Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

Danes sem domača žvav jaz, ker so muhe izbrale moji nogi za svoje letališče ... :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko so na kliniki v Škofji Loki, zaradi raka morali naši prvi beli višavski terierki Ruti "skrajšati življenje", je po  tem moja draga rekla "nikoli več nobenega kužka" in ker preteklost najlažje pozabiš z novo prihodnostjo, imamo sedaj po moji zaslugi že okrog 10 let bigla Bila, ki mu po zaslugi moje drage že nekaj let dela družbo tudi bela višavska terierka Tačka.   :grupni:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja tadruga starčica se za svojih 10 let kar dobro drži :wub:..in bo ravno zaradi svojega neplebejskega porekla dočakala kar visoko starost...predvidevam:)...

liska4.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo ima pa novo ovratnico. :cool:

20160829_124223-1200x1600.jpg

ps. 

Pri fotki ga je malo mantral Pavlov refleks, saj je poziral pri polni skledi hrane. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Akito pravi:

....tako lepe krastače že dolgo nisem videla :)...

froga2.jpg

froga1.jpg

.

... a to je v tvoji roki ??? :eek: :eek: :eek:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

Jedan pas lutalica sledio je švedski trkacki tim tokom njihove 629 kilometara dugacke trke u Ekvadoru. Pas je išao zajedno sa timom kroz džungle Amazona i plivao preko reka, kada su i onu to cinili. Sve to se dogodilo samo zato što mu je jedan od clanova tima dao cuftu, tokom jedne pauze koju su pravili.

pas.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!