoditi, da bom mogoce kaj ravnal zemljico z motorjem... pa bi se rad malo zavaroval proti prevelikim stroskom... :wink: Pa kaksen Grobnik bi tudi rad videl... pa kaksen priblizek meje motorja bom tudi mogoce spoznal... in vse to lahko vodi do nepredvidljivih dogodkov... ki klestijo moj osebni proracun... pa da ga ne bi rpevec... Eh, kaj sploh razlagam?! Saj je tako ali tako moja stvar, kaj delam z motorjem.... :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, kje si pa dobil oklep in koliko je bil ?

Kaj pa rezervoar, vetrobran ipd. boš tudi zamenjal, al sam plastiko?

Jest bi tudi na črn preštrihal, pri nalepkah in airbrušu pa pazi da ne bo preveč kičast izpadu :wink: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, kje si pa dobil oklep in koliko je bil ?

Kaj pa rezervoar, vetrobran ipd. boš tudi zamenjal, al sam plastiko?

Jest bi tudi na črn preštrihal, pri nalepkah in airbrušu pa pazi da ne bo preveč kičast izpadu :wink: .

1. Nisem se dobil plastik, to bo enkrat januarja. Okvirna cena: poliestri 60.000 SIT za enojni zic (za 2)

2. Rezervoar ostaja isti (malo drago bi ga bilo vseeno menjati :wink: ), vetrobran se vprasanje... najbrz isti, ce ne, kupim zraven poliestrov....

3. Ne skrbi, ne bo kicast.... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo.Sama nimam nikoli tega v glavi,da padem in razbijem motor,ker se mi zdi, da se potem to rado zgodi.Gregs kot kaže si pripravljen na posledice padca vse deluje tako kod, da ga pričakuješ in če je tako potem najprej fejst poskrbi za zaščito sebe.Tako mišlenje pa po mojem negativno upliva v vožnjo.Jaz ti želim da ti ne bo treba menjati nobene plastike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikomur ne želim govoriti kaj naj dela, saj je vsak pameten zase, ampak tele logika pa res ne razumem.

Kupiš nov motor , in daš nanj druge plastike, da šparaš svoje, da bojo lepe ko motor prodaš, ali če slučajno padeš. In ta čas se voziš z nekimi ponaredki. Meni soebno to ni všeč, kajti nov motor kupim tudi zato, ker je lep, lepo lakiran, skratka vse je tako kot mora biti. Ko pa je že star, spraskan, mogoče kakšen pošvasan kos plastike gor, pa ga prodam za nekaj manj denarja, in si spet privoščim lepega.

Dobro, nazaj na začetek. Kupiš nov motor. Potem kupiš druge plastike ali poliester. To stane. Jih daš ličarju. Tudi to stane. Nalepke, ki tudi niso poceni. In se voziš. Z novim motorjem, ki ni kot nov.

In potem morda padeš. In greš v garažo po original plastike, jih vesel namečeš na motor, spet imam nov motor, in zastonj. In ga prodaš.

Morda pa ne padeš, pa pred prodajo samo zamenjaš plastike, da bo novi lastnik bolj zadovoljen. Koliko več iztržiš za tak motor po treh, štirih letih ? Bore malo.

Saj me nič ne moti kaj kdo počne s svojim mopedom, če bi kupaval rabljenega, bi bil prav vesel. Samo ne razumem te logike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

jaro

Novinec

Član od: nedelja, 05.01.2003 20:39

Objav: 21

Kraj: Ljubljana

Objavljeno: 09 jan 2003 22:44 Zadeva: Barvanje bajka in nalepke

--------------------------------------------------------------------------------

Halo!

Zdejle pa prosim na plano z vasimi nasveti in znanji o dobrih in ugodnih pleskarji za bajke in izdelovalci nalepkv blizini Ljubljane... original nalepk namrec ne morm dobit, kr je bajk precej star (cca 1980), tko da se priporocam za ene par ducatov nasvetov...

Prvic, kolk sploh pride barvanje tanka... hocem dosti dobro kvaliteto, ne rabim pa 9ih plasti laka in rocnega upoliranja da dobi barva ne vem kaksno globino...

In drugic, ali se da kje na netu dobiti vzorce nalepk za stare jepance ?

