Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

pred 10 minutami, VS800 pravi:

Dami ti kr nabau, zdele bo mejčkn zahladilo....naša je že pripraulena:P

20171031091328.jpg

a to si ti seštrikal? ..... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

ni sicer moj kužek23905499_1349635555146833_899462746401737485_n.thumb.jpg.5eefe1126f37dbaf96ddb5c397712344.jpg, bi mu pa takoj tako kapico nabavil :D

 

.

... za miklavža nooooooooo ... :eek:

... če pa za božička ne, pol pa za dedka mraza ... :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 11. 2017 ob 17:31, DAMI34 pravi:

moj

In kakšen je tvoj kuža, imaš kako sliko? Smo imeli pse 25 let, sedaj smo brez njega/nje, saj so se otroci odselili, pa ni varstva. Mi pa manjka. Zadnji je bil srednji šnavcer, športnik, sva hodila na Blegoš iz doline v vsakem vremenu razen v dežju ne.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, DAMI34 pravi:

Tale...te posvoji do konca :D

Preden smo pred dvajsetimi leti kupili škotskega terierja, smo si šli ogledat še leglo mopsov v Ljubljano. Pa sem vprašal lastnike, a bi šel lahko tudi v hribe z njim, pa so žal odkimali. Imajo ga pa sosedje, je bolj širok kot dolg, čisto drugačen od tvojega. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, amateur pravi:

Preden smo pred dvajsetimi leti kupili škotskega terierja, smo si šli ogledat še leglo mopsov v Ljubljano. Pa sem vprašal lastnike, a bi šel lahko tudi v hribe z njim, pa so žal odkimali. Imajo ga pa sosedje, je bolj širok kot dolg, čisto drugačen od tvojega. 

Ja, to je napaka, ko ga gledaš u tiste lepe učke in futraš, zverina pa zna žicat verjemi. Pri nas je strogo odmerjena hrana, vsak dan 100g+ priboljški (ki jih ni malo) :D

Drugače so ti pa prav povedali, mops ima kratke dihalne poti, izredno je občutljiv na visoke temperature (od 20C dalje mu je vroče), ko ga poleti peljem na sprehod in sope (res glasno, kot bi se davil) me gledajo kot da ga mučim. Včasih ga moram celo stuširat da se ohladi.

Našega smo navadili, da ima rad sprehode (ne predolge cca 3km max) pa večkrat na dan, tudi 4x. Zunaj zelo uživa, ma takoj ko je klanec je preveč, sploh če je mal toplo, pozimi ni tak problem. 

Takole smo pa mladičke delali, v glavnem ni bilo nič, po 2 urah lovlenja okoli mize, lizanja ušesc, lizanja mjav, je 1x skoču in padel dol od izčrpanosti. :P

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je car, sklepam, da se tega tudi zaveda.

Sosedovega vozijo poleti na sprehod zgodaj zjutra ali pred nočjo. Ne samo dihanje, tudi hoja izdajata, da mu je vročina muka. Sedaj v hladu je zgodba čisto drugačna.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, The OO pravi:

Tiče futramo. :)

A si uporabil daljinca glede na tiče ali časovno proženje kameren/minikamere?  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PoPro session na trti obečen in jaz iz tople jedilnice klikal po aplikaciji na telefonu. Daljinec od GoPro je še vedno na motorju ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, DAMI34 pravi:

Drugače so ti pa prav povedali, mops ima kratke dihalne poti, izredno je občutljiv na visoke temperature (od 20C dalje mu je vroče), ko ga poleti peljem na sprehod in sope (res glasno, kot bi se davil) me gledajo kot da ga mučim. Včasih ga moram celo stuširat da se ohladi.

Uboga "umetna" žival ko komaj živi....:O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, vandrovec pravi:

Uboga "umetna" žival ko komaj živi....:O

samo poleti :P sedaj komaj čaka na sprehod, jaz pa zmrzzzzujemmm. :(
 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • ChuckNorris



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!