Skoči na vsebino

Priporočene objave

Prva tretjina trajanja dobrodelne akcije je za nami! Trenutno stanje na posebnem računu pa je 1369,13€. Do predvidenega zaključka sta še dobra dva meseca v katerih bo potrebno zbrati še preko 10.000€!

Držimo pesti.

Hvala za vašo podporo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blaž, a tisti denar od dohodnine gre v Maksi buđet ali za sekundo?

Povej, ker če gre v buđet se čisto strinjam, bom pa še za sekundo posebej kakšen fičnik nakazal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blaž, a tisti denar od dohodnine gre v Maksi buđet ali za sekundo?

Povej, ker če gre v buđet se čisto strinjam, bom pa še za sekundo posebej kakšen fičnik nakazal.

Denar od dohodnine gre Maksiju in del, ki ga bo prispevalo društvo, je ta del denarja od dohodnin. Nekoliko je zoprno le, ker tisti, ki ste namenili dohodnine v tem letu, ta denar bo dobilo društvo v drugi polovici leta.

No če povzamem. Če bo padel še kakšen, euro se seveda ne bomo branili, si pa zagotovo z delom dohodnine že več kot zadostno prispeval!

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je še bolj zoprno? To, da ko komu ki bi lahko prispeval kak evro več, omeniš da se zbira denar za reševalni motocikel in ti ta odvrne, da ko bojo na ministrstvu nehal krast, bojo lahko vsako leto enega kupili pa se jim niti poznalo ne bo..

Povzetek..neumno se jim zdi prispevat za nekaj kar "nam" je že v osnovi ukradeno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, vi pa ste face!

Ko vam namignem, kje lahko dobite mastne denarje, pa zbrišete objavo. Pobirate drobtine, namesto da bi oskubili tiste, ki ne vedo kam bi z denarjem.

To pa je akcija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, če bo od dohodnine seveda šele drugo leto, pa naj bo še en drobižek letos direktno na račun.

Vse z upanjem, da tega motorja ne bo treba uporabiti tudi za nas.

Čao, mejte se!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pred nami sta še dva meseca dobrodelne akcije. Trenutno stanje na računu SI56 34000 1014662850 je 2000€. Za uspešen zaključek akcije potrebujemo še nekaj več kot 9000€. Smo v fazi pridobitve SMS donacij v višini 5€, ki upam, da bodo zaradi enostavnosti nakazila, izdatno pripomogle k uspešnosti akcije.

--> http://www.facebook....undazazivljenje

Posebej bi se tu zahvalil nekaj motosvetovcem, ki so svojim prispevkom veliko pripomogli. Nekateri so nakazali celo preko 100€!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede nakupa reševalnega motocikla ste dostikrat kritični do države. Naj na kratko pojasnimo kako je s tem in zakaj smo se mi odločili za pomoč pri temu.

Država že sedaj sofinancira projekt reševalcev motoristov, a ne v takšni meri, kot bi si mi to želeli.

Amortizacijske dobe vozil so po našem mnenju občutno predolge. Tudi število motornih koles v floti reševalcev je premajhno. Od 1.... maja do 1. novembra so opravili okoli 600 intervencij, kar znese v povprečju več kot 3 intervencije na dan!

Z nakupom tega motocikla bomo posodobili vozni park, povečali floto, s tem omogočili še kakšno intervencijo več in s tem pospešili razvoj dokazano zelo uspešnega delovanja motoristov reševalcev . Želja reševalne postaje Ljubljana je tudi razširitev področja in povečanje učinkovitosti delovanja motorista reševalca.

Zahvaljujemo se vam za vašo skrb in vam želimo, da ne bi reševalnega motorja nikoli potrebovali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj povem po pravici! Zadnič sem bil pripravljen podariti nekaj iz moje strani, ko sem na FB-ju videl da se zbira za motor. Šel sem na BankaNet in hotel nakazat. A da me j..... nisem znal nakazat. Nekje imate objavljen SparKasse račun , nekje NLB. Tistga sparKasse mi ni prijelo itd , itd.

Zna bit da sem jaz malo lesen , ampak mislim da imate premalo informacij za nakazilo.

Po deseetih minutah živciranja sem obupal.

Tako da prosim napiŠite malo več podatkov, ki jih moramo imet za izpolnit položnico preko elektronskih nakazil.

Drugače je pa to lepa akcija in bom z veseljem nekaj prispeval.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Račun za donacijo SI56 34000 1014662850 odprt pri banki Sparkasse. Torej, po novem je potrebno vedno pripisati SI56 (koda za Slovenijo) in nato številko računa!

Brane, po novem letu je prišlo do sprememb pri bankah in obrazcih. Za namen akcije je bil odprt poseben račun pri Sparkasse, saj smo tako želeli povečati preglednost. Ko bo konec akcije bomo tudi objavili celoten izpisek računa, kjer se bo tudi videlo celotno zgodovino nakazil (osebni podatki bodo odstranjeni)...

Trenutno stanje danes na računu je 2255€. :OK::OK: :OK:

Hvala vsem!

