Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

pred 3 minutami, luxsa pravi:

Cist prevec si napisal da bi prebral,na kratko,sel dvakrat probat ker sem resno razmisljal da bi jo kupil pa sem obakrat ugotovil da mi ne pase ,kakor koli jo obrnes se trese kot pes na kuzli,nervozen moped,fedri kljub elektroniki tako tako,greje v pirhe pa se kaj bi se naslo,skratka za 28ceglov bi morala delat ko elektromotor, drugace pa dizajn lep, bistveno lepsi od gs,novi gs mi tudi ni vsec tako da grem naslednjo jesen verjetno XR.

Spoštujem tvoje mnenje, kot sem napisal, imamo različne občutke in želje, to je bistvo, ker kupujemo bajke za uživanje in ne zaradi potreb, na srečo.....vendar sva očitno vozila različne bajke........ne občutim nekega hudega gretja v mednožje, tako, da sem dokupil gretje sedežev, pri KTM SAS sem sedež obilno izoliral, ker je žgalo v ...... če sem iskren tudi ne čutim nekega tresenja, mi je povsem miren in skoraj brez vibracij, kar premalo divji, pospeševanje od min do max zvezno, s tem, da se mu tam od 7-8k obratov naprej  "odpelje" in tudi spremeni glas v tistega race, da gredo kocine pokonci........kaj potem porečeš na GS, ki se pri pre-nizkih obratih zatrese, da se skoraj razpade......sistem vzmetenja predvsem spredaj je res bistveno različen pri obeh bajkih, vendar, daleč od tega, da bi bilo pri MS povprečno, prej pri GS, kjer spredaj manjka nekoliko občutka kaj je pod kolesom, kar so menda pri novem modelu izboljšali........ probaj KTM SAS, ta je nervozen in divji, ta greje v mednožje na polno....... potestiraj prej XR ta ima v določenem območju obratov mikro vibracije na krmilu in stopalkah, da imaš lahko hitro mravljinčaste roke in noge, .....se pa strinjam, da je fucking predrag, kot tudi vsi ostali dvokolesniki, ker so šle cene v nebo, podobno kot pri avtih.....sem pa prepričan, da, ko bo prišel na trg GS 1300 ADV podobno naloudan kot MS V4 Rally, bo tudi cena podobna preko 30K€  :(  s spretnimi utemeljitvami, ki bodo pile vodo pri kupcih in se bo kmalu uveljavilo splošno mnenje, da je še ugodna cena in karavana bo šla dalje.

Kakorkoli SREČNO s katerikolim bajkom in UŽIVAJ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo @Luka66 to je mnenje nekoga katerega upoštevam in je verodostojen, ker si dejansko s temi motorji nekaj prevozil...

Tu so vseznalci, ki naredijo z Tracer 09 od OMW do Kačjih rid 10 km in ti naredijo elborat, čeprav sem jo sam vozil 1000km seveda nisem imel po njihovem pojma kaj pišem🤣

Da ne govorim da preberejo revijo in je že expertiza na MS🤣

No ta GS bo šel vseeno za med, ker imaš ovce kot v politiki in so prepričani v eno opcijo...druge ne obstajajo.

Luka kar še kak post napiši, ker kvaliteta je tu na psu, šteje kvaliteta.

Saj se slišiva ob priliki😉

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Kmet2 pravi:

Bravo @Luka66 to je mnenje nekoga katerega upoštevam in je verodostojen, ker si dejansko s temi motorji nekaj prevozil...

Tu so vseznalci, ki naredijo z Tracer 09 od OMW do Kačjih rid 10 km in ti naredijo elborat, čeprav sem jo sam vozil 1000km seveda nisem imel po njihovem pojma kaj pišem🤣

Da ne govorim da preberejo revijo in je že expertiza na MS🤣

No ta GS bo šel vseeno za med, ker imaš ovce kot v politiki in so prepričani v eno opcijo...druge ne obstajajo.

Luka kar še kak post napiši, ker kvaliteta je tu na psu, šteje kvaliteta.

Saj se slišiva ob priliki😉

THX, treba bo kako reči o potovanju na "konec sveta"  :)   čas pre-hitro teče 😉   

Sva na vezi 👍

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Kmet2 pravi:

Bravo @Luka66 to je mnenje nekoga katerega upoštevam in je verodostojen, ker si dejansko s temi motorji nekaj prevozil...