Zdej pa na delo...!

Hvala vsem za reply na tole tematiko...

Jaro

Popravil je jaro dne, 09 jan 2003 22:46, popravljal je 2 krat

Nazaj na vrh

Noo

Novinec

Član od: ponedeljek, 29.07.2002 12:21

Objav: 11

Kraj: Velenje

Objavljeno: 09 jan 2003 22:46 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

kerga japanca pa maš

Nazaj na vrh

jaro

Novinec

Član od: nedelja, 05.01.2003 20:39

Objav: 21

Kraj: Ljubljana

Objavljeno: 09 jan 2003 22:48 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Sm pozabu omenit, da nej bo blizu Ljubljane... ce se le da...

Mam pa GS550E in zdejle se obeta ena CB900F Boldorka pa se ene par stvari opazujem...

Nazaj na vrh

D.J.

Vseved

Član od: ponedeljek, 14.01.2002 18:44

Objav: 1517

Kraj: Luvigana-Bežigrad

Objavljeno: 10 jan 2003 00:18 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

še so pristni motoristi na tem svetu, tako naprej

na vprašanje pa žal nimam odgovora

vem da je nekdo v domžalah?, mengšu?? štrihal

_________________

zelje je zdravo

Nazaj na vrh

Tratnjak Damijan

Član

Član od: torek, 15.10.2002 10:15

Objav: 267

Kraj: Lj.-Črnuče

Objavljeno: 10 jan 2003 10:30 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Pomoje se original nalepke dobijo, drugače ti jih pa kakšen že zrihta. Mal poglej nedolgo nazaj nekje smo že imeli tako temo.

_________________

Damjan član MK MG

Nazaj na vrh

eliminator

Član

Član od: sobota, 14.09.2002 1:17

Objav: 74

Objavljeno: 10 jan 2003 17:02 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

V Mengsu je Temnenje stekel Kompare(ali nekaj podobnega) in ti lahko izdela nalepke po narocilu. Moj brat si je dal narest nalepko type-R za na hondo(avto), izgleda kot original. Sta celo isti font crk z neta pobrala. Za telefonsko stevilko ne vem, poklici na informacije.

Mislim, da bi ti jo naredil tudi za na motor.

lp

_________________

...svoboden kot motorist...

Nazaj na vrh

BIG YELLOW

Član

Član od: sobota, 18.05.2002 6:12

Objav: 165

Kraj: Zimbabwe

Objavljeno: 11 jan 2003 01:31 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Zalepi luči pa žmigavce z lepilnim trakom,vzemi mat črn sprej pa gasa!

_________________

Rumena je zakon!

Nazaj na vrh

Mali bik

Član

Član od: ponedeljek, 22.10.2001 11:00

Objav: 189

Kraj: India

Objavljeno: 20 jan 2003 08:59 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Meni je podrsan oklep zrihtal Emil, mislim da je bil iz Mengša oz. okolice. Porihtal i je švasanje, nalepke in vse. Poštena cena, dobro narejeno.

Telefon: 041/165744

_________________

Jebat ga, takav ti je život!!! Pol pa itak crkneš...

Nazaj na vrh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

metalbike

Član

Član od: nedelja, 17.02.2002 22:35

Objav: 91

Kraj: Slovenia

Objavljeno: 28 okt 2002 15:35 Zadeva: Nalepke na motociklih

--------------------------------------------------------------------------------

No, mene pa zanima če obstaja kšna zadeva s katero bi lahko odstranu nalepke na motorju( tiste k niso čez prelakirane),pa da bi jih potem eventuelno lahko spet gor dal? A obstaja kšn sprej, kej tazga?

_________________

" Tudi slepa kura včasih drugemu jamo koplje"

Nazaj na vrh

BINCA

Član

Član od: sreda, 13.03.2002 16:29

Objav: 128

Kraj: Slovenia

Objavljeno: 28 okt 2002 16:05 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Za dol dobit je najenostavnejši način - fen, lepilo pa odstraniš z WD40 ali HD400 od Kenta. Stara nalepka bo za v smeti, ker so zelo tanke in se vedno poškodujejo

_________________

GAS DO DASKE

Nazaj na vrh

Ales

Uporabnik

Član od: četrtek, 14.06.2001 21:57

Objav: 518

Kraj: LJ-MS,Slovenia

Objavljeno: 29 okt 2002 22:28 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Najlažje jo odstraniš s fenom, če si dovolj pazljiv jih lahko tudi ponovno nalepiš kam drugam sam original lepilo več ne bo držalo. Če pa so nalepke ful tanke ali pa si neroden pri odstranjevanju jo pa lahko vržeš v smeti.