Popravljeno . Popravil bladzo
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste vedeli, da se jev Sloveniji poskušalo vpeljati profil reševalca motorista že leta 1994 na civilno pobudo podjetnika. Motorno kolo je priskrbel omenjeni podjetnik, vendar pa ni bilo primerno za tovrstno dejavnost. Reševalec motorist ni uporabljal popolne zaščitne opreme, razen čelade in rokavic. Posedoval je set za zagotavljanje proste dihalne poti, i. v. kanile, jeklenko s kisikom, obvezilni material in infuzijske tekočine. Za komunikacijo je uporabljal prenosno UKV- radijsko postajo.

Spodaj prvi reševalni motor pri nas. Honda CBR 1000F!

post-570-0-57450800-1328439288_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krasna akcija!

Mogoče bi jo lahko vključili na kako prireditev a-la Slovenski dan na Grobniku ali kaj podobnega (če recimo Slovenskega dneva ne bo) ...

Čudi me, da cela motosrenja ni sposobna več kot 2 jurja napraskat. Če bi vsak na motosvetu dal 5 evrov, bi motor verjetno že lahko kupili ... in zbirali še za drugega?

Evo, že shranjujem podatke za nakazilo (pa ne sam 5€).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo zgodovine!

Ko leta 1994, projekt reŠevalca na motorju ni dobil zelene luči v Ljubljani, se je 2001 v Mariboru ponovno ponudila priložnost uporabe reŠevalnega motorja. Zdravstveni tehnik BoŠtjan Polenčič je delal v nujnem reŠevalnem vozilu, v PROSTEM ČASU pa kot reŠevalec na motorju. Motorno kolo je bilo primernejŠe kot leta 1994, reŠevalec motorist pa je bil tudi boljŠe opremljen. V poskusnem obdobju je opravil več kot 500 ur dežurstva in 100 intervencij. Rezultati dela moto reŠevalca so prepričali vodilne, da so kasneje podprli projekt reŠevalca na motorju.

post-570-0-08593100-1328513598_thumb.jpg

post-570-0-87767700-1328513605_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste vedeli, da se jev Sloveniji poskušalo vpeljati profil reševalca motorista že leta 1994 na civilno pobudo podjetnika. Motorno kolo je priskrbel omenjeni podjetnik, vendar pa ni bilo primerno za tovrstno dejavnost. Reševalec motorist ni uporabljal popolne zaščitne opreme, razen čelade in rokavic. Posedoval je set za zagotavljanje proste dihalne poti, i. v. kanile, jeklenko s kisikom, obvezilni material in infuzijske tekočine. Za komunikacijo je uporabljal prenosno UKV- radijsko postajo.

Spodaj prvi reševalni motor pri nas. Honda CBR 1000F!

Ja in mislim, da je to bil Mitja Vilar, ki pa je naletel še na ogromno birokratskih težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar so nam sporočili, da NE BOMO mogli pridobiti SMS donacije, saj je društvo ZASRCE, ki ima ustrezen status za takšen način zbiranja sredstev, že v neki drugi donacijski akciji preko SMS. Dve akciji hrati preko SMS pa nista mogoče za enega nosilca. Ker sami nimamo statusa humaniratne organizacije trenutno ne moremo pridobiti SMS donacij. Zaenkrat ostaja možnost donacije le preko TR: SI56 34000 1014662850 odprtega pri banki Sparkasse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem bi bilo najboljše organizirat (ko bo toplejše vreme) en shod pa da vsak prispeva po nekaj €.....

jaz nakažem danes ko bom plačeval svoje položnice....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S skupnimi močmi nam uspeva. Trenutno stanje na posebnem računu št. SI56 34000 1014662850 odprt pri banki Sparkasse je 4030€! Ko prištejemo še sredstva društva MakSi, je dobra polovica motorja že naša!

Hvala vsem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav !

Vidim da se račun lepo polni, srčno upam da se bo nabralo dovolj. Res škoda da ne bo možnosti SMS (enostavnost) ker bi tako verjetno prejeli precej več. To je ena prvih dobrodelnih akcij kjer sem z veseljem daroval, ker vem da bo denar prišel v prave roke. Pohvalil bi MAkSi na vseh področjih ki deluje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da nas pridno spremljate, saj smo šele včeraj zvečer objavili možnost o SMS donaciji, danes pa ste me prehiteli z objavo. Pri takšni podpori je uspeh zagotovljen.

Torej, po dolgih birokratskih mukah, nam je končno uspelo uspostaviti SMS donacijo. Zahvala gre predvsem telekomovi delavki Tini, ki se je dodatno zavzela za nas, kljub temu, da nismo čisto po regelcih. Nato je sledil še SIMOBIL. Tina ima zagotovo kakšen krog z motorjem v dobrem. :OK:

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Pridobili smo SMS Donacijo, da nam lahko enostavneje pomagate zbirati sredstva za motor.

Pošljite sporočilo SMS s ključno besedo SEKUNDA5 na številko 1919 in prispevali boste 5 EUR za nakup reševalnega motocikla za reševalno postajo UKC Ljubljana.

Prispevajo lahko uporabniki mobilnih omrežij Telekoma Slovenije in Si.mobila.

Telekom Slovenije in Si.mobil se odpovesta vsem prihodkom iz naslova tako poslanih SMS-sporočil. Pogoji in navodila za sodelovanje pri storitvi SMS Donacija so objavljeni na spletni strani Društva MAkSi. http://www.moto-akti...novice/?stran=1

post-570-0-59393000-1329292467_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!