Tu so vseznalci, ki naredijo z Tracer 09 od OMW do Kačjih rid 10 km in ti naredijo elborat, čeprav sem jo sam vozil 1000km seveda nisem imel po njihovem pojma kaj pišem🤣

Da ne govorim da preberejo revijo in je že expertiza na MS🤣

No ta GS bo šel vseeno za med, ker imaš ovce kot v politiki in so prepričani v eno opcijo...druge ne obstajajo.

Luka kar še kak post napiši, ker kvaliteta je tu na psu, šteje kvaliteta.

Saj se slišiva ob priliki😉

Ti pa si težki komik, če misliš, da kdo upošteva pri nakupu nasvet iz MSja ali morda celo (boženedaj) tvojega.

Sploh pa ne kupci BMWja.

Glavni kriterijh za nakup je znak:

image.png.857090d6277bee6142d31e25f455e8ef.png

Itak da motor (gs) ni slab, danes na trgu težko kupiš slab, nevozen motor.

Po drugi strani pa, peljal sem GSA (1200), lepo se pelje, a me ni prav v ničemer pritegnil, da bi recimo začel razmišljat o zamenjavi, nakupu tega modela.

Revije, forumi, fb, moto influencerji ... vplivajo minimalno na odločitev pri nakupu :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

Ti pa si težki komik, če misliš, da kdo upošteva pri nakupu nasvet iz MSja ali morda celo (boženedaj) tvojega.

Sploh pa ne kupci BMWja.

Glavni kriterijh za nakup je znak:

image.png.857090d6277bee6142d31e25f455e8ef.png

Itak da motor (gs) ni slab, danes na trgu težko kupiš slab, nevozen motor.

Po drugi strani pa, peljal sem GSA (1200), lepo se pelje, a me ni prav v ničemer pritegnil, da bi recimo začel razmišljat o zamenjavi, nakupu tega modela.

Revije, forumi, fb, moto influencerji ... vplivajo minimalno na odločitev pri nakupu :) 

Boženedaj da bi te še kdo resno jemal ja.🙂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 11/4/2023 at 7:19 PM, Luka66 said:

Kakorkoli SREČNO s katerikolim bajkom in UŽIVAJ.

No,sedaj sem precital,posteno napisano,mogoce sem malo prevec robato kaj napisal ker mi gredo na ku... mototoexperti na motosvetu ki vedo vse o vsem ceprav zadeve niso preizkusili ali vsaj videli od blizu, drugace pa,sto ljudi sto okusov,ce se kdaj srecamo dam za kavo ali pivo.

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, luxsa pravi:

No,sedaj sem precital,posteno napisano,mogoce sem malo prevec robato kaj napisal ker mi gredo na ku... mototoexperti na motosvetu ki vedo vse o vsem ceprav zadeve niso preizkusili ali vsaj videli od blizu, drugace pa,sto ljudi sto okusov,ce se kdaj srecamo dam za kavo ali pivo.

a sam njemu? Al boš dal tut takim, k so teb že dali, pa nimajo pojma kaj je tu res dobr moped? :P

ps. sprašujem za prjatla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, DAMI34 said:

a sam njemu? Al boš dal tut takim, k so teb že dali, pa nimajo pojma kaj je tu res dobr moped? :P

ps. sprašujem za prjatla

Ma castim vse,tud ce so ofroudarji in se vozijo s studentskimi moped.😁

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, luxsa pravi:

Ma castim vse,tud ce so ofroudarji in se vozijo s studentskimi moped.😁

ja sam eni se tut po asfaltu vozmo, a to vela?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... fantje, konc je z bimerji ... :cry: komur je zrastu, je zrastu ... konc je :cry:

 

 

ps.

... če ima pa kdo še željo po tem, da bi mu še mal zrastu, se nej pa na kitajce obrne ... oni so zdej glavni :kva2:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

tega bi pa mel :P

GS2400

 

408299518_838299011638858_4038260961986976225_n.jpg

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 12. 2023 ob 11:43, DAMI34 pravi:

tega bi pa mel :P

GS2400

 

408299518_838299011638858_4038260961986976225_n.jpg

To so pa že stara jajca 😜

image.png.485c048864ff3a0bf3783388ec2c545d.png

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Frenk 67 pravi:

To so pa že stara jajca 😜

image.png.485c048864ff3a0bf3783388ec2c545d.png

ta ni bil posrečen. a ne vidiš da je bil en boxer za naprej, drug pa za nazaj? :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

ta ni bil posrečen. a ne vidiš da je bil en boxer za naprej, drug pa za nazaj? :P

 

.

... k se s tem voziš, maš mušice prlimane oduspred in oduzad :kva2:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!