Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

Ker je moja draga absolutno proti temu :blush: sem danes prosil še hčerko, da bi midva odpeljala našega Bila na kliniko v Logatec in v trenutku mi je odgovorila NI GOVORA !!! , ker kakršen koli poseg brez narkoze ne bi bil možen :hmm: in po narkozi pri njegovi starosti se najbrž ne bi več zbudil? :hmm::?:cry:

IMG_9017.JPG

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎16‎.‎1‎.‎2017 at 12:03, RobiRoberto pravi:

Ker je moja draga absolutno proti temu :blush: sem danes prosil še hčerko, da bi midva odpeljala našega Bila na kliniko v Logatec in v trenutku mi je odgovorila NI GOVORA !!! , ker kakršen koli poseg brez narkoze ne bi bil možen :hmm: in po narkozi pri njegovi starosti se najbrž ne bi več zbudil? :hmm::?:cry:

IMG_9017.JPG

Dej peljite za božjo voljo pesa veterinarju ................res ne razumem te ljubezni do živali , naj rajši boli njega kot nas srce ......pa mene bi zlamalo ko bi me gledal s tistimi žalostnimi učkami , tudi uspavat bi rajši dal kot da se muči ,,,,,ne vem no ....to na sliki je že v zadnjem staležu .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je to velik napredek, ker vem v kazerem grmi tiči zajec (€ !!!   +   strah za Bila).

Prejeti mail od moje drage:

Prosim poslikaj mu uho in mi pošlji fotografije, bom jaz malo vprašala magari v Skofjo Loko al v Postojno, v Logatec ne bi.

Kmet2, boli ga nič, tudi če potipam s prsti ...

Moj odgovor:

IMG_9030.JPG

IMG_9031.JPG

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj komaj vidim, da je ta zadeva na uhlju. No...umrl zaradi tega ne bo...se pa take zadeve rade začnejo komplicirat, kar zagotovo obremeni organizem. Pa še starostnik. To zadevo brez težav rešijo v vsaki normalni ambulanti. Narkoza ni problem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, BIF pravi:

Zdaj komaj vidim, da je ta zadeva na uhlju. No...umrl zaradi tega ne bo...se pa take zadeve rade začnejo komplicirat, kar zagotovo obremeni organizem. Pa še starostnik. To zadevo brez težav rešijo v vsaki normalni ambulanti. Narkoza ni problem!

tako ,,,,,tudi jaz sem mislil da ima to na hrbtu !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

tako ,,,,,tudi jaz sem mislil da ima to na hrbtu !!

....jaz pa na vratu...v predelu ovratnice...:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!