_________________

I have gasoline in my veins. My blood type is premium unleaded.

Nazaj na vrh

Ice

Moderator

Član od: četrtek, 10.05.2001 11:19

Objav: 9911

Kraj: Graz

Objavljeno: 30 okt 2002 19:35 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

zobi.

_________________

This is not a democracy.Enter at own risk.

Nazaj na vrh

manjak

Vseved

Član od: torek, 23.07.2002 12:29

Objav: 1148

Kraj: Litija

Objavljeno: 30 okt 2002 20:58 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

ene grable fajn ostre al pa nabrušen nož

_________________

Don´t drink and drive!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bastard

Novinec

Član od: nedelja, 23.02.2003 22:29

Objav: 2

Objavljeno: 23 feb 2003 22:33 Zadeva: barvanje motocikla in nalepke

--------------------------------------------------------------------------------

vem da je bilo o tuningu in predelavah napisano ze veliko. nisem pa nikjer zasledil naslednje: kako bi svoj motor pobarval ali dodal kaksno grafiko nanj, obstajajo kaksne nalepke, kje se jih da dobiti?

Nazaj na vrh

eliminator

Član

Član od: sobota, 14.09.2002 1:17

Objav: 74

Objavljeno: 23 feb 2003 23:37 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Bastard, dobrodosel na forumu, ampak tudi tale tema ze zagotovo obstaja. Malo bolje poišči.

lp

ps: že sluham zvok ključavnice...

_________________

...svoboden kot motorist...

Nazaj na vrh

Max

Vseved

Član od: ponedeljek, 27.05.2002 8:09

Objav: 1217

Kraj: Guadeloupe

Objavljeno: 24 feb 2003 00:17 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Hehe kjlucavnice ja?!?

No sam glih k si uprasu, a si bil mogoce na Imotu letos je blo tega kr neki, pa nalepk sploh, poglej v kak katalog Polo, Louis, HG....

_________________

Je srecal Mujo nuno v Trstu in jo je pretepel do daske!

Potem ji je rekel:kaj je nindza, a nisi v formi danes???

Nazaj na vrh

PERVY

Vseved

Član od: ponedeljek, 07.05.2001 15:07

Objav: 2449

Kraj: Thailand

Objavljeno: 24 feb 2003 09:37 Zadeva: Re: barvanje motocikla in nalepke

--------------------------------------------------------------------------------

bastard je napisal:

vem da je bilo o tuningu in predelavah napisano ze veliko. nisem pa nikjer zasledil naslednje: kako bi svoj motor pobarval ali dodal kaksno grafiko nanj, obstajajo kaksne nalepke, kje se jih da dobiti?

dobrodošel,

za barvanje imaš v SLO kar nekaj mojstrov, od dobrih avtoličarjev (za vse vrste barvanja in lakiranja) do tipov, ki delajo z airbrush slike. nalepk nekih močnih glih ni pa še zelo ceneno bi zgledalo če bi neke nalepke gor lepil (razen če maš cestaka). vprašaj bolj konkretno kaj bi mel pa bomo že nekaj najdli.

_________________

zero to horny in 2,5 beers!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Nazaj na vrh

bastard

Novinec

Član od: nedelja, 23.02.2003 22:29

Objav: 2

Objavljeno: 24 feb 2003 21:52 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

mel bi kaksno slikico ognja cez tank za bencin(mam pa chopperja), al pa kaksno lustno deklico na tanku

Nazaj na vrh

Max

Vseved

Član od: ponedeljek, 27.05.2002 8:09

Objav: 1217

Kraj: Guadeloupe

Objavljeno: 24 feb 2003 23:34 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

bastard je napisal:

...al pa kaksno lustno deklico na tanku

Ka ti te je

Predlagam.... Boljse deklico na zadnjem zicu

_________________

Je srecal Mujo nuno v Trstu in jo je pretepel do daske!

