Skoči na vsebino

Honda VFR 1200 X CROSSTURER


sayo

Priporočene objave

Pa ne vem no..jest sm mel na TESTU povprečje 6.3 litra..pa saj veste kako to zgleda..vsako prestavo sprobat v vseh obratih..cel kup nekega obračanja..skoraj vse razen "normalne" uporabe. Če primerjam naprimer z Caponord 1000, ki mi žre dobrih 6 litrov, pa da upoštevam da VFR dost bl gre..ne porabi tolk. Je pa res da KTM še več da od sebe in manj požre. Mene je najbolj (ali pa skoraj edino) motilo vzmetenje. Nekvalitetno in s premalo hoda za segment. Pa TC ki deluje kot da bi ga v prejšnjem stoletju delal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne vem no..jest sm mel na TESTU povprečje 6.3 litra..pa saj veste kako to zgleda..vsako prestavo sprobat v vseh obratih..cel kup nekega obračanja..skoraj vse razen "normalne" uporabe. Če primerjam naprimer z Caponord 1000, ki mi žre dobrih 6 litrov, pa da upoštevam da VFR dost bl gre..ne porabi tolk. Je pa res da KTM še več da od sebe in manj požre. Mene je najbolj (ali pa skoraj edino) motilo vzmetenje. Nekvalitetno in s premalo hoda za segment. Pa TC ki deluje kot da bi ga v prejšnjem stoletju delal

Se pravi da je šrot :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je tudi menjava olja na 12000km? Ce ja, je to super.

Glede diskusije okonkurenci se ne bi strinjal. Ce je vse odvec, so tudi forumi nepotrebni.

O hvaljenju svojega motorja ne bi, ker moje pisanje ni provociranje, ampak debata na temo. Motorja v tej kategoriji nimam. Imam pa dve Hondi in dva Bmwja. Tretjo Hondo so mi zal ukradli. Ce bi Honda sledila napredku v sportnem segmentu, ne bi imel razloga kupovati Bmwjev. Tako pa sem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je tudi menjava olja na 12000km? Ce ja, je to super.

Glede diskusije okonkurenci se ne bi strinjal. Ce je vse odvec, so tudi forumi nepotrebni.

O hvaljenju svojega motorja ne bi, ker moje pisanje ni provociranje, ampak debata na temo. Motorja v tej kategoriji nimam. Imam pa dve Hondi in dva Bmwja. Tretjo Hondo so mi zal ukradli. Ce bi Honda sledila napredku v sportnem segmentu, ne bi imel razloga kupovati Bmwjev. Tako pa sem.

 

Servisi se opravljajo na 12000km vključno z menjavo olja.

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je tudi menjava olja na 12000km? Ce ja, je to super.

Glede diskusije okonkurenci se ne bi strinjal. Ce je vse odvec, so tudi forumi nepotrebni.

O hvaljenju svojega motorja ne bi, ker moje pisanje ni provociranje, ampak debata na temo. Motorja v tej kategoriji nimam. Imam pa dve Hondi in dva Bmwja. Tretjo Hondo so mi zal ukradli. Ce bi Honda sledila napredku v sportnem segmentu, ne bi imel razloga kupovati Bmwjev. Tako pa sem.

lep bazen igračk imaš ....kakšen športni segment imaš v mislih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zdaj jo pa imam,prvi občutki fenomenalni.Lepo počasi do prvih 1000km potem pa ..............

 

Čisto nova?

Slučajno kuljena v Vojniku? Ker so baje eno prodal, nekaj me okoli sedeža zanima .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ja potem pa je to mišljeno za Britanski trg - da dobijo z enoletno zamudo take posodobitve; prav jim je - kar so si izglasovali na referendumu naj pa sedaj še "prebavijo" ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 27. 8. 2015 at 7:10, muctdm pravi:

Zdaj jo pa imam,prvi občutki fenomenalni.Lepo počasi do prvih 1000km potem pa ..............

Naj te lepotica dobro nosi!

Srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Zivjo,

je kdo menjal original izpuhe z aftermarket? Kaj ste dali: Akrapovic, Leo Vince? Se da kaksno rect o zvoku, izgledu, ceni, ter o delovanju motorja z menjanim izpuhom? Najlepsa hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdrav,

no sedaj se nekateri že pridno vozite in nabirate kilometre - mogoce še kakšna izkušnja. Sam se odlocam za nakup pa žal nimam nikjer motorja za sporobati (ni testnega) in bi bil zelo vesel, če bi mogoče nekdo, ki je pred tem vozil Varadera ( tega vozim sedaj tudi sam) povedal kako se počuti na crosstourerju, vzmetenje, navor, drža-sedenje itd. Vecinoma se mislim vozit 60% sam 40% sopotnik. Je pa res da nisem najlazji in tudi ne najmanjši. Hvala za kakrsnkoli odgovor ali info. Če se pa kdo upogumi in mi ga renta za ene 10 km bi bil pa tudi zelo vesel ( se zapeljeva skupaj -seveda ti z mojim motorjem zraven). 

Lp!

J

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

https://www.facebook.com/groups/400155780390030/?hc_location=group

Pozdravljeni!
Stran je prvenstveno namenjena slovenskim ljubiteljem Honde Crosstourer, VFR1200X. Delimo si izkusnje, znanje, ugodne ponudbe, slikce, povprasevanja, in podobno... kar je povezano z naso odlicno Hondo Crosstourer.
Veliko stevilo varno odpeljanih kilometrov zelim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
Ob 30. 1. 2020 ob 20:23, FrenkM pravi:

Mogoče nekomu ideja za namestitev navigacije.

Lično izdelano. Vendar ti lahko iz izkušenj napišem, da je boljša lokacija nad števci, ali celo na levi polovici krmila, kot imam sam že kar nekaj časa. Nad števci nudi boljši pogled, je pa preveč oddaljen za spreminjanje med vožnjo. Zato sem se po obeh variantah na križu in nad števcem na koncu odločil za montažo na levi polovici krmila.

Tudi na moto potepanju pred kratkim na Šrilanki sem imel začasno montažo na enakem mestu. Obneslo se je odlično.

 

Popravljeno . Popravil MiNa
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

boki brm_tank torba je manjša kot običajno, Tip EA123 z dimenzijami: 100 x 200 x 260. Pozz

MiNa_nad števci nekako nisem imel ideje tudi za to , ker je prva šipa premična. Na levi sem Zumo imel na Suzukiju pa da vidimo, kako bo tu v praksi. Pozz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!