Potem ji je rekel:kaj je nindza, a nisi v formi danes???

Nazaj na vrh

pero

Uporabnik

Član od: petek, 08.06.2001 11:55

Objav: 980

Kraj: Slovenia

Objavljeno: 25 feb 2003 00:08 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Max ti si pa prav pohujšljiv!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtor Sporočilo

igralec

Član

Član od: četrtek, 18.07.2002 20:50

Objav: 396

Kraj: Ljubljana - Novo Polje

Objavljeno: 15 mar 2003 19:10 Zadeva: izdelava nalepk za motor

--------------------------------------------------------------------------------

Je tuki mogoče kdo, ki bi mi lahko izdelal eno nalepko? Al pa če kdo ve za koga, ki jih izdeluje/prodaja.

Gre za Aprilia logotip, ki ga na mojem desnem boku žal ni več. Res bi rabil, ker izgleda dokaj grdo, ker ni te nalepke

_________________

Nazaj na vrh

rude

Član

Član od: ponedeljek, 19.11.2001 17:44

Objav: 157

Kraj: Ilirska Bistrica

Objavljeno: 15 mar 2003 19:37 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Živ !

Par dni nazaj iskal isti podatek za mojga frenda. In glej ga zlomka kaj vse se najde z iskalnikom. No, da ne bom preveč utrujal maš tuki povzetek:

Mali bik

Član

Član od: ponedeljek, 22.10.2001 11:00

Objav: 189

Kraj: India

Objavljeno: 22 jul 2002 12:07 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Tipu je ime Emil-ful v redu pob, res obvlada stvar...

Njegova številka je 041/651-744.

Aja - cena! Za zrihtat levi oklep, masko, strehco in ogledalo (švasanje, barvanje, material, nalepke) sem dal 45 ksit. Nalepke seveda niso original...

_________________

Jebat ga, takav ti je život!!! Pol pa itak crkneš...

fisherman

Član

Član od: četrtek, 13.09.2001 18:23

Objav: 93

Kraj: Slovenija

Objavljeno: 30 jul 2002 11:04 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Za izdelavo kakršne koli nalepke se lahko obrnete na sledečega možakarja v Ljubljani: Leon 041 628 228

_________________

ni ga junaka, ki ne lula kadar kaka

In še od Mačice priporočilo:

Ne vem al se sme številke objavit al ne. Pošlji Mačici PM, ona ma še dva naslova.

LP - Rude

_________________

Only after the last tree has been cut down.

Only after the last river has been poisoned.

Only after the last fish has been caught.

Only then will you find that money cannot be eaten.

Nazaj na vrh

igralec

Član

Član od: četrtek, 18.07.2002 20:50

Objav: 396

Kraj: Ljubljana - Novo Polje

Objavljeno: 15 mar 2003 20:58 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

hvala za pomoč

_________________

Nazaj na vrh

gorazd

Član

Član od: petek, 28.06.2002 13:55

Objav: 115

Objavljeno: 16 mar 2003 18:41 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Ni problema, lahko izdelam

_________________

Se ni važno, glavno da ma dve koli in da vžge!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs ... jaz imam en krasen načrt za tvoj motor ... 3 mat črne spraye, 30m zaščitnega lepilnega traku in 3 kile cajtngov.

V kakšnem vrstnem redu in kako boš to uporabil pa prepuščam tebi, saj veš ... ni važno kakšne barve je ... samo da je črn. :D :D

TOČNO TAKO! :lol: samo kaj ko ti original ponavadi v firmi popacajo z nalepkami.. :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo.Sama nimam nikoli tega v glavi,da padem in razbijem motor,ker se mi zdi, da se potem to rado zgodi.Gregs kot kaže si pripravljen na posledice padca vse deluje tako kod, da ga pričakuješ in če je tako potem najprej fejst poskrbi za zaščito sebe.Tako mišlenje pa po mojem negativno upliva v vožnjo.Jaz ti želim da ti ne bo treba menjati nobene plastike.

Vem, da negativno razmisljanje privlaci negativna dejanja.. zato negativno razmisljam preden se usedem na motor... :wink:

Ko sem na motorju, potem je vse samo PLUS... ampak ker imam rad varnost in udobje... se zelim predhodno zavarovati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nazaj na začetek. Kupiš nov motor. Potem kupiš druge plastike ali poliester. To stane. Jih daš ličarju. Tudi to stane. Nalepke, ki tudi niso poceni. In se voziš. Z novim motorjem, ki ni kot nov.

In potem morda padeš. In greš v garažo po original plastike, jih vesel namečeš na....

Marsicesa ne bos nikoli razumel... :wink: :twisted: :D

Ocitno sem res prevec ekonomist... pa zelim cimmanj stroskov imeti ali jih zreducirati.... ehehehhe....

... ker jaz osebno ne kupujem motorja za poziranje, ampak za voznjo in uzitkarjenje... torej, ce je lep in zglancan motor, je lepo, ampak da bom pa jaz popoldneve visel na motorju in ga cistil, da bo skoz lep, namesto, da bi se vozil... eeeeeee... ni tega pri meni.... torej mi je tudi vseeno, ce ni cisto tak, kot pride iz tovarne... glavno, da VOZIM!!!!

Pa se mimogrede: enkrat nameravam obiskati tudi kaksno pisto, pa glede na to, da sem na cesti bistveno vec kot povprecen motorist, in ker vem, da zakon verjetnosti deluje... vec si na cesti, vec stvari se ti lahko zgodi... potem se zelim zavarovati pred prevelikimi stroski... kar je nakup poliestrov del taktike zmanjsevanja stroskov....

Skratka: vsako tele ima svoje vesele.... :wink: 8)

Moje je pac to, da bo moj motor unikaten, pa se v primeru "neugodnih razmer" imam manjse stroske.... ker v primeru pozitivnega izida lahko plastike vedno prdam naprej po skoraj isti ceni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka: vsako tele ima svoje vesele.... :wink: 8)

Moje je pac to, da bo moj motor unikaten, pa se v primeru "neugodnih razmer" imam manjse stroske.... ker v primeru pozitivnega izida lahko plastike vedno prdam naprej po skoraj isti ceni...

Kwa nisi koj reku da gre za egotrip :) --> podpiramo :)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

To je bilo zadnjič pred firmo parkirano, pa sem mogu slikat.

Se opravičujem lastniku, za neavtorizirano slikanje

ajg.sized.jpg

(sicer pa sem rešetko na tleh slikal :twisted: )

Pa da je bila ta nalepka že omenjena, tudi vem, samo nisem našel..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Kaj pa tole - jest imam ze narejeno grafiko in bi jo rad spravil na nalepko... kaj predlagate? Mislim, nekaj kar ne bo voda sprala (inkjet in podobno odpade...). Nic skrbet o kvaliteti grafike in podobno (56*48cm - 600 DPI, nalepka bi imela v koncni fazi diagonalo ene 8 cm)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tole - jest imam ze narejeno grafiko in bi jo rad spravil na nalepko... kaj predlagate? Mislim, nekaj kar ne bo voda sprala (inkjet in podobno odpade...). Nic skrbet o kvaliteti grafike in podobno (56*48cm - 600 DPI, nalepka bi imela v koncni fazi diagonalo ene 8 cm)

:) Ni problema.

Tvoja grafika se sprinta na folijo (obstojnost folije 8-9let) in se po potrebi še dodatno zaščiti (proti UV žarkom, praskam, kemikalijam...).

Taka nalepka je obstojna garantirano do 3leta, brez da kaj zbledi. B)

LP

Gorazd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregsi beksi !

Ko tole tvojo traparijo berem si ne morem kaj, da ne bi še jaz pristavil sklečke.

Res razumem tvojo filozofijo: nižji troški in podobno.

Ampak, kako moreš tako lep motor tako pogršati, pa saj ni DUCE ...

LP matic :huh: :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregsi beksi !

Ko tole tvojo traparijo berem si ne morem kaj, da ne bi še jaz pristavil sklečke.

Res razumem tvojo filozofijo: nižji troški in podobno.

Ampak, kako moreš tako lep motor tako pogršati, pa saj ni DUCE ...

LP matic :huh: :huh:

Mogoče pa ni vse v izgledu motorja... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!